Predugo

Da li kad sex traje više od dva sata to znači da muškarac nije dovoljno uzbuđen, pa ne može da doživi orgazam, ili je to isključivo zato što on želi da zadovolji partnerku (a ne uspeva tako dugo)?
Šta to znači?
Ja mislim da bi sigurno svršio bar za sat vremena da mu je uzbudljivo.

Uf, teško pitanje... niko ne zna šta je tačno u nečijoj glavi i zbog čega se u nekom konkretnom slučaju to dešava, ali često što muškarac više odlaže, "teže" mu je i da svrši, a možda odlaže kako bi produžio sopstveni užitak. Ako se to dešava tebi, lepo s njim razgovaraj i pitaj njega, a ne nas.

Ali ne sumnjam da ce tema biti puna onih muskaraca i onih zena koji se bas naprotiv, ebavaju satima i smatraju da prosecan odnos od momenta penetracije i treba da traje sat, dva, dvadeseddva

Eh sad, postavljaš temu kao da je neka disciplina u pitanju. Ima ljudi kojima sex ponekad traje satima ( ili barem duže od jednog sata ) bez prestanka, ali to ne znači da je onima kojima traje tek nekoliko minuta manje kvalitetan, jer užitak vodjenja ljubavi je krajnje subjektivna stvar.
 
Uf, teško pitanje... niko ne zna šta je tačno u nečijoj glavi i zbog čega se u nekom konkretnom slučaju to dešava, ali često što muškarac više odlaže, "teže" mu je i da svrši, a možda odlaže kako bi produžio sopstveni užitak. Ako se to dešava tebi, lepo s njim razgovaraj i pitaj njega, a ne nas.
Misliš da ga ne bih pitala da se meni dešava :)
 
Uf, teško pitanje... niko ne zna šta je tačno u nečijoj glavi i zbog čega se u nekom konkretnom slučaju to dešava, ali često što muškarac više odlaže, "teže" mu je i da svrši, a možda odlaže kako bi produžio sopstveni užitak. Ako se to dešava tebi, lepo s njim razgovaraj i pitaj njega, a ne nas.



Eh sad, postavljaš temu kao da je neka disciplina u pitanju. Ima ljudi kojima sex ponekad traje satima ( ili barem duže od jednog sata ) bez prestanka, ali to ne znači da je onima kojima traje tek nekoliko minuta manje kvalitetan, jer užitak vodjenja ljubavi je krajnje subjektivna stvar.

Eh, sad....da mi ljudska bica nemamo neke iste fizioloske mehanizme i nacine reagovanja, moderna pa i bilo kakva medicina bila bi nemoguca.
Individualne razlike svakako postoje, ali svako iskusan znace sta je moguce, sta je manje moguce, a sta nije moguce.
Svi smo mi imali momente kad nam jednostavno nije dosta, kad mozemo i mozemo i mozemo, ali to se desava povremeno, ponekad i nije stalna praksa, jer fizioloski nismo tako kalibrisani
 
Ja mislim da taj nesto uzima. Moguce antidepresive. Oni imaju neugodnu osobinu da onemogucavaju orgazam, pa se cak i koriste u terapiji prevremene ejakulacije.
Ne postoji normalan muskarac koji ne moze da svrsi za sat vremena i ne postoji zena koja tri puta nece ostati suva za tih sat vremena.
Ali ne sumnjam da ce tema biti puna onih muskaraca i onih zena koji se bas naprotiv, ebavaju satima i smatraju da prosecan odnos od momenta penetracije i treba da traje sat, dva, dvadeseddva

Evo ja se javljam da kazem da je meni sasvim dovoljno 20 minuta :rumenko:
 
Glava, dupe od sedenja, oči od gledanja.. A jesi ti cakana?

Pa sad, glava me boli stalno, ali ne od buljenja u komp već od migrene..Mada to i nije loše, kako bih znala da imam glavu kad me ne bi bolela...
Guza mi je, hvala što se interesuješ, odlično...:mrgreen:
Oči me takođe solidno služe....

Da li sam cakana? Zavisi, kako se očešljam...Danas imam šiške ala "zdravo Rale, zdravo Fred"...
 

Back
Top