PREVARA OPET

Predlažem omanji implant, ugrađen, naravno, na prevaru.
I to ne samo za satelitsko praćenje, nego da ima i ALARM (za krizne situacije).
Predlozi za oglašavanje alarma:
a) bol u glavi uz zvona ili neku prigodnu veselu pesmicu,
b) automatska blokada svih udova (osim nogu, naravno, da nesrećnik, ako ništa drugo, može bar da teturavo napusti krizno mesta/osobu),
c) glasovi u glavi - snimljena govorna pošta - kratka porukica u obliku naravoučenijeg, na primer: "Ti opet u štetu, stoko!" ili "Zar ti ne možeš, ko svi normalni, da uzmeš neku knjigu da pročitaš?", a može i jednostavno "Volim te najviše na svetu!"
 
sejač:
Predlažem omanji implant, ugrađen, naravno, na prevaru.
I to ne samo za satelitsko praćenje, nego da ima i ALARM (za krizne situacije).
Predlozi za oglašavanje alarma:
a) bol u glavi uz zvona ili neku prigodnu veselu pesmicu,
b) automatska blokada svih udova (osim nogu, naravno, da nesrećnik, ako ništa drugo, može bar da teturavo napusti krizno mesta/osobu),
c) glasovi u glavi - snimljena govorna pošta - kratka porukica u obliku naravoučenijeg, na primer: "Ti opet u štetu, stoko!" ili "Zar ti ne možeš, ko svi normalni, da uzmeš neku knjigu da pročitaš?", a može i jednostavno "Volim te najviše na svetu!"


Ahahaaaa, dobra fora :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
paradizo:
Vanesa ti zelis da ogranicavas slobodu tvog decka, sto se kosi sa stavovima i principima kulturnog i savremenog sveta, zato mu dozvoli da udovolji zahtjevima osobe koja ga zeli, a ti se zadovolji sa tim sta mozes da ga posjedujes na duze vreme, budi kulturna i nesebicna, jer ces nekad i ti pasti u ista iskusenja.
Nadam se da mi ne zameras na ovim recima, budi opustena.
POZDRAV

NJESRA. NJESRA.
 
BGD-Platform:
Pa recimo, ja na primer kada posumnjam na moju devojchicu da mi radi nesto iza ledja, namestim na svome telefonu da mi prikazuje lokaciju njenog telefona mobilnog (posto ona bez mobilnog ni u kupatilo ne ulazi), i tako znam gde se trenutno nalazi, u kom delu grada je i sta radi tamo...

Jel to neka zajebancija ili to stvarno moze da se uradi? Ajd mi objasni proceduru sta sve treba da se uradi? Koji kod sa telefona treba da se uzme?
 
V, boli njega d... sto ces ti da ga uhvatis na delu. cuvaj zivce za neko vece sranj. razmisli, potvrdices svoje sumnje, i sta? mislis bice ti lakse ako je istina? sasuces mu sve u lice? varas se! a sta ako tvoje sumnje ne budu potvrdjene? hoces da nastavis da trazis dokaze i dalje? mislis da ces se otarasiti jednom stecenog nepoverenja?
mada... sve su ovo saveti, a ti ako moras da se cimas i trazis dokaza svojim sumnjama, ti to i uradi. svi mi moramo da prodjemo slicne (zivotne) situacije, svako na svoj nacin i osetimo ih na svojoj kozi onako kako zasluzujemo.
pa srecno ti bilo, bilo kako.
 
zelenooka:
Vanesa,
da li si možda razmišljala o tome da lepo porazgovarate pa da ga pitaš sve što te zanima? ;-)

Jesma pokusavala sam ali on laze!To jednostavno osecam i znam jer sa ga nekoliko puta provalila u lazi,a da ni sam nije bio svestan toga.Znaci razgovor sa njim je totalno iskljucen jer mu neverujem.
 
paradizo:
Vanesa ti zelis da ogranicavas slobodu tvog decka, sto se kosi sa stavovima i principima kulturnog i savremenog sveta, zato mu dozvoli da udovolji zahtjevima osobe koja ga zeli, a ti se zadovolji sa tim sta mozes da ga posjedujes na duze vreme, budi kulturna i nesebicna, jer ces nekad i ti pasti u ista iskusenja.
Nadam se da mi ne zameras na ovim recima, budi opustena.
POZDRAV

Nista ja njemu ne ogranicavam!Ako ima neku drugu to se moze na lep i kulturan nacin reci i izmedju nas je gotovo.Inace ja NIKADA necu pasti u takva iskusenja jer kada sam sa nekim u vezi ne varam ga,a kada do toga dodje i u to vreme upoznam nekog drugog to otvoreno i odmah kazem!
 
