presek

Lično mislim da se na ovom pdf-u ništa konkretno ne može naučiti. Uostalom, teme su previše smešne (logično, tematika seksa se obradjuje), pa svi ubacuju neke svoje kao smešne komentare i spamuju, a plus - sama tematika je dosta poznata ljudima. Eventualno je korisno kad neko ima nedoumicu i postavi pitanje, i onda mu neko ozbiljan odgovori, ili recimo mišljenja psihologa koja se puno puta kače. Ali, kad dodje neki kvazi-smešan lik kao što je onaj sinnke, i počne da priča o torbanju i da pravi od sebe humoristu, iako realno smara do bola, i kad dodje još puno takvih likova, ovaj pdf se pretvara u smejuriju. Plus, ima gomila žešće zagorelih likova koji tu svoju zagorelost otvoreno pokazuju lascivnim komentarima, a ujedno, paradoksalno - baš oni su ti koji dele najviše saveta i koji se prave da najviše znaju.

Tako da... ishod je logičan.

Ovde ima dosta mesta gde se puno toga može naučiti, masa drugih, mnogo ozbiljnijih pdf-ova. Na ovaj pdf forumaš dodje da odmori, iskulira i pogleda ko je provalio bolju foru i ko se pravi da je iskusniji, i da se slatko nasmeje... ako ima razloga.
 
Lično mislim da se na ovom pdf-u ništa konkretno ne može naučiti. Uostalom, teme su previše smešne (logično, tematika seksa se obradjuje), pa svi ubacuju neke svoje kao smešne komentare i spamuju, a plus - sama tematika je dosta poznata ljudima. Eventualno je korisno kad neko ima nedoumicu i postavi pitanje, i onda mu neko ozbiljan odgovori, ili recimo mišljenja psihologa koja se puno puta kače. Ali, kad dodje neki kvazi-smešan lik kao što je onaj sinnke, i počne da priča o torbanju i da pravi od sebe humoristu, iako realno smara do bola, i kad dodje još puno takvih likova, ovaj pdf se pretvara u smejuriju. Plus, ima gomila žešće zagorelih likova koji tu svoju zagorelost otvoreno pokazuju lascivnim komentarima, a ujedno, paradoksalno - baš oni su ti koji dele najviše saveta i koji se prave da najviše znaju.

Tako da... ishod je logičan.

Ovde ima dosta mesta gde se puno toga može naučiti, masa drugih, mnogo ozbiljnijih pdf-ova. Ovde forumaš dodje da se odmori, izbleji i pogleda ko je provalio bolju foru i ko se pravi da je iskusniji, i da se slatko nasmeje... ako ima razloga.

:klap: kako si tiiiiiiiiiiiiii...... dosadan :lol:
 
Lično mislim da se na ovom pdf-u ništa konkretno ne može naučiti. Uostalom, teme su previše smešne (logično, tematika seksa se obradjuje), pa svi ubacuju neke svoje kao smešne komentare i spamuju, a plus - sama tematika je dosta poznata ljudima. Eventualno je korisno kad neko ima nedoumicu i postavi pitanje, i onda mu neko ozbiljan odgovori, ili recimo mišljenja psihologa koja se puno puta kače. Ali, kad dodje neki kvazi-smešan lik kao što je onaj sinnke, i počne da priča o torbanju i da pravi od sebe humoristu, iako realno smara do bola, i kad dodje još puno takvih likova, ovaj pdf se pretvara u smejuriju. Plus, ima gomila žešće zagorelih likova koji tu svoju zagorelost otvoreno pokazuju lascivnim komentarima, a ujedno, paradoksalno - baš oni su ti koji dele najviše saveta i koji se prave da najviše znaju.

Tako da... ishod je logičan.

Ovde ima dosta mesta gde se puno toga može naučiti, masa drugih, mnogo ozbiljnijih pdf-ova. Na ovaj pdf forumaš dodje da odmori, iskulira i pogleda ko je provalio bolju foru i ko se pravi da je iskusniji, i da se slatko nasmeje... ako ima razloga.

