Predaja

moze i suputnik

Hajde, daj mi jedan djir
u svom svemirskom brodu
da vidim tu zvijezdu s koje dolazis ti
kad budem u stanju da ti shvatim putanju
bit cu mjesec tvoj i suputnik
 
u tebi postoji kao neki obrazac koji fino šljaka i to je kul. ako si zadovoljna, što bi se menjala.
ali,
zašto su svi koji drugačije žive foliranti, nezreli, emotivni retardi, proračunati, žive u iluziji i tako to...

kako da znamo ko je u iluziji, a ko nije? zašto misliš da tvoja realnost nije za nekog iluzija, bez obzira što si srećna i zadovoljna? da li prihvataš ideju da ljudi vole na različite načine, da su manje ili više sposobni da vole, da imaju različite kapacitete, da različito barataju (da ne kažem hendluju) između svojih osećanja i spoljašnjeg sveta? da li znaš ili si upoznala nekog za koga misliš da je jednako ili približno srećan i zadovoljan kao i ti, a da ima prilično drugačiji obrazac? da li je to moguće?

U nekim ocenama ne bih se složio.

Ja,pak,mislim,suprotno.
To je razborita žena,stabilna,zna ciljeve.
Ali,daleko je ona od istinske sreće.

Pratim je.
I uvažavam.

Njeni su tekstovi setni....
Ali,ipak,nekako, realnost proviruje,nije dobro sakrivena.....

Ona ima,više-manje stabilan brak,
ali je to daleko od onoga za čim žudi ....!
 
Poslednja izmena:
Koliko sam primetila,odlicno je jer imam jako puno dugogodisnjih prijatelja.Muz se do sada nije zalio a i zasto bi?Sa mnom covek uvek zna na cemu je.Nema lazi ,foliranja...Ako volim volim,ali ne gusim svojim osecanjima.A,ako ne volim onda to i ne govorim.



Ne vidim gdje se razlikujemo, ako volis onda volis nema foliranja.[/QUOTE]

Prvo,da te pitam - zašto se predstavljaš da si muškarac,
a očigledno je da nisi ?
Postoji li neki naročiti razlog ?
Osobe,koje posežu za tim vidom kamuflaže meni nisu jasne ....!
 
Poslednja izmena:
Jeste li se predali nekome do kraja, bez straha da li cete biti povredjeni zbog toga? Kajete li se danas zbog toga?

vidis ja to ne bih nikad mogao ... msm oke, dobro je to sve al ne smijem to dopustati da se desi , mozda po malo nemam ja u sustini sta da krijem , ali ne i da gubim razum da se prepustam totalno , kontam i ovo sto dajem je dovoljno ...
 

Back
Top