Потребна нова национална влада

Кога бисте подржали на наредним изборима ?


  • Ukupno glasova
    51
  • Anketa je zatvorena .
За мене као присталицу СНС-а и сарадња СНС-а са СПС-ом је прихватљива само да не гледам ДС и Г17 на власти, но проблем је у томе што СПС увек изради СНС или СРС, са СПС-ом човек никада није начисто шта хоће.

A sa DSS jeste?:hahaha:
 
За мене као присталицу СНС-а и сарадња СНС-а са СПС-ом је прихватљива само да не гледам ДС и Г17 на власти, но проблем је у томе што СПС увек изради СНС или СРС, са СПС-ом човек никада није начисто шта хоће.

Koliko primecujem iz tvojih postova ti si neka tvrda struja SNS-a, nije to za tebe, vise ti pasuje Nova Srbija ili SRS.
 
Koliko primecujem iz tvojih postova ti si neka tvrda struja SNS-a, nije to za tebe, vise ti pasuje Nova Srbija ili SRS.
Па може се рећи да спадам у тврду струју напредњачких симпатизера а што се тиче СРС-а био сам ја радикал (мада не формално члан, као што и данас нисам учлањен у СНС) све до страначког расцепа а и дан данас сам добар са доста људи који се декларишу као радикали, такође и дан-данас подржавам већи део ствари које чине идеологију СРС-а, али имам одређене замерке на неке њихове медијске иступе али не бих о томе детаљније...
 
Srbiji jeste potrebna nova vlada...ja bih menjao vlast (losu i nesposobnu kao sto je ova sadasnja) na svakih nekoliko meseci kao sto su to radili svojevremeno Italijani (posle nekoliko brzinskih smena vlasti stigli su bili dotle da su u to vreme imali najveci privredni rast u Evropi !

Bolje i jeftinije na svakih par meseci izbori,nego losa i lopovska vlada !

Znam za koga necu da glasam sigurno...za DS,G17,LSDV ,LDP i njima slicne partije nisam glasao nikad niti cu ikad !
 
Од када то? Па клели сте се у подршку СПС :hahaha::hahaha::hahaha:
Под двојац сам мислио ДС-Г17 а што се тиче СПС признајем да сам се истрчавао са проценама да ће до коалиције СНС-ДСС-СПС доћи али видим да лако то може да се изјалови али ја се још увек надам да СПС неће подлећи притисцима и да ће поступити у интересу грађана а то је формирање коалиције са напредњацима и народњацима у Земуну и на Вождовцу.
 
Под двојац сам мислио ДС-Г17 а што се тиче СПС признајем да сам се истрчавао са проценама да ће до коалиције СНС-ДСС-СПС доћи али видим да лако то може да се изјалови али ја се још увек надам да СПС неће подлећи притисцима и да ће поступити у интересу грађана а то је формирање коалиције са напредњацима и народњацима у Земуну и на Вождовцу.

Види Шоми ... Паметан си и културан човек ... Схватићеш .... СПС је сада на власти и никада више ... Они су тога свесни ... И оно мало гласова што су имали изгубили су, јер су издали начела партије уласком у коалицију са ДС, ЛСДВ, Г17 и слично ... СПС ће улинити све да остане на власти ... Ако Тадић каже не може, онда неће моћи ... у томе је ствар
 
Al zato vode na Fejsbuku :hahaha::mrgreen::hahaha:
Па логично...клинци које окупљају око себе су листом напримљени , фенси, урбани, европејци који под обавезно морају да имају профил на фејсбуку јер је то модерно.:lol: Ах да, краси их и немогућност дубље анализе.;)
 

Back
Top