presek

:brus: kako ti baratas recima....sve me nesto trnci prosli.....:aha: hocu jos.....:mrgreen:

Neizreciva, nema potrebe za tim... ja sam samo rekao šta mi smeta, i iskreno smatram da je tako. Rekao sam da se ovde skoro ništa ne može naučiti. Možda je i moglo, ali ne vidim kako, pored tolikog broja dežurnih šaljivdžija, zagorelih mužjaka i ženki koji traže izduvni ventil i tolikog broja tema o centimetraži, o ovome ili one... msm, daj j.b.t... nemojte da pravite od ovog pdf-a naučni online institut... smešno je...
 
Svasta sam naucila i nisam uzalud trosila vreme.
1.Pravog muskarca mozemo da pronadjemo samo i iskljucivo na forumu.
2.Svi su natprosecno inteligentni i obdareni sa preko 25cm ali se time ne hvale.
3.Iza nicka pametne zene krije se sigurno muskarac ili trandza,sto me neposredno dovodi do zakljucka da su zene glupace.
4.U sustini,shvatila sam da sa zivela u velikoj zabludi i da su muskarci toliko bolji od zena.:aha:

:roll:


:hahaha:
 
Neizreciva, nema potrebe za tim... ja sam samo rekao šta mi smeta, i iskreno smatram da je tako. Rekao sam da se ovde skoro ništa ne može naučiti. Možda je i moglo, ali ne vidim kako, pored tolikog broja dežurnih šaljivdžija, zagorelih mužjaka i ženki koji traže izduvni ventil i tolikog broja tema o centimetraži, o ovome ili one... msm, daj j.b.t... nemojte da pravite od ovog pdf-a naučni online institut... smešno je...

:zag: hvala....bas si se lepo uklopio....dodzite nam opet :rumenko:
 
Pa možeš ti da voliš šta hoćeš, pitanje teme je da li se nešto može naučiti, ili ne. A ako vam je prizma kroz koju učite bilo šta, sinnke i torbanje... onda... balhahahahahahhahahahahh:hahaha::hahaha:

Ma okej, evo vidim i reputaciju sam dobio za post... nisam ja ni nadmen ni dosadan, nego vas boli to što sam rekao istinu... to što uvidjate da ste na ovom pdf-u visili sto godina i niste naučili ništa više od toga da je i torbanje pogodan izraz za seks. :):) A niko to ne voli...:):)

I da, ne kapiram kako nekome može da očvrsne koža na nekom forumu. Forum nije odraz medjuljudskih odnosa, izadješ na ulicu, pričaš sa ljudima, prodješ kroz neke procese pa koža očvrsne.

1. svuda se može nešto naučiti, a posebno na mestima gde se okuplja OVOLIKO ljudi
2. "prizma kroz koju učite" treba da bude široooooooka i za učenje je potrebno pristupiti otvorenog uma, a ne ograničen ko terasa. Velika je prednost znati učiti na tudjim greškama:rtfm: pa nisu samo knjige i dnevnik rts-a izvori iz kojih treba učiti.
3. sinnke, ti, bilo ko...što da ne? Od svakoga se može naučiti po nešto.
 
e, moji vi, iako je još prerano za svodjenje računa, hajde da napravimo bar neki presek i sumiramo dosadašnje rezultate.:)
Naime, mene zanima, da li su vama svi ovi sati, dani, godine .... "b(l)udničenja" ovde na ljisu doneli nešto korisno: u smislu da ste zahvaljujući tome produbili, proširili, renovirali, nadgradili, obogatili, ojačali, ulepšali, unapredili, itd..svoj LJIS život ili sebe i svoje vidike vezane za ovu oblast?

p.s. samo da pojasnim izraz "budničenje" je takodje moja kovanica i odnosi se na to što ste (smo) kako u sitne, tako i u krupne sate budni zbog prisustva na ljisu.:hvala:
Ja sam se bas lepo odmorio ovde i zezao.
Ali na moju zalost, a boga mi i na RADOST mnogih ovde od nedelje vise niam tu, vracam se nazad u Finsku (ili kako neki vise vole da veruju Zvezdarsku sumu :neutral )
U stanu nemam komp(nemojte me sada izazivati pa namerno da ga kupim i produzim boravak ovde),
Ali, ne brinite vi nista, svracacu ja bar jednom nedeljno sa posla da vas obidjem. :mrgreen:
 