BGD-Platform:
Pa recimo, ja na primer kada posumnjam na moju devojchicu da mi radi nesto iza ledja, namestim na svome telefonu da mi prikazuje lokaciju njenog telefona mobilnog (posto ona bez mobilnog ni u kupatilo ne ulazi), i tako znam gde se trenutno nalazi, u kom delu grada je i sta radi tamo...



mislim da je ovo nepotrebno,ne vidim svrhu vase veze ako ti njoj ne verujes pa moras da je kontrolises pogotovo "bez " njenog znanja.Ali u svakom slucaju mislim da je osnova svake veze poverenje i ako ti neverujer svom partneru,zasto ste uopste zajedno,mislim to nije ozbiljne veza i nikada se nece zavrsiti dobro!Tako da VANESA@ mislim da ako zivite u razlicitim gradovima normalno je da ces i ti i on da sumnjate,ali ja onda ne vidim buducnost vase veze!
 
leklerk:
V, boli njega d... sto ces ti da ga uhvatis na delu. cuvaj zivce za neko vece sranj. razmisli, potvrdices svoje sumnje, i sta? mislis bice ti lakse ako je istina? sasuces mu sve u lice? varas se! a sta ako tvoje sumnje ne budu potvrdjene? hoces da nastavis da trazis dokaze i dalje? mislis da ces se otarasiti jednom stecenog nepoverenja?
mada... sve su ovo saveti, a ti ako moras da se cimas i trazis dokaza svojim sumnjama, ti to i uradi. svi mi moramo da prodjemo slicne (zivotne) situacije, svako na svoj nacin i osetimo ih na svojoj kozi onako kako zasluzujemo.
pa srecno ti bilo, bilo kako.

Pa to i zelim,da ga uhvatim na delu,da to zelim, da potvrdim svoje sumnje!I da bice mi mnoogo lakse!I kada ga uhvatim na delu GOTOVO JE IZMEDJU NAS.Ja mu to i otvoreno kazem da cu ga uhvatiti sa drugom,a on meni na to kune se svim i svacim da ne postoji druga.Mozda neke druge devojke oproste prevaru ali ja definitivno nisam ta!I pitas sta ce biti ako ga uhvatim sa drugom,evo sada cu ti reci sta ce biti,okrenucu se i otici i kraj.I to je to!
 
irjana:
mislim da je ovo nepotrebno,ne vidim svrhu vase veze ako ti njoj ne verujes pa moras da je kontrolises pogotovo "bez " njenog znanja.Ali u svakom slucaju mislim da je osnova svake veze poverenje i ako ti neverujer svom partneru,zasto ste uopste zajedno,mislim to nije ozbiljne veza i nikada se nece zavrsiti dobro!Tako da VANESA@ mislim da ako zivite u razlicitim gradovima normalno je da ces i ti i on da sumnjate,ali ja onda ne vidim buducnost vase veze!

Ma nebitna je buducnost,bitna je SADASNJOST!
 
BGD-Platform:
Naravno da nije budala, chak naprotiv, pametnija je od mene i tebe zajedno.

Pa ako si upoznat sa time, zasto pises ove gluposti gore ? 8-)
BGD,kad vidim da si se uclanio pre nepuna dva meseca,a vec imas oko 1700 poruka...postaje mi muka. Da ne duzim dalje u vezi toga...
A pojam budale nema nikakve veze sa pojmom pameti,to da naucis? Ako si dobra djak,studnet...dza bu...a isto tako mozes da budes budala tj. naivan...ako nekom dozvolis da zna tvoj PIN kod na mobilnom,tvoju shifru za mail,kacenje na net,uvid u stanje iz banke...i slicno.Tako da u isto vreme mozes da budes i pametan i budala.
A sto se tice tih tvjoh fora sa mobilnim G. Pametnjakovicu sa 1700 poruka za 2 meseca...ono sto ja znam ide ovako(plasticno objasnjeno)
Nabavi se program u koji omogucuje pracenja keratanja mobilnog pretplatnika,ako se znam PIN KOD pretplatinka koji se prati. Na osnovu tog programa moze da se odredi,npr koliko je pretplatnik udaljen od mesta sa koga se proverava.
Imao sam ja posla sa takvim pametnima kao sto si ti.Mislili da samo oni imaju veze u odredjenim telekomunikacionim firmama. Ali nije bilo tako...ima ih jos koji "znaju ljude koji znaju ljude"
 
@Vanesa:
Moja sumnja je potvrdjena!Nema vise vremena kao pre,pa ljihade lazi u koje se sam zaplete a lazi tako providne,pa posle ni sam nezna sta je rekao...pa sam mu videla ugriz na ramenu..sve to nesto ZNACI!Pa ako otkrijem da me ne vara,u sto cisto sumjam,ondak je ok.E tada cu mu verovati!Inace ni kod koja sumja ne dolazi TEK TAKO!Uvek ima neka osnova...

