Pretučen Nikola Sandulović?

Tačno, mogli su da ga uhapse i drže u pritvoru dok istražni sudija produži pritvor ili ga pusti da se brani sa slobode. Tako se radi u normalnim zemljama.

Samo u Srbiji vlast prebija neistomišljenike, hapsi srednjoškolce, studente..
A meni moje oci kazu da su u Holandiji onomad lemali demonstrante ko stoku, cak su ih i poilicajski psi grizli, Imas na netu milion fotki i klipova , nemoj da me teras da ih postiram. U Francuskoj su ih isto lupali za 10, isto pun youtube fotki i klipova sa naslovima o brutalnosti francuske policije.

Kako se ne umorite od toliko izmisljanja? Ne stvarno, slazete nesto sto se otkrije za sekundu?
 
To bre voli Staljina,Kima,Homeinija.

SRPSKI TALIBANI 1.jpg
 
A meni moje oci kazu da su u Holandiji onomad lemali demonstrante ko stoku, cak su ih i poilicajski psi grizli, Imas na netu milion fotki i klipova , nemoj da me teras da ih postiram. U Francuskoj su ih isto lupali za 10, isto pun youtube fotki i klipova sa naslovima o brutalnosti francuske policije.

Kako se ne umorite od toliko izmisljanja? Ne stvarno, slazete nesto sto se otkrije za sekundu?

Znam kako je policija reagovala u Holandiji i u Francuskoj. Znam i kako Putin postupa prema ruskoj opoziciji.

Nevezano za Sandulovića koji je minoran političar...činjenica je da vlast je u Srbiji tokom devedesetih godina i poslednjih 12 godina hapsi i prebija sve one koji misle drugačije.

Nije laž da su nedavno uhapsili 38 osoba koji su protestvovali, među njima je i jedan srednjoškolac. I on je dobio 30 dana zatvora kao i ostali.

Nije laž da je u julu 2020.godine policija najbrutalnije tukla demonstrante.

Da li lažem kada konstatujem da policija privodi na informativni razgovor ili hapsi ljude čiji im se tvitovi ne dopadaju?
 
Znam kako je policija reagovala u Holandiji i u Francuskoj. Znam i kako Putin postupa prema ruskoj opoziciji.

Nevezano za Sandulovića koji je minoran političar...činjenica je da vlast je u Srbiji tokom devedesetih godina i poslednjih 12 godina hapsi i prebija sve one koji misle drugačije.

Nije laž da su nedavno uhapsili 38 osoba koji su protestvovali, među njima je i jedan srednjoškolac. I on je dobio 30 dana zatvora kao i ostali.

Nije laž da je u julu 2020.godine policija najbrutalnije tukla demonstrante.

Da li lažem kada konstatujem da policija privodi na informativni razgovor ili hapsi ljude čiji im se tvitovi ne dopadaju?
Navodno je Vulin izdao nalog za njegovo hapsenje, znaci mozda znamo ko ga je uhapsio.
Da li se zna da li je pretucen?
Ako je pretucen koga je pretukao?
Mozda je ovo performans kojim se zeli nesto prikriti?
 
Ako nisi skonto ne mogu ti stvarno pomoći, ali nije se to odnosilo na neki tvoj post. Odgovorio sam clanu yenohpamai
Ovo je moj domet, ako zanemarimo razne spekulacije
Navodno je Vulin izdao nalog za njegovo hapsenje, znaci mozda znamo ko ga je uhapsio.
Da li se zna da li je pretucen?
Ako je pretucen koga je pretukao?
Mozda je ovo performans kojim se zeli nesto prikriti?
Da li posedujes neku novu informaciju?
 
Znam kako je policija reagovala u Holandiji i u Francuskoj. Znam i kako Putin postupa prema ruskoj opoziciji.

Nevezano za Sandulovića koji je minoran političar...činjenica je da vlast je u Srbiji tokom devedesetih godina i poslednjih 12 godina hapsi i prebija sve one koji misle drugačije.

Nije laž da su nedavno uhapsili 38 osoba koji su protestvovali, među njima je i jedan srednjoškolac. I on je dobio 30 dana zatvora kao i ostali.

Nije laž da je u julu 2020.godine policija najbrutalnije tukla demonstrante.

Da li lažem kada konstatujem da policija privodi na informativni razgovor ili hapsi ljude čiji im se tvitovi ne dopadaju?
Pa ti rece da samo u Srbiji policija tuce neistomisljenike, hapsi, itd? To je dakle dupla neistina. Kao prvo lemaju i druge policije i to MNOGO brutalnije nego nase, halo, u Holandiji su policijski psi grizli demonstrante. Cinjenica. Kad je to nasa policija pustala pse na demonstrante, Evo ti mi reci.
Kao drugo, niko nije uhapsen zato sto misli drugacije ili zato sto se policiji ne svidja sto oni govore protiv A.V , vec zato sto su krsili zakon, bilo da je rec o vulgarnom vredjanju, pretnjama, pozivanju na nasilje, napadima na policiju, itd
Zapitaj se kako bi demonstrante koji blokiraju puteve, mostove, nedavno su i igrali odbojku nasred prometne ulice u BG-u, dakle kako bi prosli da su to uradili u Njujorku ili Berlinu. Evo ja cu da ti kazem, bili bi uhapseni svi od reda.
Prema tome, stvar je potpuno jasna.
 
