Потребна нова национална влада

Кога бисте подржали на наредним изборима ?


  • Ukupno glasova
    51
  • Anketa je zatvorena .
ПОТРЕБНА НОВА НАЦИОНАЛНА ВЛАДА
07.07.2009.
Непрестаним преварама и обманама садашња власт јасно поручује да се незаустављиво наставља пропадање Србије, да цела привреда може да стане, све може да се уруши али само власт по сваку цену мора да опстане

Садашња Влада је уназадила Србију, опустошила српску привреду, осиромашила грађане, преварила народ лажним обећањима, дестабилизовала уставни поредак земље доношењем предлога противуставног Статута Војводине и признала Еулекс који прави лажну државу Косово. Широм Србије радници и сељаци штрајкују, предузећа престају да раде и гасе се радна места, а на све то ова неспособна и неодговорна Влада одговора како је Србија на добром путу и како Влада остварује напредак земље.

Самохвалисање Владе представља отворено ругање народу који сваким даном живи све теже и са муком саставља крај са крајем. Непрестаним преварама и обманама садашња власт јасно поручује да се незаустављиво наставља пропадање Србије, да цела привреда може да стане, све може да се уруши али само власт по сваку цену мора да опстане.

Због штета коју је ова Влада нанела Србији, привреди и грађанима неопходно је да се распишу ванредни избори како би добили нову националну Владу. Србија има снаге да изађе из ове дубоке кризе, а та снага може да се покрене само новом реалном економском и државном политиком на обнови домаће привреде и пољопривреде. И народу се мора рећи истина да ће рад на обнови земље бити тежак и мукотрпан, али да ће постепено донети напредак и стабилност Србији.

http://www.dss.org.yu/newsitem.php?id=8072


Gle,opet neko saopštenje iz meni "omiljene"stranke.
Mrzi me da čitam,opet je neko trovanje naroda.
 
OPET ovi.bajcetinci ..???????:eek::eek::eek:

Hebem ti da ti hebem...de ja zivim i s kim...:dash::dash::dash::dash::dash:
Значи треба нам забранити да пишемо, мислимо, говоримо само зато што смо присталице СНС-а ? ! :lol:
И сада и прошли пут када сам отварао тему, тема није била СНС већ изјаве народњака, чак овај пут није ни лист Правда у питању .
Видиш да избегавам у последњих седам дана да причам о СНС-у, зато што неким људима из необјашњивих разлога смета. Ту тему спомињем само када ми неко на некој теми као одговор на мој пост напише нешто што представља примедбу на моје напредњачко опредељење.
 
Dobro Shommi moje licno misljenje da najnekvalitetniji forumasi na pdf krstarica su upravo simpatizeri SNS. Pri tom naglasavam da pod ozbiljnom diskusijom ne podrazumevam prebacivanja tipa radikali, lopovi, zuti, itd, vec gole cinjenice i argumenti.
Procitaj neke od mojih diskusija sa elitnim clanom SNS-a Djukom. Ja ne znam kako da nazovem to ali blazu rec od ribanja ne mogu da smislim.
Evo recimo ti si okacio rusku zastavu. A ja tebe pitam kako onda mozes da glasas za nekoga ko otvoreno ide u Brisel i prica da je realnost Srbije EU, a zna se da bez priznanaj Kosova nema nista od te price, sa druge strane isto podrzava liberalizaciju viznog rezima za koji je potrebno isporuciti generale kojima su se sadasnji funkcioneri a i jos otvoreno klanjaju?!
 
Уколико ЕУ буде поставила Косово као услов за учлањење у ЕУ, ја ћу први бити најжешћи противник уласка у ЕУ а везано за генерале, лично мислим да је СНС на власти, вероватно их не би испоручивао, бар то тако мени делује из мог угла гледања.
 
Уколико ЕУ буде поставила Косово као услов за учлањење у ЕУ, ја ћу први бити најжешћи противник уласка у ЕУ а везано за генерале, лично мислим да је СНС на власти, вероватно их не би испоручивао, бар то тако мени делује из мог угла гледања.

Eu nece postaviti takav uslov, makar dok ne krene primena Lisabonskog sporazuma, gde ce isceznuti pravo veta i odluke se budu donosile vecinom, a zna se ko i kakvu vecinu ima u Briselu sto se tice Kosova.
Tu pricu ce odraditi drzave clanice koji imaju suvereno pravo na to. Mislim zaista neko sa pola mozga moze zakljuciti da nijedna koja je u svom parlamentu koja je ratifikovala priznanje nece prihvatiti ulaz Srbije koja po svom ustavu i zvanicnim kursom Kosovo smatra svojom teritorijom.

Sto se tice generala, taktika SNS je umereno nacionalisticko galamljenje i prepustanje tog prljavog posla DS-u, kako eventualno sutra ako cak (sto nije nemoguce) kad udju u koaliciju sa njima da imaju cistu savest. Medjutim sve bi to bilo lepo da je to realno ostvarivo, ali nije i moze se vrlo lako desiti da te generale sutra kad SNS dodje na vlast mora bas ona isporuciti. Ja sam uveren da bi to uradila u protivnom to trajno znaci obelezavanje antievropske etikete od strane Brisela i gubljenje kredibiliteta na zapadu.
 