Ja se ne pravim ja stvarno znam:rumenko:
 
Lično mislim da se na ovom pdf-u ništa konkretno ne može naučiti. Uostalom, teme su previše smešne (logično, tematika seksa se obradjuje), pa svi ubacuju neke svoje kao smešne komentare i spamuju, a plus - sama tematika je dosta poznata ljudima. Eventualno je korisno kad neko ima nedoumicu i postavi pitanje, i onda mu neko ozbiljan odgovori, ili recimo mišljenja psihologa koja se puno puta kače. Ali, kad dodje neki kvazi-smešan lik kao što je onaj sinnke, i počne da priča o torbanju i da pravi od sebe humoristu, iako realno smara do bola, i kad dodje još puno takvih likova, ovaj pdf se pretvara u smejuriju. Plus, ima gomila žešće zagorelih likova koji tu svoju zagorelost otvoreno pokazuju lascivnim komentarima, a ujedno, paradoksalno - baš oni su ti koji dele najviše saveta i koji se prave da najviše znaju.

Tako da... ishod je logičan.

Ovde ima dosta mesta gde se puno toga može naučiti, masa drugih, mnogo ozbiljnijih pdf-ova. Na ovaj pdf forumaš dodje da odmori, iskulira i pogleda ko je provalio bolju foru i ko se pravi da je iskusniji, i da se slatko nasmeje... ako ima razloga.

Malo bolje citajuc NEKE njegove tematike ,uvidio bi kroz koju prizmu on ima poglede na svijet i uvidio bi se da je veoma zanimljiv . :ok:
Znaci ako moram birat , više naucim iz njegovih tema ( oli se bar nasmijem ili raspizdim) nego da citam tuđa PAMETOVANJA NA OZBILJEN UPITE I NARAVNO VRIJEĐANJA NA OSNOVU KO JE KOLIKO KNIGA PROCITA U ZIVOTU ..:roll:

Tako da..

puno se toga može naucit ovdi , a i koža ojaca .. :ok:
 
Malo bolje citajuc NEKE njegove tematike ,uvidio bi kroz koju prizmu on ima poglede na svijet i uvidio bi se da je veoma zanimljiv . :ok:
Znaci ako moram birat , više naucim iz njegovih tema ( oli se bar nasmijem ili raspizdim) nego da citam tuđa PAMETOVANJA NA OZBILJEN UPITE I NARAVNO VRIJEĐANJA NA OSNOVU KO JE KOLIKO KNIGA PROCITA U ZIVOTU ..:roll:

Tako da..

puno se toga može naucit ovdi , a i koža ojaca .. :ok:

:super: ovo se zovew privrzenost.....

sto volem tu neke kad dodju i ponasaju se kao da su posisali svu pamet.....nadmeni do bola....i kao sto rekoh dosadni :sad2:
 
e, moji vi, iako je još prerano za svodjenje računa, hajde da napravimo bar neki presek i sumiramo dosadašnje rezultate.:)
Naime, mene zanima, da li su vama svi ovi sati, dani, godine .... "b(l)udničenja" ovde na ljisu doneli nešto korisno: u smislu da ste zahvaljujući tome produbili, proširili, renovirali, nadgradili, obogatili, ojačali, ulepšali, unapredili, itd..svoj LJIS život ili sebe i svoje vidike vezane za ovu oblast?

p.s. samo da pojasnim izraz "budničenje" je takodje moja kovanica i odnosi se na to što ste (smo) kako u sitne, tako i u krupne sate budni zbog prisustva na ljisu.:hvala:

ne. ovo mi je vreme da ne učim, unapredjujem, pogotovu produbljujem..... ;)
fino se nasmejem što utiče i na moj privatni život-ne zakeram ljudima u rl.
tako da svidja mi se ovde. feel's like home :D

e da, da ne zaboravim, naučila sam da jedan nikako ne može da me zadovolji
(čak iako sama kažem da sam zadovoljna) već obavezno moram da probam
više njih, po mogućstvu od jednom. to je tako hoooot..... :zcepanje:
 
Neizreciva... neizrecivo me zabole što ti misliš da sam dosadan.:klap::klap:

Ja sam rekao suštinu, da se svi toliko ebete i imate toliko iskustva, ne biste visili na forumu po čitav dan i komentarisali da li su veterinarke bolje ribe od onih sa poljoprivrednog.

