Preporuka smjestaja u Sutomoru:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemogu da verujem ?????????? Nisam bio na Tassosu ali ovakav komentar jos nisam cuo. Tassos vazi za mesto gde nije za porodicni odmor vec za mladji svet koji bi da izlazi, luta i zivi nocu. Izgleda da svi lazu osim tebe..........

Vidi se da nisi bio na Tasosu, a nisi ni obavesten. Tasos je bas ostrvo za porodicni odmor, mirno i bez mnogo mesta za izlaske (ne znam da li postoji jedna ili dve diskoteke na celom ostrvu). Ne kazem da tamo nije lepo, naprotiv, ali nije ostrvo za mlade zeljne nocnog ludovanja.
 
Interesuju me apartmani u ulici iznad dragstora Badi trejd(bivsa samoposluga). Znaci 3 krevetni apartmani sa kuhinjom, klimom i Tv-om i naravno kupatilom. Pre par godina sam bio smesten kod izvesnog Brke koji ima i tezgu na pijaci.Naravno telefon sam izgubio. Ako ga neko zna ili ima odgovarajući smestaj nek napise.
 
vidim da svi ovde predlazu Kotor..Ja sam tamo svakog leta..lepo jeste,ali plaze nema.Kakav Perast,pa gde je tek njemu plaza.Sto se tice izlazaka verujte da Kotor nije nista bolji od Sutomora,a ni cistiji.Stari grad je uvek prljav,gotovo smrdi,i nemojte mi pricati da nije tako kad sam 25.leta i zima tamo provela.Nista vam izlasci u Kotoru nisu bolji od Sutomora ,i drugih gradova:|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top