Predlog

bobba:
Moj sadasnji decko zeli da se snimi film naseg sexa
kad ga on stavlja u mene, kad radi ono, i zeli da se vidi kako ja uzivam, kako on uziva
meni se to ne radi, jako mi je glupo ali on zeli i ostaje pri toj doluci

od tada vlada neko zatisje
niti on predlaze sex a ni ja

sta biste vi uradile ili vi uradili pliz

Ako bash ne zhelish, nemoj. AKo mozhe to da isposhtuje, to je ok, a ako ne mozhe, teraj ga u piiiiiii...............jer je sebichan i ne voli te.
A ako se predomishljash, zashto ne probash? Ali pod tvojim uslovima-tipa ne upereni reflektori u vas, vec polumrak, da kaseta/cd bude kod tebe i da on nema kopiju toga, da ne morash da izigravash Paris Hilton i da buljish u kameru sa k.... u ustima i slichna s*anja.... ako na to pristane, moj savit ti je da probash....
 
chypawa_18:
Ako bash ne zhelish, nemoj. AKo mozhe to da isposhtuje, to je ok, a ako ne mozhe, teraj ga u piiiiiii...............jer je sebichan i ne voli te.
A ako se predomishljash, zashto ne probash? Ali pod tvojim uslovima-tipa ne upereni reflektori u vas, vec polumrak, da kaseta/cd bude kod tebe i da on nema kopiju toga, da ne morash da izigravash Paris Hilton i da buljish u kameru sa k.... u ustima i slichna s*anja.... ako na to pristane, moj savit ti je da probash....


e sad...ako snimas onda snimaj kao Paris....necemo mi tu na linku neku vrucu erotiku (za to su ipak zaduzeni momci sa Kozjaka...)..ma svejedno..super si!
 

Back
Top