Ja sam se bas lepo odmorio ovde i zezao.
Ali na moju zalost, a boga mi i na RADOST mnogih ovde od nedelje vise niam tu, vracam se nazad u Finsku (ili kako neki vise vole da veruju Zvezdarsku sumu :neutral )
U stanu nemam komp(nemojte me sada izazivati pa namerno da ga kupim i produzim boravak ovde),
Ali, ne brinite vi nista, svracacu ja bar jednom nedeljno sa posla da vas obidjem. :mrgreen:

:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
što mi to radiš:sad2:
 
Aham, dokumentarcima , diskusijama , izmjenama iskustava ,surfanjem netom se baš ništa ne može naucit ... :)

Da, ali na ovom PDF-u baš i ne. Ne poredi recimo pdf književnost, sa pdf-om LJIS. Bilo je prostora, ali su ga već navedeni primerci ljudske populacije odveli u stravično dosadnom i predvidivom smeru. Opet kažem, prestanite od jedne tako neozbiljne stvari kao što je LJiS da pravite online naučni institut.

Jedinice, mislio sam na živu konverzaciju. Postoje različiti vidovi komunikacije. Nije isto kad s nekim uživo pričaš, i ovako.

Neizreciva - e, upravo o tome govorim. Odmah počinješ da smaraš o nekakvom muvanju, praviš neke polu-šale misleći da si duhovita, kao "ja htela da ga muvam, eh oh"... to je ta neozbiljnost i iščašenost kojom je ovaj forum dospeo tu gde jeste, a ne bi trebalo da bude.

I uostalom, što ste otvarali temu ako ne dozvoljavate tudje mišljenje?
 
Ja sam se bas lepo odmorio ovde i zezao.
Ali na moju zalost, a boga mi i na RADOST mnogih ovde od nedelje vise niam tu, vracam se nazad u Finsku (ili kako neki vise vole da veruju Zvezdarsku sumu :neutral )
U stanu nemam komp(nemojte me sada izazivati pa namerno da ga kupim i produzim boravak ovde),
Ali, ne brinite vi nista, svracacu ja bar jednom nedeljno sa posla da vas obidjem. :mrgreen:

radish za nokiu? :zaljubljena:
 
Da, ali na ovom PDF-u baš i ne. Ne poredi recimo pdf književnost, sa pdf-om LJIS. Bilo je prostora, ali su ga već navedeni primerci ljudske populacije odveli u stravično dosadnom i predvidivom smeru. Opet kažem, prestanite od jedne tako neozbiljne stvari kao što je LJiS da pravite online naučni institut.

Jedinice, mislio sam na živu konverzaciju. Postoje različiti vidovi komunikacije. Nije isto kad s nekim uživo pričaš, i ovako.

Neizreciva - e, upravo o tome govorim. Odmah počinješ da smaraš o nekakvom muvanju, praviš neke polu-šale misleći da si duhovita, kao "ja htela da ga muvam, eh oh"... to je ta neozbiljnost i iščašenost kojom je ovaj forum dospeo tu gde jeste, a ne bi trebalo da bude.

I uostalom, što ste otvarali temu ako ne dozvoljavate tudje mišljenje?

Žudiš za zdravom diskusijom a oceš da se svi složimo s tobom ? :confused:
 
Žudiš za zdravom diskusijom a oceš da se svi složimo s tobom ? :confused:

Ne, ja samo kažem da negde u podsvesti, svi znaju da je ovo što sam izneo istina... i mrzim kad neko krene da mi kontrira na takav način, umesto da iznese neke argumente u prilog svojoj tvrdnji. Nego odmah, oni koje si opisao - krenu sa rafalnom paljbom i nekim glupavim doskočicama. Pa, hajde, dokažite da nije tako ako stvarno nije tako.
 
Neizreciva - e, upravo o tome govorim. Odmah počinješ da smaraš o nekakvom muvanju, praviš neke polu-šale misleći da si duhovita, kao "ja htela da ga muvam, eh oh"... to je ta neozbiljnost i iščašenost kojom je ovaj forum dospeo tu gde jeste, a ne bi trebalo da bude.

I uostalom, što ste otvarali temu ako ne dozvoljavate tudje mišljenje?

:rumenko: eto,sad sam pozelela da ti se zahvalim jednom pesmicom

 

Back
Top