Preporucite dobru igru ~ Trazite preporuke

pa normalno da je fight....
ne igraju kolo u raw-u....
i da za pc je....
izaberes vec postojeceg ili napravis svog lika i fight-as se..
imas title match,exibition onda 2vs2 tag match (to ti je ono kad moras doci do drugog i dodirnut ga da bi uso umesto tebe) i jos krsa ostalog..
najjace je so moze u 2 igraca pa ja i drug picimo to...
 
pa normalno da je fight....
ne igraju kolo u raw-u....
i da za pc je....
izaberes vec postojeceg ili napravis svog lika i fight-as se..
imas title match,exibition onda 2vs2 tag match (to ti je ono kad moras doci do drugog i dodirnut ga da bi uso umesto tebe) i jos krsa ostalog..
najjace je so moze u 2 igraca pa ja i drug picimo to...

e aj daj mi puno ime igrice i da idem odma da je trazim.neznas koliko si mi pomogo.
puno ti hvala.
 
kakav crni Top Spin 2...Virtual Tennis 3 je znatno bolji...to vam je kao FIFA i PES...Fifa ima bolju sminku,ali Pes...PES je prava stvar...
bolestina ima svakakvih ali Call Of Ctulhu ili kako se god to spelovalo je jedna od najbolesnijih...posle Manhunta alli to je drugaciji tip bolestine...
i naravno POSTAL...kako glupa i laka igra,covjece,a bolesna...ja nisam mogla da je igram...osjecala sam se loshe...kao da nisam dobra osoba...Kad se popisas na ocev grob...mogu ja razna stvari u igri,ali slicne ovim...
preporucite mi igru,a da nije strategija,po mogucnosti pucacina,ali da nije neki russian-scifi-low budget ili nesto slicno,a da moze na ovu konfiguraciju:AMD Athlon XP 2400+, 256 Mb RAM,NVIDIA GeForce FX 5200...
uslov br 2:da je barem sa pocetka 2006...molim vas,da nije previshe stara i stvari koje sam gore pomenula...
 

Back
Top