Прате ли ово постовање неки војни обавештајци

jednom si imao IP, kako je reka moderator, iz italije?

i doma ga prozvao da ne lupa vise gluposti!!! e sada ako ja saljeci iz amerike, imam ip iz italije, i ako je to moguce onda uredu, mada meni to logicno nije! mada nije on rekao ip vec da koristim provajdera iz italije! kako to ide iz amerike za evropu, ja to ne znam, ali valjda nisam toliko lud da ne znam gde zivim!
 
Ja ne provjeravam. Mene da zanima ja bih uvijek pitao .
A netko tko se time bavi profesionalno, može doći do bilo koga od nas u nekoliko sekundi. Tehnika je otišla naprijed. Do prije par godina se prisluškivalo s diktafonima i externim mikrofonima a danas obična krim policija koristi gsm module za praćenje, termoviziju.FM lasere prisluškivanje...a što tek ozbiljne obavještajne službe....
Ali nije problem danas dobiti informavicju, problem je tko ce dobiti tu informaciju, malo je sposobnih.
 
Ja ne provjeravam. Mene da zanima ja bih uvijek pitao .
A netko tko se time bavi profesionalno, može doći do bilo koga od nas u nekoliko sekundi. Tehnika je otišla naprijed. Do prije par godina se prisluškivalo s diktafonima i externim mikrofonima a danas obična krim policija koristi gsm module za praćenje, termoviziju.FM lasere prisluškivanje...a što tek ozbiljne obavještajne službe....
Ali nije problem danas dobiti informavicju, problem je tko ce dobiti tu informaciju, malo je sposobnih.

znam , pa imam i ja ljude jako strucne u firmi koji se samo time bave! a zar ja tebi nisam ponudio da te nazovem da vidis odakle je pozivni ? kada si me prozvao da sam iz italije :-) evo i dalje drzim rec, nije moj glas opasan, pa da ne zelis da popricas sa mnom....

te informacije o tacnoj adresi ip korisnika nisu ni malo problem, to i rade krim policije celog sveta,ko sto ti crece, i svi ostali, ali problem je sto tako prisluskivane razgovore, ili mailove gde ja recimo kazem da treba ubiti busa, sud niti tuzilac ne moze koristiti! to je kao da takav dokaz ni ne postoji, izuzetak su krivicna dela sa elementima organizovanog kriminala, gde u srbiji, istrazni sudija moze uz predlog javnog tuzioca odrediti meru, nadgledanja, koja podrazumeva sve oblike pracenja, od snimanja, do prisluskivanja, proveru i pracenje bankovnih racuna itd! mera se izrice na 3 meseca, i moze se produzivati! a ovde medju nama, mislim da niko nije iz svere organizovanog kriminala :-) bar mislim....
 
Ja sam sada trecak i idem u civilnu skolu!!A zelim da se spremam za VA!!
Dosta sam dobro informisan o svemu tome.Nego onaj .pdf -TEST ZNANJA na sajtu VA,da li ce ta pitanja biti (kao prijemni za srednju gde imas zbirke i to spremis) ili su to dali onako da se vide koja ce otprilike pitanja biti-a ako je tako onda stvarno ima dosta da se sprema!!!!!!
: )
 
znam , pa imam i ja ljude jako strucne u firmi koji se samo time bave! a zar ja tebi nisam ponudio da te nazovem da vidis odakle je pozivni ? kada si me prozvao da sam iz italije :-) evo i dalje drzim rec, nije moj glas opasan, pa da ne zelis da popricas sa mnom....

te informacije o tacnoj adresi ip korisnika nisu ni malo problem, to i rade krim policije celog sveta,ko sto ti crece, i svi ostali, ali problem je sto tako prisluskivane razgovore, ili mailove gde ja recimo kazem da treba ubiti busa, sud niti tuzilac ne moze koristiti! to je kao da takav dokaz ni ne postoji, izuzetak su krivicna dela sa elementima organizovanog kriminala, gde u srbiji, istrazni sudija moze uz predlog javnog tuzioca odrediti meru, nadgledanja, koja podrazumeva sve oblike pracenja, od snimanja, do prisluskivanja, proveru i pracenje bankovnih racuna itd! mera se izrice na 3 meseca, i moze se produzivati! a ovde medju nama, mislim da niko nije iz svere organizovanog kriminala :-) bar mislim....
ma problem je kad se previše toga sluša.. što onda? mogu oni imati eehlon za industrijsku špijunažu i nekakve tehničke nacrte i povezivannje ljudi ali nijedan stroj neće nikad razbiti stari dobri mig.
P. s. zašto misliš da si toliko zanimljiv :) pa da bih želio da se čujemo? U zadnje vrime stvarno nemam previše vremena i jedva prolistam net s vremena na vrime
Da hoćeš organizirat kakvo iće piće i kakve čehinje kad već toliko putuješ..onda me ne bi triba dva put zvat ;)
 
he, mozda se zato posetilac i ne javlja vise. mozda ga je neko corno u mracne lagume uprave KOS-a ! i sta se vadis beli? niej `razgovarate` vec `razgovaramo`. Valjda smo svi pricali, sta se ti ogradjujes?

mlado momce, vidim kazes poznajes me? i dodajes da smo "razgovarali" o necemu! ja ne bih rekao da je to tako, ali mi ni najmanje ne smeta da tako mislis ako ti to pricinjava pa makar i minimalno zadovoljstvo
 

Back
Top