Pozdrav, uživajte
 
Lično mislim da se na ovom pdf-u ništa konkretno ne može naučiti. Uostalom, teme su previše smešne (logično, tematika seksa se obradjuje), pa svi ubacuju neke svoje kao smešne komentare i spamuju, a plus - sama tematika je dosta poznata ljudima. Eventualno je korisno kad neko ima nedoumicu i postavi pitanje, i onda mu neko ozbiljan odgovori, ili recimo mišljenja psihologa koja se puno puta kače. Ali, kad dodje neki kvazi-smešan lik kao što je onaj sinnke, i počne da priča o torbanju i da pravi od sebe humoristu, iako realno smara do bola, i kad dodje još puno takvih likova, ovaj pdf se pretvara u smejuriju. Plus, ima gomila žešće zagorelih likova koji tu svoju zagorelost otvoreno pokazuju lascivnim komentarima, a ujedno, paradoksalno - baš oni su ti koji dele najviše saveta i koji se prave da najviše znaju.

Tako da... ishod je logičan.

Ovde ima dosta mesta gde se puno toga može naučiti, masa drugih, mnogo ozbiljnijih pdf-ova. Na ovaj pdf forumaš dodje da odmori, iskulira i pogleda ko je provalio bolju foru i ko se pravi da je iskusniji, i da se slatko nasmeje... ako ima razloga.

e upravo zbog toga I like LJIS:super:
 
Neizreciva... neizrecivo me zabole što ti misliš da sam dosadan.:klap::klap:

Ja sam rekao suštinu, da se svi toliko ebete i imate toliko iskustva, ne biste visili na forumu po čitav dan i komentarisali da li su veterinarke bolje ribe od onih sa poljoprivrednog.

Pozdrav, uživajte

:rumenko: dobro nam otisao.....a ti sa svojom sustinom mozes doope da obrises.....:mrgreen:
 
e upravo zbog toga I like LJIS:super:

Pa možeš ti da voliš šta hoćeš, pitanje teme je da li se nešto može naučiti, ili ne. A ako vam je prizma kroz koju učite bilo šta, sinnke i torbanje... onda... balhahahahahahhahahahahh:hahaha::hahaha:

Ma okej, evo vidim i reputaciju sam dobio za post... nisam ja ni nadmen ni dosadan, nego vas boli to što sam rekao istinu... to što uvidjate da ste na ovom pdf-u visili sto godina i niste naučili ništa više od toga da je i torbanje pogodan izraz za seks. :):) A niko to ne voli...:):)

I da, ne kapiram kako nekome može da očvrsne koža na nekom forumu. Forum nije odraz medjuljudskih odnosa, izadješ na ulicu, pričaš sa ljudima, prodješ kroz neke procese pa koža očvrsne.
 
Neizreciva... neizrecivo me zabole što ti misliš da sam dosadan.:klap::klap:

Ja sam rekao suštinu, da se svi toliko ebete i imate toliko iskustva, ne biste visili na forumu po čitav dan i komentarisali da li su veterinarke bolje ribe od onih sa poljoprivrednog.

Pozdrav, uživajte

:lol: al pazi kako je upucen....garant cita u tajnosti ljis.....:manikir:

Pa možeš ti da voliš šta hoćeš, pitanje je da li se nešto može naučiti, ili ne. A ako vam je prizma kroz koju učite bilo šta, sinnke i torbanje... onda... balhahahahahahhahahahahh:hahaha::hahaha:

Ma okej, evo vidim i reputaciju sam dobio za post... nisam ja ni nadmen ni dosadan, nego vas boli to što sam rekao istinu... to što uvidjate da ste na ovom pdf-u visili sto godina i niste naučili ništa više od toga da je i torbanje pogodan izraz za seks. :):) A niko to ne voli...:):)

I da, ne kapiram kako nekome može da očvrsne koža na nekom forumu. Forum nije odraz medjuljudskih odnosa, izadješ na ulicu, pričaš sa ljudima, prodješ kroz neke procese pa koža očvrsne.

:manikir: sto volim kad sam upravu......:vatromet:
 
Pa možeš ti da voliš šta hoćeš, pitanje je da li se nešto može naučiti, ili ne. A ako vam je prizma kroz koju učite bilo šta, sinnke i torbanje... onda... balhahahahahahhahahahahh:hahaha::hahaha:

Ma okej, evo vidim i reputaciju sam dobio za post... nisam ja ni nadmen ni dosadan, nego je vas boli to što sam rekao istinu... to što uvidjate da ste na ovom pdf-u visili sto godina i niste naučili ništa više od toga da je i torbanje pogodan izraz za seks. :):) A niko to ne voli...:):)

I da, ne kapiram kako nekome može da očvrsne koža na nekom forumu. Forum nije odraz medjuljudskih odnosa, izadješ na ulicu, pričaš sa ljudima, prodješ kroz neke procese pa koža očvrsne.

