Potvrđene presude u 'slučaju Lora' i 'slučaju Brezovica'

giovaniI:
da,a ti zlocinici iz Lore su dobili po 6 godina ,odnosno po 8 godina zatvora,a to ti provokatoru iz NDH nisi napisao u uvodu teme.
nagradjeni su za monstruozne zlocine!]
i sada u EU mozete!
mars !!!!!!!
zivjela VELIKA SRBIJA!

ne, dobio čovjek 8 godina na specijalnom pa mu smanjiše na 2 radi zdrastvenih razloga - Za Ovčaru

ovih 8 iz Lore, niko nije dobio manje od 6 godina
 
Hainz:
ne, dobio čovjek 8 godina na specijalnom pa mu smanjiše na 2 radi zdrastvenih razloga - Za Ovčaru

ovih 8 iz Lore, niko nije dobio manje od 6 godina

Ti iz Lore jesu dobili toliko, ali samo što su se mediji zainteresovali za slučaj i razotkrili o kakvoj se sprdačini radilo, pa da sad ne ispadnu neozbiljni. Čim se prašina slegne pustiće ih. Živi bili, pa vidjeli.
 
intra:
Ti iz Lore jesu dobili toliko, ali samo što su se mediji zainteresovali za slučaj i razotkrili o kakvoj se sprdačini radilo, pa da sad ne ispadnu neozbiljni. Čim se prašina slegne pustiće ih. Živi bili, pa vidjeli.

samo ti pusti nagađanja..

jer ja tako mogu isto nagađati i za vaše "generale" i vaše "sudove"

al nisam ja ko ti da pričam nebuloze, vveć samo činjenice i argumente
 
tokyo:
malčice ipak pretjeruš!

hoćeš da ti pokažem zakon i vrlo striknu otegotnu okolnost pri počinjenom kaznenom djelu?

nemoj me prisiljavati da tražim novi hrvatski zakon o određivanju kazne ako je zločin počinjen prema manjinama

gdje su muslimani, Srbi, Romi i gayevi posebno zaštićeni!!!

Momak dobro govori,bilo je ono sranje sa ekipom iz Škabrnje,kaj su napali one Srbe povratnike,brzinom svjetlosti su bili na sudu,imali su sreće šta su Srbi odustali od optužbe i zaključili da bi to možda dovelo do još veče mržnje.Bilo prije cirka godinu dana,do sada ni glasa o nekim nemirima.Rome nitko ne dira,čak je i Braco Cigan zvijezda.Kažu kod nas da ti je danas gore pipnut Srbina nego Hrvata.Tu i tamo ima incidenata,večinom u Vukovaru,ali to je zanemarivo.
 
intra:
Nisam ja hvalio naše sudove. Ti si na osnovu ove osude želio da pokažeš kako je Hrvatska čvrsto odlučila da se raščisti pitanje ratnih zločina koje su počinili pripadnici hrvatskih vojski. Ja kažem da to nije tako i da na svaki tvoj slučaj mogu naći deset slučajeva koji govore meni u prilog.

Ja bi prvo riješio Mladića i Karađića,pa onda računao.
 
PURGER:
Momak dobro govori,bilo je ono sranje sa ekipom iz Škabrnje,kaj su napali one Srbe povratnike,brzinom svjetlosti su bili na sudu,imali su sreće šta su Srbi odustali od optužbe i zaključili da bi to možda dovelo do još veče mržnje.Bilo prije cirka godinu dana,do sada ni glasa o nekim nemirima.Rome nitko ne dira,čak je i Braco Cigan zvijezda.Kažu kod nas da ti je danas gore pipnut Srbina nego Hrvata.Tu i tamo ima incidenata,večinom u Vukovaru,ali to je zanemarivo.

pa da

uzmimo za primjer danas...

ako danas Hrvat ubije Hrvata u Hrvatskoj sudi mu se za ubojstvo

a
a ako Hrvat ubije Srbina sudi mu se za ubojstvo i za zločin iz mržnje zato jer je žrtva druge nacionalnosti...

dakle zatvorska kazna je i do nekoliko godina duža...

e pa sad ti vidi...
 
fosilvaso:
A rešenje od strane Hrvata treba da glasi:
Hvala Ratku i Radovanu što se NISU UKLJUČILI ZA VREME BLJESKA I OLUJE!:):):)

A čuj ja bi izbjegavao provokacije čisto iz pristojnosti,jer meni osobno nije namjera nekoga vrijeđati,a isto tako pošteno bi bilo saslušati i tuđe mišljenje.Ako netko trola,ja mu nemam šta za reći.Ali ako meni neko replicira sa točkom,pa pusti da odgovorim.Za tebe mi je iskreno čudno,ako ti je Zagreb lokacija,i ako tu primaš plaču,budi onda realan pa piši kako stvari stoje,jer bi to trebao znati.Najlakše je doči na forum i odmah nekoga izvrijeđati,ja jesam Hrvat
neko je Srbin pa šta sad,očito je nekima to dovoljan razlog za paljbu,a uopče me ne poznaješ.To šta ja volim svoju domovinu i što sam ponosan na to što jesam moja je stvar,naravno neko če napisati da sam ponosan na genocide i ostala sranja,ali tu večina griješi,jer je očito mišljenje mase da smo svi isti,isto vrijedi i za drugu stranu.Šta je tu čudno ako razgovaramo i iznosimo svoja mišljenja,sve do granice dobroga ukusa,postavi neke argumente,razgovarajmo se kao ljudi,forum je otvoren za sve i to je neka vrsta Demokracije.Gospodi koja mi misli i dalje raditi sačekuše na nekim pitanjima iz povijesti,mogu poručiti da o tome kada pišem,pišem s nekim argumentom,bar zato jer mi je deda radio u Titovom kabinetu u Beogradu,pa neke stvari možda znam iz prve ruke.A nisam ih pročitao u verziji novopečenih stvaralaca povijesti.
 

Back
Top