pravnici ovamo-kad vas molim! p.s.imam jos pitanja!

Duda moja,evo i ja sam sad malo na forumu pa i ako ti nisam pravnik zelim samo da te pozdravim i da ti kazem da vjerujem u tebe i da si najbolja!Prijemni ces sigurno poloziti a ako bude srece mozda polozim i ja onaj moj pa se vidimo!I samo da znas da se uzasno radujem sto cemo zivjeti zajedno i jedva cekam i ovim putem ti obecavam da cu biti savrsen cimer!I da se iskreno radujem"privodjenju"i da cu dati sve od sebe da se to ostvari!Znas kako mi je bilo u Bg-u: SKORO SAVRSENO!Nisam stigla da ti se javim i sve ti ispricam ali dok ovo procitas sigurno ces vec sve znati!I valjda znas da te tvoja luda,placljiva Lale PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPV!!!!! :D
 
Duda moja,evo i ja sam sad malo na forumu pa i ako ti nisam pravnik zelim samo da te pozdravim i da ti kazem da vjerujem u tebe i da si najbolja!Prijemni ces sigurno poloziti a ako bude srece mozda polozim i ja onaj moj pa se vidimo!I samo da znas da se uzasno radujem sto cemo zivjeti zajedno i jedva cekam i ovim putem ti obecavam da cu biti savrsen cimer!I da se iskreno radujem"privodjenju"i da cu dati sve od sebe da se to ostvari!Znas kako mi je bilo u Bg-u: SKORO SAVRSENO!Nisam stigla da ti se javim i sve ti ispricam ali dok ovo procitas sigurno ces vec sve znati!I valjda znas da te tvoja luda,placljiva Lale PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPV!!!!! :D
 
LALE:
Duda moja,evo i ja sam sad malo na forumu pa i ako ti nisam pravnik zelim samo da te pozdravim i da ti kazem da vjerujem u tebe i da si najbolja!Prijemni ces sigurno poloziti a ako bude srece mozda polozim i ja onaj moj pa se vidimo!I samo da znas da se uzasno radujem sto cemo zivjeti zajedno i jedva cekam i ovim putem ti obecavam da cu biti savrsen cimer!I da se iskreno radujem"privodjenju"i da cu dati sve od sebe da se to ostvari!Znas kako mi je bilo u Bg-u: SKORO SAVRSENO!Nisam stigla da ti se javim i sve ti ispricam ali dok ovo procitas sigurno ces vec sve znati!I valjda znas da te tvoja luda,placljiva Lale PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPV!!!!! :D
Lale,neka si ti pred svim ovim ljudima otvorila dusu,ali samo da znas da mi i Dule obilazi ovaj forum pa mozda me bude ispitivao za ono "privodjenje"... :lol: Znam da cemo se upisati i da cemo otici u Egipat posle prijemnog i znam da cemo zivjeti zajedno i da cemo privoditi(malo ja,vise ti,ali dobro) i znam da cemo biti glavne ribe na maturskom (lila na crne tufne- :lol: :lol: -jedva cekam da je vidim,nema ljutis!)...ma uradicemo jos milion dobrih stvari,znas kako kazu-studentski dani su the best!Hocu samo da znas da i ja tebe PPPPPPPPPPPPPV!
tvoja Duda!
p.s. Ljudi,izvinjavam se,znam da smo skrenuli sa teme ali... :wink: Pozdrav svim buducim kolegama!
 

Back
Top