Ja ovde nista ne razumem :shock: ..Ali....Mislim da si ti u pravu..vataj ti njega ..samo paaaziii, budi nezna ..zbog ugriza..moz ga zaboli....sve mi se cini..:razz:
 
@Vanesa:
Jesma pokusavala sam ali on laze!To jednostavno osecam i znam jer sa ga nekoliko puta provalila u lazi,a da ni sam nije bio svestan toga.Znaci razgovor sa njim je totalno iskljucen jer mu neverujem.

Ako je razgovor iskljucen, kako kazes, sta trazis vise sa njim.
Ako se on promenio i ne odnosi se prema tebi kako zasluzujes, ne treba ti nikakva potvrda.
Ukoliko te i dalje voli, ne brzaj. To valjda mozes da osetis.


 
nemoj vise Vanesa da se mucis....ako si sigurna da te vara, ako nema razgovora, ako ga vise ne zelis, ako samo cekas kraj, zavrsi onda sa tim sto pre......sta ce ti znaciti da ga uhvatis na delu?
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila ali ajmo ponovo.Pa da pocnem.Naime, zapocinjem ovu temu jer prva ja sumnjam da me decko vara.Posto ga nameravam ovih dana uhoditi(inace ne zivimo u istom gradu) pisite da li ste vi uhvatili svog decka sa drugom,i ako jeste kako?Samo zaobidjite odgovore u fazonu,uhvati ga preko interneta i tome slicno jer mi tip ne koristi internet :lol: ajde dajte neke predloge...

p.s. tema je ozbiljna
CIA snajka... CIA ;)
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila ali ajmo ponovo.Pa da pocnem.Naime, zapocinjem ovu temu jer prva ja sumnjam da me decko vara.Posto ga nameravam ovih dana uhoditi(inace ne zivimo u istom gradu) pisite da li ste vi uhvatili svog decka sa drugom,i ako jeste kako?Samo zaobidjite odgovore u fazonu,uhvati ga preko interneta i tome slicno jer mi tip ne koristi internet :lol: ajde dajte neke predloge...

p.s. tema je ozbiljna


zaboravi na to da ga pratis jer ces ga u krevetu sa drugom osobom tesko "navatati",imas one klon kartice od 50do100eura mozes da pratis samo poruke koje mu stizu na mob.
 
PLESsitnihDEMONA:
BGD,kad vidim da si se uclanio pre nepuna dva meseca,a vec imas oko 1700 poruka...postaje mi muka. Da ne duzim dalje u vezi toga...
A pojam budale nema nikakve veze sa pojmom pameti,to da naucis? Ako si dobra djak,studnet...dza bu...a isto tako mozes da budes budala tj. naivan...ako nekom dozvolis da zna tvoj PIN kod na mobilnom,tvoju shifru za mail,kacenje na net,uvid u stanje iz banke...i slicno.Tako da u isto vreme mozes da budes i pametan i budala.
A sto se tice tih tvjoh fora sa mobilnim G. Pametnjakovicu sa 1700 poruka za 2 meseca...ono sto ja znam ide ovako(plasticno objasnjeno)
Nabavi se program u koji omogucuje pracenja keratanja mobilnog pretplatnika,ako se znam PIN KOD pretplatinka koji se prati. Na osnovu tog programa moze da se odredi,npr koliko je pretplatnik udaljen od mesta sa koga se proverava.
Imao sam ja posla sa takvim pametnima kao sto si ti.Mislili da samo oni imaju veze u odredjenim telekomunikacionim firmama. Ali nije bilo tako...ima ih jos koji "znaju ljude koji znaju ljude"


Ja sam dao ideju devojci kako je najlakse i najbezbolnije da uradi to sto je vec naumila, nemam nameru da pljujem na tvoj post, jer si daleko vise od mene na ovome forumu , tako da nema razloga da se ljutim, a i naprotiv razumem te, samo ne znam zasto si ovo objasnjenje pisao meni a i ne bih te ispravljao u tome sto si pisao, no lm, da ne dodajem vise. Uostalom to mi mi ide uz uchenje, tako da moram da pratim nove tehnologijice, "izvinite ako sam kriv sto ih koristim, radi svrhe uchenja".

Uostalom, pa sta, meni naidju bubice kada zelim da znam gde mi se nalazi devojchica i da je iznenadim nechim lepim, "ne mora uvek lose da se shvati bilo kakva ideja, chak naprotiv". Razumes sta sam hteo da kazem, kao i ostali...
 

Back
Top