Потресно, уплакана мајка Ана: Држава продаје српску децу странцима!

ГДЕ СУ ДЕЦА?Ако ускоро народ не добије одговор, почеће да нагађа ко и где држи децу затворену под принудом.
GIthp6jXsAA2xJX

Један од коментара :
"Ja verujem da deca nisu u Srbiji vise, ne mogu da ih vrate, nemaju vise prava da ih vrate... a to sto su deca kidnapovana neko mora da odgovara, ne stati dok ove krvopije na slikama izgube poslove i odu u zatvor zbog kidnapovanja. Postoje dokumenta!"

Зар је толико тешко приказати децу живу и здраву да се умири јавност ????????????????????????????????????
Deca nisu u Srbiji vise i lepo je rekao, deca su oteta i otudjena od majke.
 
Evo ti adresa stana gde je trebala da zivi sa decom na 13 minuta @kapetanmark
:rotf:

где је требала!

а циркуса мајко мил.

ето видиш , да сам у праву. да су дјеца до дана привременог одузимања и она живјела у брлогу ономе у шекспировој 24 у новом саду . то тврде и њене комшије оданде.

е пошто је брлог један од разлога одузимања , пошто је брлог одраз тоталне запуштетности и бриге. она је покушала да са адвокатом покаже како они тамо не живе више- али потшот о није тако лако јер треба доказати а где су то живјели ? онда ће се дозанти адреса и на тој адреси ће компије увидети да је то лаж и да ана ту ниеј прије живјела већ евентуално однедавно...

и шта добијемо ?

добијемо одговор : ђе је требала да живи! :rotf:

ама јасно је мени све око ње. тако је како је. на жалост. врло лош примјер и око настанка зачећа дјеце тј тога да двоје немају појма ни ко им отац а и око њеног живота и брлога и смрада на који су се више пута жалиле комшије...

нисам ти ја непријатељ, нити њој. нити правдам евентуалну продају дјеце.

но то су шпекулаицје које требате тек да докажете.

а о њој имамо доказа довољно да је зрела за одузиамње дјеце док се не доведе у нормалу и обезбеди услове минималне за одгој у колко толкој хигијени ....


и немој ми сад кукакт како она нема средстава. има толко самохрнаих мајки па не живе у брлогу. за рзалику од ње имају поред социјалне помоћи дечијег додатка и алемнтацију од оца док то ова нема јер ни не зна ко јој отац дјеце па зато не жели да се утврди очинство дјеце!

еј бре ко да је очинство мачији каашаљ!

то говори о њеном карактеру.

а ти си запо ко во да простиш... али раздвоји вучића и њу.


бар у овом случају.
 
Ово се емитује током реклама за цртане филмове у Европи.
Холандска деца дају неке "играчке" да се играју.
Колико још доказа треба људима да схвате са чињеницу да долазе по нашу децу?
Ако желите више доказа да су то глобалисти педофили, ево званичних докумената УН и СЗО
Овај документ УН, читајте Принцип 16, секс са децом је у реду, ако дете „пристаје“.
https://web.archive.org/web/20230526165602/https://icj2.wpenginepowered.com/wp-content/uploads/2023/03/8-MARCH-Principles-FINAL-printer-version-1-MARCH-2023.pdf…
А овде видите да КО жели да спрема децу за секс од 2 године
 
Поштовани пријатељи, да не би дошло до злоупотреба на које нам указују пријатељи, да се отварају некакви наменски рачуни за Ану Михаљицу, достављам податке лично Ане Михаљице, уколико неко жели да помогне породицу, жена има свој лични рачун.

Све је на добровољној бази, ко колико жели и може, нека помогне.

DINARSKI ZIRO RACUN: 200-134838841-77 ANA MIHALJICA, MIJE ALEKSICA 21, NOVI SAD.
DEVIZNI ZIRO RACUN: 200-134838922-28 , IBAN: RS35200000013483892228 SWIFT CODE: SBPORSBG. SVE JE U POSTANSKOJ STEDIONICI. ANA MIHALJICA
https://www.facebook.com/share/p/SWM45iRcSm4icvUM/?mibextid=qi2Omg

Треба ми њен Фон.
 
Холандски посланик у Европском парламенту разоткрива трговину децом и педофилију у Европском парламенту и бива затворен
***** овај болесни нацистички систем ЕУ

 

Back
Top