Председник Вучић заштитио опозицију од напада немачких медија: Нико споља неће одлучивати о Србији

Srpski narod posmatra svet iz žablje perspektive a političari to vešto koriste. Ono što oni izjavljuju za medije je odraz razmišljanja i pogleda na svet prosečnog Srbina.
Ne samo političari na vlasti nego i oni koji bi da zajašu, a tek razne NVO (posebno izvesne Stiftungen) to eksploatišu da bi nametali potpuno neadaptivne narative - kao što je Broz iskoristio nerazvijenost Srbije i posledice dva rata da zajaše.
 
Она је патриота која зна да је Држава изнад дневне политике.
evo Mica pohitala...
Ali šta je to u odnosu na Đilasa koji sebi dozvoljava da njegovu partiju vodi Čankova perjanica Marinika. Čovek se nada da će Danke Deutschland poraditi na tome da se američki eksponent na vlasti nekako uveri u potrebu da i on bude primljen u vladu.

1B567D69-2808-4049-8CB0-A5F887BA80E4.jpeg
5BA7DA10-921F-4E57-BB24-8FAF1BA30DB4.jpeg
 

Председник Вучић заштитио опозицију од напада немачких медија: Нико споља неће одлучивати о Србији​

На наводе немачких медија да Србији треба другачија опозиција, председник Србије Александар Вучић је одговорио:

„Ко споља жели дручачију власт и опозицију, баш ме брига. Ако мислите да ћу ја да будем као они, да кажем утата, не ваља им опозиција, не пада ми на памет. Боље да вас боли глава за ваше проблеме, за ваше рецесије, мене интересује шта моји грађани говоре! Питање каква ће да буде власт и каква ће да буде опозиција, то је питање за грађане Србије. Тако се понашају одговорни људи а нажалост немамо много таквих у странкама бившег режима али научиће се и они политици једног дана!”, преноси Детектор лажи.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...h-medija-Niko-spolja-nece-odlucivati-o-Srbiji
Kakva zastita WOW
:super:
Срећа да не даје често саопштења, па кад каже то је тежина, груне, нема шта.
Очекујем сутра наслов да ће се његови гробови борити против усташа, а прекосутра да је његова идеја Србије мир и стабилност.
 
Pozivam na bojkot tema koje stite gradjane Srbije od Nemaca, USA , Rusa, Ukrajinaca , a ovamo se urusava kredibilitet drzave Srbije, jer ili te boli uvo za Kosovo , pa to i kazes ili reagujes kad ti na teritoriji ukidaju Dinar.....jer ebiga i ja hocu da ukinem Dinar u Niskom kraju , da nema veze sa BGD....da bude malo siromasniji u pocetku , ali da se otarasimo i bgd mafije i kretena i medjunarodnih kriminalaca i politickih kriminalaca , nek BG resava to , a Nis da pocne da hapsi vozace koji gaze Nislije kad god stignu i samo isetaju iz pritvora.....jer BG pozove nekog od Niskih policajaca i inspektora...
 

Председник Вучић заштитио опозицију од напада немачких медија: Нико споља неће одлучивати о Србији​

На наводе немачких медија да Србији треба другачија опозиција, председник Србије Александар Вучић је одговорио:

„Ко споља жели дручачију власт и опозицију, баш ме брига. Ако мислите да ћу ја да будем као они, да кажем утата, не ваља им опозиција, не пада ми на памет. Боље да вас боли глава за ваше проблеме, за ваше рецесије, мене интересује шта моји грађани говоре! Питање каква ће да буде власт и каква ће да буде опозиција, то је питање за грађане Србије. Тако се понашају одговорни људи а нажалост немамо много таквих у странкама бившег режима али научиће се и они политици једног дана!”, преноси Детектор лажи.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...h-medija-Niko-spolja-nece-odlucivati-o-Srbiji
Kakva zastita WOW
:super:
Nego ce Hil i on da odlucuju iznutra.
 
Ona nije ni obicna nula, nego vecina nas je ovde znala da je ona udbasko radikalsko dete.
Ти стално напади на некакву ,, УДБ-у" која иза свега стоји такође је део специјалног рата против Србије.
 
Ти стално напади на некакву ,, УДБ-у" која иза свега стоји такође је део специјалног рата против Србије.
Ko je kreirao radikale?
 

Back
Top