Predugo

Da li kad sex traje više od dva sata to znači da muškarac nije dovoljno uzbuđen, pa ne može da doživi orgazam, ili je to isključivo zato što on želi da zadovolji partnerku (a ne uspeva tako dugo)?
Šta to znači?
Ja mislim da bi sigurno svršio bar za sat vremena da mu je uzbudljivo.

Kad traje više od dva sata, znači da su zadovoljni i žena i muškarac, da umeju, da znaju i najvažnije : Da žele jedno drugo.
Čim postavljaš pitanja u vezi dužine sexa ili ne znate ili nije to to.

( da ti odgovorim za Visitor Q, a drugačije ne mogu...svaki sledeći film istog reditelja, kao da nije snimao isti čovek...pogledaj Zebraman ili trilogiju Dead or Alive ili The Happiness of the Katakuris )
 
Da li kad sex traje više od dva sata to znači da muškarac nije dovoljno uzbuđen, pa ne može da doživi orgazam, ili je to isključivo zato što on želi da zadovolji partnerku (a ne uspeva tako dugo)?
Šta to znači?
Ja mislim da bi sigurno svršio bar za sat vremena da mu je uzbudljivo.

Ma nije nego je imo snosku par puta tog dana:mrgreen:
 
Kad traje više od dva sata, znači da su zadovoljni i žena i muškarac, da umeju, da znaju i najvažnije : Da žele jedno drugo.
Čim postavljaš pitanja u vezi dužine sexa ili ne znate ili nije to to.

( da ti odgovorim za Visitor Q, a drugačije ne mogu...svaki sledeći film istog reditelja, kao da nije snimao isti čovek...pogledaj Zebraman ili trilogiju Dead or Alive ili The Happiness of the Katakuris )
Dobar odgovor. Hvala.
Očigledno je neko nerazumevanje posredi.
 
ne volim predugacak sex, znaci nista iznad sat vremena (e sad sam mozda i slagala jer ne gledam na sat :D).....ali, ima kad odlazem i kad mi je zao da zavrsimo, i njemu kad dojadi zna nacin da me onemoguci...:D....ebi ga, moze mu se....
 
Kako ne. Kad sam raspoložen, fokusiram se mogu deljem do ujutru. Još joj dobacim s leđa, 'a, a, a, ala guslam? jesi gladna, žedna, ili da nastavim?
:hahaha::hahaha::per::per:
Pa da, definitvno moraju da ožedne, od toliko dahtanja...
Ali što bi to radio?
Da ti je baš dobro, ne bi uspeo toliko dugo da odlažeš. To je bilo pitanje.
Kako se ne spusti ako moraš da skrećeš misli od devojke koja te uzbuđuje?
 
Mislim da je sve to individualno. Nekom je predugo i pet minuta, sad lupam, a nekome je kratko da vodi ljubav citave noci.
Sve to zavisi od mnogo faktora. Da sad ne nabrajam...
 
Da li kad sex traje više od dva sata to znači da muškarac nije dovoljno uzbuđen, pa ne može da doživi orgazam, ili je to isključivo zato što on želi da zadovolji partnerku (a ne uspeva tako dugo)?
Šta to znači?
Ja mislim da bi sigurno svršio bar za sat vremena da mu je uzbudljivo.

Ovde ćero ima jako pametnih ljudi, svašta ćeš od njih naučiti. :mrgreen::D
Da vidiš samo kako se uvaljuju cicama po forumu, čudo jedno... Ima jedan jako originalan... :mrgreen:
 
Da li kad sex traje više od dva sata to znači da muškarac nije dovoljno uzbuđen, pa ne može da doživi orgazam, ili je to isključivo zato što on želi da zadovolji partnerku (a ne uspeva tako dugo)?
Šta to znači?
Ja mislim da bi sigurno svršio bar za sat vremena da mu je uzbudljivo.

dva sata?!!!! koji ******?!!! :eek:
 
Da li kad sex traje više od dva sata to znači da muškarac nije dovoljno uzbuđen, pa ne može da doživi orgazam, ili je to isključivo zato što on želi da zadovolji partnerku (a ne uspeva tako dugo)?
Šta to znači?
Ja mislim da bi sigurno svršio bar za sat vremena da mu je uzbudljivo.
Mislim sta je tu cudno?!
Kao da se zenama ne desava da im nekada treba cela vecnost da svrse...
 
Pa reci ti svoje mišljenje, ti si bar iskren.

Imaš sasvim dovoljno kvalitetnih odgovora, evo, od postova na ovoj strani mogu da ukažem na post Brajana Koena, čovek je sve objasnio. :ok:

S druge strane, ako je neko u frci, npr. vara suprugu, pa nema dovoljno vremena za drndanje sa švalerkom, tu su moguće razne "mudrosti", treba razumeti i takve eksperte. :mrgreen: :D
 
Mislim sta je tu cudno?!
Kao da se zenama ne desava da im nekada treba cela vecnost da svrse...
Dobro, pitala je ženska osoba, koja ne zna baš tačno kako je kod muškaraca.

Imaš sasvim dovoljno kvalitetnih odgovora, evo, od postova na ovoj strani mogu da ukažem na post Brajana Koena, čovek je sve objasnio. :ok:

S druge strane, ako je neko u frci, npr. vara suprugu, pa nema dovoljno vremena za drndanje sa švalerkom, tu su moguće razne "mudrosti", treba razumeti i takve eksperte. :mrgreen: :D
Jeste, lepo je rekao.
Pa ništa, mislila sam da ti imaš neki svoj odgovor, različitost mišljenja i iskustava... Otkud znam.
 
Dobro, pitala je ženska osoba, koja ne zna baš tačno kako je kod muškaraca.


Jeste, lepo je rekao.
Pa ništa, mislila sam da ti imaš neki svoj odgovor, različitost mišljenja i iskustava... Otkud znam.

Ima tu nekoliko forumaša koji su rekli sve što treba da se kaže, Brajan, Harpun i drugi. Nemam šta da dodam tome što su napisali.
 

Back
Top