Председник Вучић заштитио опозицију од напада немачких медија: Нико споља неће одлучивати о Србији

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.278

Председник Вучић заштитио опозицију од напада немачких медија: Нико споља неће одлучивати о Србији​

На наводе немачких медија да Србији треба другачија опозиција, председник Србије Александар Вучић је одговорио:

„Ко споља жели дручачију власт и опозицију, баш ме брига. Ако мислите да ћу ја да будем као они, да кажем утата, не ваља им опозиција, не пада ми на памет. Боље да вас боли глава за ваше проблеме, за ваше рецесије, мене интересује шта моји грађани говоре! Питање каква ће да буде власт и каква ће да буде опозиција, то је питање за грађане Србије. Тако се понашају одговорни људи а нажалост немамо много таквих у странкама бившег режима али научиће се и они политици једног дана!”, преноси Детектор лажи.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...h-medija-Niko-spolja-nece-odlucivati-o-Srbiji
Kakva zastita WOW
:super:
 
Mi, nasi analiticari, politicari i mediji neprekidno komentarisu zapad, njihovu spoljnu politiku, desavanja...Uvek ima komentara, citavik clanaka, svakodnevno.. Medjutim kada se to desi u Nemackoj, Britaniji,USA...Kada neki profesor sa univerziteta kaze nesto sto niko ni tamo ne isprati...Kada neki nemacki politicar prokomentarise nesto vezano za nas ili Balkan u bundestagu i slicno, ovde se pravi fama, to koriste politicari da "odgovore", da komentarisu, da ih njihovi novinari pitaju o tome pa da oni poentiraju...Sve to nasi politicari koriste, novinari koriste da ispune clanke iako to nema veze sa zvanicnom politikom neke zapadne drdzave ili EU....I tako i narod to prihvate, kao "Nemci hoce da nam menjaju opoziciju", "zapad hoce" itd... gluposti...
 
Mi, nasi analiticari, politicari i mediji neprekidno komentarisu zapad, njihovu spoljnu politiku, desavanja...Uvek ima komentara, citavik clanaka, svakodnevno.. Medjutim kada se to desi u Nemackoj, Britaniji,USA...Kada neki profesor sa univerziteta kaze nesto sto niko ni tamo ne isprati...Kada neki nemacki politicar prokomentarise nesto vezano za nas ili Balkan u bundestagu i slicno, ovde se pravi fama, to koriste politicari da "odgovore", da komentarisu, da ih njihovi novinari pitaju o tome pa da oni poentiraju...Sve to nasi politicari koriste, novinari koriste da ispune clanke iako to nema veze sa zvanicnom politikom neke zapadne drdzave ili EU....I tako i narod to prihvate, kao "Nemci hoce da nam menjaju opoziciju", "zapad hoce" itd... gluposti...
Srpski narod posmatra svet iz žablje perspektive a političari to vešto koriste. Ono što oni izjavljuju za medije je odraz razmišljanja i pogleda na svet prosečnog Srbina.
 
Srpski narod posmatra svet iz žablje perspektive a političari to vešto koriste. Ono što oni izjavljuju za medije je odraz razmišljanja i pogleda na svet prosečnog Srbina.
U potpunosti se slazem...Zamislite samo kada bi se svet bavio izjavama nasih politicara, cak i visokih politicara, ili analiticara, novinara, akademika itd...Kao i clancima u novinama, izjavama u podkastima i emisijama.... Pa oni bi imali svakodnevnog materijala da odgovaraju, komentarisu, demantuju itd... Dok bavljenje njihove javnosti nama je neuporedivo manje, pa i kada se pojavi neko misljenje, predlog ili stav o Balkanu i nama, mi od toga odmah pravimo vest za svoju korist....
Jos bih dodao da to sto oni nas ne komentarisu ili ne demantuju nasa prozivanja mi uzimamo kao njihovo definitivno priznanje..."Sta da komentarisu, kada je tako"....
 