Pa dobro si reka neke stvari i imaš pravo na svoje mišljenje ka što ja imam pravo da se ne slažem s njim..
Jer neki vole da citaju tu njegovu prizmu, tako sam i ja dobila reputaciju .. SVIT JE LIP kad je vako šaren zar ne ? :lol:

A sad ti nama reci , koji ti je orginalni nick ?
Cisto me zanima.. :)

KOŽA se ocvrsne na svim mogucim poljima iskustva. A Forum itekako može da bude iskustvo.:ok:
 
ne. ovo mi je vreme da ne učim, unapredjujem, pogotovu produbljujem..... ;)
fino se nasmejem što utiče i na moj privatni život-ne zakeram ljudima u rl.
tako da svidja mi se ovde. feel's like home :D

e da, da ne zaboravim, naučila sam da jedan nikako ne može da me zadovolji
(čak iako sama kažem da sam zadovoljna) već obavezno moram da probam
više njih, po mogućstvu od jednom. to je tako hoooot..... :zcepanje:

:super:

hvala vam žene napokon :worth:
 
Pa dobro si reka neke stvari i imaš pravo na svoje mišljenje ka što ja imam pravo da se ne slažem s njim..
Jer neki vole da citaju tu njegovu prizmu, tako sam i ja dobila reputaciju .. SVIT JE LIP kad je vako šaren zar ne ? :lol:

A sad ti nama reci , koji ti je orginalni nick ?
Cisto me zanima.. :)

Ovo mi je originalni nick. Piše i kad sam učlanjen. Da, SVET JE LEP kad postoji razmena mišljenja, ali nije lep kad kojekakve zagorele kreature pokušavaju da odbrane nešto poput ovog pdf-a. Pritom, ne mislim na tebe.

Neizreciva, pa ne visim tajno, ulazio sam kad me je nešto interesovalo. Ne vidim šta je tu čudno. Je l' samo vama dozvoljeno da gledate LJiS? Samo vas zanima sex? Komentarisao nisam skoro ni u jednoj temi, ali kad se sve sabere i oduzme, bilo je vrlo malo istinski korisnih tema. Sve ostale ste uništili vi, kvazi humoristi, kvazi j.ebači i j.ebačice.:cmok:

A koža se očvrsne kroz kontakt, živi dijalog s ljudima. A ovako, iz udobnosti fotelje, svako može da glumi nešto.
 
Ovo mi je originalni nick. Piše i kad sam učlanjen. Da, SVET JE LEP kad postoji razmena mišljenja, ali nije lep kad kojekakve zagorele kreature pokušavaju da odbrane nešto poput ovog pdf-a. Pritom, ne mislim na tebe.

Neizreciva, pa ne visim tajno, ulazio sam kad me je nešto interesovalo. Ne vidim šta je tu čudno. Je l' samo vama dozvoljeno da gledate LJiS? Samo vas zanima sex? Komentarisao nisam skoro ni u jednoj temi, ali kad se sve sabere i oduzme, bilo je vrlo malo istinski korisnih tema. Sve ostale ste uništili vi, kvazi humoristi, kvazi j.ebači i j.ebačice.:cmok:

A koža se očvrsne kroz kontakt, živi dijalog s ljudima. A ovako, iz udobnosti fotelje, svako može da glumi nešto.

:brus: kako ti baratas recima....sve me nesto trnci prosli.....:aha: hocu jos.....:mrgreen:
 
Ovo mi je originalni nick. Piše i kad sam učlanjen. Da, SVET JE LEP kad postoji razmena mišljenja, ali nije lep kad kojekakve zagorele kreature pokušavaju da odbrane nešto poput ovog pdf-a. Pritom, ne mislim na tebe.

Neizreciva, pa ne visim tajno, ulazio sam kad me je nešto interesovalo. Ne vidim šta je tu čudno. Je l' samo vama dozvoljeno da gledate LJiS? Samo vas zanima sex? Komentarisao nisam skoro ni u jednoj temi, ali kad se sve sabere i oduzme, bilo je vrlo malo istinski korisnih tema. Sve ostale ste uništili vi, kvazi humoristi, kvazi j.ebači i j.ebačice.:cmok:

A koža se očvrsne kroz kontakt, živi dijalog s ljudima. A ovako, iz udobnosti fotelje, svako može da glumi nešto.


.. gluma nema veze s onim na što sam ja mislila pod " zadebljanjem kože" :)
 

Back
Top