Ovo je moj domet, ako zanemarimo razne spekulacije
Navodno je Vulin izdao nalog za njegovo hapsenje, znaci mozda znamo ko ga je uhapsio.
Da li se zna da li je pretucen?
Ako je pretucen koga je pretukao?
Mozda je ovo performans kojim se zeli nesto prikriti?
Da li posedujes neku novu informaciju?
Mislim da se tu još ne zna šta se zapravo dogodilo. Vreme će pokazati.
 
Evo kako se to radi u Americi , inace demokratskoj zemlji

Demokracija
Sta znaci uopste rec demokratija osim sto je jedan sareni, svetli, papiric u koji se uviju pohlepa za novcem, beskrajne agresije, ubijanja miliona civila, osiromaseni uranijum, pljacka tudje nafte...? Cak ni u nekom teoretskom, apstraktnom , smislu USA nije demokratija vec plutokratija, vladavina najbogatojih koji se smenjuju kao na traci. Daleko im lepa kuca.
 
Navodno je Vulin izdao nalog za njegovo hapsenje, znaci mozda znamo ko ga je uhapsio.
Da li se zna da li je pretucen?
Ako je pretucen koga je pretukao?
Mozda je ovo performans kojim se zeli nesto prikriti?

Da, Vulin je dao tu izjavu. Zanima me u kom svojstvu ga je uhapsio kad više nije direktor BIA, nije ministar policije, nije direktor policije.

Ova dva pitanja su postavljena i na mreži X.


Što se tiče ovog boldovanog trećeg pitanja, isto mislimo. Neobično je što je sada uhapšen, neobično je što su i N1Info i Nova rs samo preneli informaciju o njegovom hapšenju.. Obično naprave neki prilog.

- Popust na račune EPS-a za novembar produžen je do 8 ili 9.01.

- Kao što je iznenada prekinuta školska godina, tako je i drugi dan Božića neradan po odluci Vlade u tehničkom mandatu..

Iskreno, ne razumem, i ne volim da pravim teoriju zavere, ali ovo mi je sve jako čudno.
 
Sa jedne strane jeste njegova sramota i idiotizam to sto je uradio, jer ko se od Siptara ikad izvinuo Srbima za pravljenje selfija sa odsecenim srpskim glavama, zutu kucu i sve grozote koje su Srbi prozivljavali na Kosmetu (i sta trpe jos uvek) ali uprkos njegovom blamiranju nema osnova za privodjenje niti moze biti optuzen za izdaju ili nesto tako jer on nije vojno lice nit je ikakav drzavni funkcioner, clan parlamenta, neke institucije niti je on predstavljao Srbiju na bilo koji nacin vec je bio tamo samo kao privatno lice u privatnoj poseti i mogao je samo da prica u svoje ime i da iznese neke svoje licne stavove ili misljenja i u tom slucaju nema nikakvog zakonskog osnova da bude zakonski sankcionisan ili procesuiran (pa cak i da je optuzen za najteza krivicna dela opet niko nema pravo da ga bije zbog toga i ugrozava mu zdravlje).

Mislim to je isto kao kada bi sad neki prosecan Srbenda otisao na more u Hrvatsku i tamo rekao ili napisao na tviteru da mu je zao sta su Hrvati prozivljavali u Vukovaru, da je Ante Cash heroj ili sta ja znam, mislim koga boli dupe, on ne govori u ime Srbije (nit ga je iko ovlastio za to) vec to on moze da prica samo licno i u svoje ime a sta drzava ima da se bavi time sta neki nebitan lik prica u svoje ime.
 
ne znam koji je interes službe i režima da premlaćuju i zastrašuju minorne političare koji imaju drugačiji narativ o Kosovu a da istovremeno naprimer Milićku koja ima slične stavove postave za ambasadora...

E odlicno pitanje, inace jedan totalno nebitan i minoran lik sa 0% uticaja na bilo sta, koji je inace mogao da ode dole jedino kao privatno lice u privatnu posetu i da prica jedino u svoje ime (sto verujem malo koga zanima).
 
Da, Vulin je dao tu izjavu. Zanima me u kom svojstvu ga je uhapsio kad više nije direktor BIA, nije ministar policije, nije direktor policije.

Ova dva pitanja su postavljena i na mreži X.


Što se tiče ovog boldovanog trećeg pitanja, isto mislimo. Neobično je što je sada uhapšen, neobično je što su i N1Info i Nova rs samo preneli informaciju o njegovom hapšenju.. Obično naprave neki prilog.

- Popust na račune EPS-a za novembar produžen je do 8 ili 9.01.

- Kao što je iznenada prekinuta školska godina, tako je i drugi dan Božića neradan po odluci Vlade u tehničkom mandatu..

Iskreno, ne razumem, i ne volim da pravim teoriju zavere, ali ovo mi je sve jako čudno.
Šibicar samo zavlači,razvlači,odugovlači i kupuje vreme kao i uvek.
 

Back
Top