Nikada nećete imati nikoga odavde tako popularnog kao što sam ja. Samo ljudi neće da ti kažu. A u poređenju sa legendarnim Batom Živojinovićem u Kini, danas je popularnost mene kao predsednika Srbije, a ne Aleksandra Vučića, veća nego bilo koga drugog, bilo koga – objasnio je Vučić.
😂😂😂 “ Hvalite me usta moja “ …
 
Mi, nasi analiticari, politicari i mediji neprekidno komentarisu zapad, njihovu spoljnu politiku, desavanja...Uvek ima komentara, citavik clanaka, svakodnevno.. Medjutim kada se to desi u Nemackoj, Britaniji,USA...Kada neki profesor sa univerziteta kaze nesto sto niko ni tamo ne isprati...Kada neki nemacki politicar prokomentarise nesto vezano za nas ili Balkan u bundestagu i slicno, ovde se pravi fama, to koriste politicari da "odgovore", da komentarisu, da ih njihovi novinari pitaju o tome pa da oni poentiraju...Sve to nasi politicari koriste, novinari koriste da ispune clanke iako to nema veze sa zvanicnom politikom neke zapadne drdzave ili EU....I tako i narod to prihvate, kao "Nemci hoce da nam menjaju opoziciju", "zapad hoce" itd... gluposti...
Tacno , Imas utisak da nikog ne interesuje kad neko domaci nesto govori ili pise....
 
Svakako da je Vucic mocniji od Tita, jer Tito se uopste nije bavio, niti rukovodio i odlucivao o svim tim stvarima....Tada si imao ljude skoro podjednake, na kraju i vece moci od njega....Sekretar saveza komunista Stane Dolanc recimo ili komadant vojske Ljubicic...Oni su vedrili i oblacili, donosili odluke i koje su vezane za samog Tita, na kraju su ga odvojili od Jovanke...Uopste im nisu dozvoljavali da se vidjaju... Sedamdesetih je sve bilo u njihovim rukama i ne samo u njihovim.,...Dakle tu nije sve oslonjeno na jednog coveka vec je moc bila itekako podeljenja...Ovde nemas podeljene moci samo Cara... Niko nista veliko ne odlucuje bez njega...A to sto ima kao neke naizgled slobode i drugih partija, to je samo posledica vremena u kome zivimo, ne moze se to pripisati kao sloboda dobijena od vlasti vec od vremena u kome zivimo....
Na krajju mi smo se cudili nasim roditeljima kako su mogli dozvoliti da zive u "diktaturi", ali sad ispada da mi zivimo u vecoj i da ce se nama nasi potomci jos vise cuditi...Prosto nece moci da veruju, smejace se...
 
"U pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi!"

Ovo je barem moje skromno tumačenje.

Ono što je činjenica je da će naizgled obične, svakodnevne izjave ovog čovjeka, odjekivati u vječnosti.

Milenije, pa i Aeone nakon njegove smrti, ljudi, odnosno ono u što će ljudska rasa evoluirati, još uvijek će studirati i diskutirati o naizgled običnim izjavama poput:

  • Proveri samo gde ide, šta radi, ovaj helikopter.
  • Tišina tamo! Izađite napolje!
  • Toliko smo u suficitu, da mi je prosto neprijatno.
Eto, tek nekoliko citata, a uopće ne moraju značiti to što ljudi i ono što će nasljednici ljudske rase tumačiti, već govor čovjeka koji vidi daleko, daleko iza horizonta.
Ne samo iza horizonta, već van ljudskog poimanja vremena i prostora.

Da li nakon svega uopće ima smisla postaviti pitanje, zbog čega je Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић, zaštitio opoziciju od napada njemačkih medija?
Pa zbog toga što on za razliku od mene nesavršenog, još uvijek u svom u Novembru 2019. nepovratno ranjenom srcu, ipak ima mjesta za Đilasa, Šolaka, Jeremića... čak i za Milicu Razbojnicu.

 

Председник Вучић заштитио опозицију од напада немачких медија: Нико споља неће одлучивати о Србији​

На наводе немачких медија да Србији треба другачија опозиција, председник Србије Александар Вучић је одговорио:

„Ко споља жели дручачију власт и опозицију, баш ме брига. Ако мислите да ћу ја да будем као они, да кажем утата, не ваља им опозиција, не пада ми на памет. Боље да вас боли глава за ваше проблеме, за ваше рецесије, мене интересује шта моји грађани говоре! Питање каква ће да буде власт и каква ће да буде опозиција, то је питање за грађане Србије. Тако се понашају одговорни људи а нажалост немамо много таквих у странкама бившег режима али научиће се и они политици једног дана!”, преноси Детектор лажи.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...h-medija-Niko-spolja-nece-odlucivati-o-Srbiji
Kakva zastita WOW
:super:
Kakav licemerhipokrit.
zahvaljujuci njemu se celo vreme od spolja odlucuje sudbina Srbije.
Njegovo licemerje nema granica.
Narod koji tolerise takvog veleizdajnika diktatora ne zasluzuje ni da postoji.
:)
 

Back
Top