Predaja

u tebi postoji kao neki obrazac koji fino šljaka i to je kul. ako si zadovoljna, što bi se menjala.
ali,
zašto su svi koji drugačije žive foliranti, nezreli, emotivni retardi, proračunati, žive u iluziji i tako to...

kako da znamo ko je u iluziji, a ko nije? zašto misliš da tvoja realnost nije za nekog iluzija, bez obzira što si srećna i zadovoljna? da li prihvataš ideju da ljudi vole na različite načine, da su manje ili više sposobni da vole, da imaju različite kapacitete, da različito barataju (da ne kažem hendluju) između svojih osećanja i spoljašnjeg sveta? da li znaš ili si upoznala nekog za koga misliš da je jednako ili približno srećan i zadovoljan kao i ti, a da ima prilično drugačiji obrazac? da li je to moguće?
Ajde,ajde nemoj sad da mi tu pravis moj psiholoski profil.
Pitas me o drugim ljudima?!Zasto mislis da mene zanima kako zive drugi ljudi i jesu li srecni?Svako zivi na nacin koji njemu najvise odgovara.Tako i ja.Rekla jesam da nikada necu shvatiti ljude koji se emotivno podaju do kraja(mada,nisam bas skontala sta to tacno znaci) i izgube sebe.Onda kad ih taj neko ostavi jer pocnu da smaraju svojim izlivima ljubavi,ljubomorom i posesivnoscu ,kazu-Jao,zasto me ostavio,sve sam mu dala!! Pa srce,ko te terao sve da mu das?
Sad ce neko pametan da kaze-aha,zato ti neces da se podas,jer te strah ostavljanja...Jasno da ne,jer i kad volim,volim realno onako kako jeste.Ne stvaram lazne slike,ne umisljam i ne zivim u bajkama.
Posmatraj to iz ugla druge osobe, kako je provoditi zivot sa nekim kao ti, uvjek na distanci zatvorena u svoju cauru....
Koliko sam primetila,odlicno je jer imam jako puno dugogodisnjih prijatelja.Muz se do sada nije zalio a i zasto bi?Sa mnom covek uvek zna na cemu je.Nema lazi ,foliranja...Ako volim volim,ali ne gusim svojim osecanjima.A,ako ne volim onda to i ne govorim.
 
Ajde,ajde nemoj sad da mi tu pravis moj psiholoski profil.
Pitas me o drugim ljudima?!Zasto mislis da mene zanima kako zive drugi ljudi i jesu li srecni?Svako zivi na nacin koji njemu najvise odgovara.Tako i ja.Rekla jesam da nikada necu shvatiti ljude koji se emotivno podaju do kraja(mada,nisam bas skontala sta to tacno znaci) i izgube sebe.Onda kad ih taj neko ostavi jer pocnu da smaraju svojim izlivima ljubavi,ljubomorom i posesivnoscu ,kazu-Jao,zasto me ostavio,sve sam mu dala!! Pa srce,ko te terao sve da mu das?
Sad ce neko pametan da kaze-aha,zato ti neces da se podas,jer te strah ostavljanja...Jasno da ne,jer i kad volim,volim realno onako kako jeste.Ne stvaram lazne slike,ne umisljam i ne zivim u bajkama.

Koliko sam primetila,odlicno je jer imam jako puno dugogodisnjih prijatelja.Muz se do sada nije zalio a i zasto bi?Sa mnom covek uvek zna na cemu je.Nema lazi ,foliranja...Ako volim volim,ali ne gusim svojim osecanjima.A,ako ne volim onda to i ne govorim.


Bas tako Luna.
Svi kao da ocekuju neku zahvalnost za to smo MI sve dali. Svako treba da radi po unutrasnjem osecaju, bez ikakvih prisila
i laznih razloga.
Kada sve pukne, posle prvog bola i neverice shvatim da sam srecna sto sam imala sve to i sto znam da sam dala sve od sebe.
 
Koliko sam primetila,odlicno je jer imam jako puno dugogodisnjih prijatelja.Muz se do sada nije zalio a i zasto bi?Sa mnom covek uvek zna na cemu je.Nema lazi ,foliranja...Ako volim volim,ali ne gusim svojim osecanjima.A,ako ne volim onda to i ne govorim.[/QUOTE]



Ne vidim gdje se razlikujemo, ako volis onda volis nema foliranja.
 
Ajde,ajde nemoj sad da mi tu pravis moj psiholoski profil.
Pitas me o drugim ljudima?!Zasto mislis da mene zanima kako zive drugi ljudi i jesu li srecni?

pa pišeš od drugim ljudima
ai da ne pišeš, cenim da se ipak ponekad u životu zapitaš kako živi neko drugi na ovoj planeti, osim tebe i tvog muža.
 
Poslednja izmena:
pa pišeš od drugim ljudima
ai da ne pišeš, cenim da se ipak ponekad u životu zapitaš kako živi neko drugi na ovoj planeti, osim tebe i tvog muža.

Ako mislis na druge ljude kao deo covecanstva jasno da pisem o onome sto mislim u vezi neke teme,ali ako mislis na neke odredjene ljude onda si se prevario.Ne,ako se ne tice moje porodice ne zapitam se.Ako mogu da pomognem svojim prijateljima,uvek cu i oni to znaju,ali da me zanima sta se odvija unutar njihovih domova da bih mogla da vodim abrove onda ne,ne zanima me.
 

Back
Top