Eu nece postaviti takav uslov, makar dok ne krene primena Lisabonskog sporazuma, gde ce isceznuti pravo veta i odluke se budu donosile vecinom, a zna se ko i kakvu vecinu ima u Briselu sto se tice Kosova.
Tu pricu ce odraditi drzave clanice koji imaju suvereno pravo na to. Mislim zaista neko sa pola mozga moze zakljuciti da nijedna koja je u svom parlamentu koja je ratifikovala priznanje nece prihvatiti ulaz Srbije koja po svom ustavu i zvanicnim kursom Kosovo smatra svojom teritorijom.

Sto se tice generala, taktika SNS je umereno nacionalisticko galamljenje i prepustanje tog prljavog posla DS-u, kako eventualno sutra ako cak (sto nije nemoguce) kad udju u koaliciju sa njima da imaju cistu savest. Medjutim sve bi to bilo lepo da je to realno ostvarivo, ali nije i moze se vrlo lako desiti da te generale sutra kad SNS dodje na vlast mora bas ona isporuciti. Ja sam uveren da bi to uradila u protivnom to trajno znaci obelezavanje antievropske etikete od strane Brisela i gubljenje kredibiliteta na zapadu.
Признајем да нисам скроз упућен у одредбе Лисабонског споразума, одувек сам више пратио шта се догађа у мени драгој Русији, тако да ми је промакло то да би вето могао бити укинут.
 
ИНТЕРВЈУ::: 06.07.2009. СРБИЈА ЈЕ УПАЛА У СТАЊЕ ПОТПУНЕ АПАТИЈЕ

Председник Нове Србије Велимир Илић у разговору за "Правду", критикује СПС због одуговлачења формирања власти у Земуну и Вождовцу

Када су већ толико неспособни, нека распишу нове изборе, па да видимо шта ће добити
СПС не сме ништа без ДС-а и Динкића. Ако им је Динкић толико важан, нека га ураме
Свима је више преко главе Динкићевог уцењивања. Нека му и званично дају да буде премијер, јер је и онако он главни човек у Влади


Лидер Нове Србије Велимир Илић каже у разговору за "Правду" да га ужасно нервира одуговлачење СПС-а са формирањем власти у општинама Земун и Вождовац. Он, ипак, главног кочничара види у коалиционим партнерима СПС-а, пре свих Млађану Динкићу и Демократској странци. Илић наглашава да је Динкић главни човек у Влади, те да остали партнери играју како он свира.
- Не знају више шта хоће. Те хоће коалицију са напредњацима и нама, те неће. Хоће да ставе све под контролу републичке власти. А јадан народ мора да чека по годину дана да би неспособна Влада направила локалне коалиције. Када су већ толико неспособни, нека распишу нове изборе, па да видимо шта ће добити. Мучимо овај јадни народ, људи не могу у својим општинама да решавају основне животне проблеме. Србија је упала у стање потпуне апатије.
Стиче се утисак да сте изгубили стрпљење што власт у две општине још не може да се формира. Колико ћете им још дати времена да се договоре?
- Наравно да ме све то нервира. Иде ми на живце та Дачићева послушност Млађану Динкићу. Ова господа која су на власти у Републици нека решавају проблеме на том нивоу. А нека нас пусте да направимо власт на локалу. И у време највеће Милошевићеве диктатуре опозиција је имала власт у неким општинама. Али, социјалисте притискају демократе, а нарочито Млађан Динкић. Ако им је он толико важан, нека га ураме. Свима је више прешло преко главе Динкићево уцењивање. Нека му и званично дају да буде премијер, јер је и онако он главни човек у Влади.
Рекли сте да није нормално да решавање животних проблема грађана зависи од политикантских и исцрпљујућих игара странака које више воде рачуна о страначким интересима. На које сте странке конкретно мислили?
- На СПС. Али, они не смеју ништа без ДС-а и Динкића. Они хоће да држе сву власт у Србији. А народ трпи. Дајте да се више договоримо и да формирамо власт или, ако желе, да идемо поново на изборе. У ствари, ако смеју. Нека изађу да оверимо резултате.
Јесте ли разговарали са Томиславом Николићем или Ивицом Дачићем? Јесте ли им лично рекли да морају да убрзају формирање власти?
- Николић је вољан, није он ту споран. Али, ајде да убрзамо. Треба јасно да кажу - или правимо, или не правимо власт. Много времена пролази, а власт ништа није учинила. Ако не можемо да решимо то једноставно питање као што је општинска власт, како ћемо тек решавати огромне проблеме

http://www.nova-srbija.org/index1.htm

Увек када је опозиција близу доласка до одређеног нивоа власти, СПС под притиском, да просте ове жене и деца, зајебе ствар.
 

Back
Top