Potreban savet što pre

A jes...bolje je 6 meseci gledati jedno drugo i muciti se, pa slati sms i sl..:lol:. sve dobre radnje se odvijaju u 4 oka..
A ako su vec pogledi, osmesi i dodiri u Rl problem...ne mogu ni da zamislim kakve su te osobe u krevetu...:mrgreen:

Лако је теби, ти си Неодољива, довољно ти је да шацнеш момка, двапут му намигнеш, приђеш са својим друштвом и седнеш ближе његовом столу у кафићу - и све је већ јасно, а тип пада на колена и моли те да му будеш девојка...

Ми стидљиви то другачије... Боље да не знаш какви смо тек у кревету....:confused:
 
Лако је теби, ти си Неодољива, довољно ти је да шацнеш момка, двапут му намигнеш, приђеш са својим друштвом и седнеш ближе његовом столу у кафићу - и све је већ јасно, а тип пада на колена и моли те да му будеш девојка...

Ми стидљиви то другачије... Боље да не знаш какви смо тек у кревету....:confused:

Sto jes, jes...:mrgreen: :lol: pogodila si....sem onog da me mole da im budem devojka...:lol: mada ni stidljivima nije problem da ucine korak...dosad su se uvek ohrabrili...

A za krevetne vragolije stidljivih bolje da ne znam....mogu da zamislim tu mehaniku...:mrgreen: :p
 
Ајд, пошто си допунила, морам и ја да допуним (мада сам то већ испричала, али поновићу):
Тај момак и ја смо се гледали више од пола године, ти погледи су били више него речити и више него упадљиви...;) Али, сретали смо се увек у пролазу, или би неко од нас двоје био у друштву...тако да није било никакве прилике за спонтано упознавање...
После много времена случајно сам га једног дана срела са једним мојим познаником (пријатељем мог пријатеља), тако да сам коначно сазнала где могу да се распитам о њему, да сазнам ко је и како могу да ступим у контакт са њим.
Тако сам добила његов број и имала га неко време у телефону...
Онда смо се једном опет срели на неком месту, и све време се гледали....
Сутрадан сам се одважила да му пошаљем поруку.
Није знао моје име, али је јако добро знао ко сам. ;)
Јер, било је више него јасно и мени и њему шта ти погледи значе - само што он није имао начин да сазна ко сам ја и како да дође до мене...а ја сам случајно нашла начин да му дам свој број...
Даље је он преузео иницијативу....;)
Meni je ovo logično,pristojno,prirodno i sasvim OK.
Kritikovanje i preziranje ovakvog pokušaja pokazuje suštinsko nerazumevanje date situacije,i uopšte,današnje međuljudske otuđenosti....
 
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

da se decko ne zove mozda Nikola??
 
Evo i mene opet! nisam bila u mogucnosti da pisem zadnje dve nedelje.odvazila sam se i poslala poruku,dopisivali se nekoliko dana,cak je i prvi zapocinjao komunikaciju...video je moj slike na fejsu,hteo da se upoznamo.medjutim to je sve bilo prosle nedelje,a zadnjih nekoliko dana se ne javlja,tako da mozda ipak nije zainteresovan.videcu vec,sacekacu jos neki dan pa cu da ga pozovem p.s.Samanta,ne zove se Nikola
 
Cao svima.Imam cerkicu od cetiri meseca i sad imam problem u vezi seksa.Imala sam odnos sa muzem i pukla nam je zastita,sutradan sam popila tablete.Medjutim,imala sam krvi na donjem vesu,a sad nemam.Pa me zanima da li je moguca trudnoca?
 
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

Pa ako vec imas broj posalji poruku, kao sto je Helen rekla, sta fali?
 
U banci gde imam račun radi jedna službenica toplih plavih očiju.Vidi se da je to dobra osoba,sa osmehom u očima,onim osmehom koji nije službeni,sa strpljenjem i ljubaznošću koja nije istinski svojstvena šalterskim službenicama.
Želeo sam da je upoznam,ali mi spopadanje na radnom mestu nije svojstveno,a mislim i da je nepristojno i neprijatno.
Izađem ja jedne večeri u na jedno mesto sa živom svirkom,tutnji muzika,gužva strašna,stojeći se pije.
Ugledam je,sa svojim je drugaricama,ono, oformile krug,zatvoren krug,nema pristupa.Nije me to obeshrabrilo.Priđem sa fronta,tj njoj sa lica ,blago dodirnem članice kruga,da bi se odmakle,bočno zađem u krug.Ona shvata da ću se njoj obratiti zato što mi je uhvatila dva duga pogleda i zato što vidi da prilazim.Pijucka svoje piće, i gleda u stranu,kao :"'ajde priđi,ali da ne bude da sam očajna"Nagnem se do njenog uha i kažem"Izvini,ovde ne čujem ni sopstvene misli,imaš li malo vremena,treba mi nekoliko odgovora,možemo li da izađemo ,na trenutak?"
"Da,da,nema problema"
Izlazimo,čuje se muzika i napolju,ali se čujemo i mi:)
"Znaš,nisam smislio nikakav izgovor za razgovor,ali mi se čini da si ti devojka oko koje se vredi potruditi.Voleo bih da te upoznam,ali nemamo zajedničkih prijatelja,a ni prilika za spontano upoznavanje.Mislim,nismo školarci pa da se viđamo na velikom odmoru.Verujem da je i ova prilika jednako dobra kao i sve druge.Vreme se lako gubi u odlaganju rešenja,zato sam odlučio da te večeras priđem i kažem šta imam...."
U tvojoj situacij ja sam ovako uradio.Možda bi i ti mogla.Malo prilagodi tekst:)Nije ni bitan tekst,ako ima privlačnosti...ipak,nešto se mora i reći:)
Ako se odlučiš za telefon ,bolje je da ga nazoveš posle prve poruke ,da ne bi pomislio da ga lože ortaci.Ako te zbunjuje verbalna komunikacija nastavi sa porukama,ali važno je da ti čuje glas.

Da li se tebi ovo stvarno desilo?Ako jeste onda ti imas zvaku ipo:per:
 

Back
Top