Potreban savet što pre

Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

a odakle ti njegov broj ako ga ne znaš lično
onaj ko ti je dao dao broj može i da vas upozna

i zašto mu ne bi prišla? ovo je 21. vek, žene su emancipovane:)
to što si imala loše iskustvo, ne mora da znači
postoje muškarci koji cene žene koje preuzimaju inicijativu
 
od polako nema vajde....meni je najnormalniji pristup koji vodi ka boljem upoznavanju....znaci: svidjas mi se, volela bih bolje da te upoznam.....vidis njegovu reakciju, dopustis i njemu malo da pokaze inicijativu....i korak po korak....ne mozes ni ti a ne moze ni on sve da odradi...trebate zajedno.....naizmenicno.....
 
sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.

Jesi li proverila da nisi bila musava?

Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

Ja bih mu prvom prilikom prisla i upoznala se sa njim. Sta te briga, nemas sta da izgubis. Malo caskajte i gotovo. Vidis da li mu se svidjas ili si bila musava.
 
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

Kada ga vidis sledeci put u kaficu, pridji mu sa upaljenom cigaretom, pred njim je ugasi i trazi mu upaljac. Ja sam to prvo radio iskljucivo po diskotekama kada sam mrtav pijan, ali mi se svidelo kakve su reakcije i sada to uvek radim :)
 
Hvala na odgovorima.Raspitala sam se,nema devojku...Nisam bas za to da ja njega gledam i dam mu znak da mi pridje,od toga nema nista,zato sto smo u maloj sredini i kod nas momci ne prilaze devojkama,ma znate kakva je situacija vec...ali to je druga tema Za Hellen:cenim tvoj sud zato sto,iako nisam ucestvovala u diskusijama,citala sam razne teme na kojima si ti postovala i zaista mi se dopadaju tvoji stavovi Pa,valjda cu da se okurazim da pustim taj sms :)

z:shock:
Ja se izgleda ništa ne razumem u male sredine, pa ne znam kakva je situacija.
Al me živo kopka čemu prilaze momci u malim sredinama.
Da nije da si ti tu nešto pomešala? :confused:
 
Ја сам једном типу, са којим сам се тако само гледала дуже време, послала смс:''Нисмо се упознали, али смо се видели тамо и тамо. Мислим да би волео да имаш мој број. Хелен'''

:zper:


И - упалило је! ;)
 
Ја сам једном типу, са којим сам се тако само гледала дуже време, послала смс:''Нисмо се упознали, али смо се видели тамо и тамо. Мислим да би волео да имаш мој број. Хелен'''

:zper:


И - упалило је! ;)

"Ja sam Taj i taj,ne znamo se,ali bih voleo da te upoznam"
"Važi,ja skupljam sličice i salvete i navijam za "Zvezdu" "
"Ja zaista želim da te upoznam,ali ako si ti mislila da se zezaš....ja neću tako"
Danas imaju dete:)
 
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

Ne bih ništa preduzela osim osmeha i pogleda u njegovom pravcu.
Ako mu se dopadaš, sam će ti prići, dozvoli mu da se
oseti kao osvajač, oni to obožavaju:D.
 
Ја сам једном типу, са којим сам се тако само гледала дуже време, послала смс:''Нисмо се упознали, али смо се видели тамо и тамо. Мислим да би волео да имаш мој број. Хелен'''

:zper:


И - упалило је! ;)

e za ovo treba hrabrost!! :)
 
Па, није то неки велики ризик. Шта може да ти се деси:
1. може да не одговори (онда је јасно на чему си)
2. може да те љубазно одбије
3. може да прихвати комуникацију

Разлога за нељубазно добијање нема - тако да се ништа богзнакако непријатно не може десити....
 
meni je ovo nekako agresivan nacin. moze se protumaciti kao simpatican nacin i kao ono tipa- puna sam sebe. a ne volim dvosmislenost u ovim situacijama jer ne znas u startu na cemu si.
da se ja nadjem u situaciji na primim ovakvu poruke, mislim da ne bi naisla na pozitivan prolaz kod mene.
ja sam vise za nesto suptilnije, zavodljivije.
 
Poslednja izmena:
meni je ovo nekako agresivan nacin. moze se protumaciti kao simpatican nacin i kao ono tipa- puna sam sebe. a ne volim dvosmislenost u ovim situacijama jer ne znas u startu na cemu si.
da se ja nadjem u situaciji na primim ovakvu poruke, mislim da ne bi naisla na pozitivan prolaz kod mene.
ja sam vise za nesto suptilnije, zavodljivije.

E Stevce, dok ti čekaš- drugi rade;)
 
meni je ovo nekako agresivan nacin. moze se protumaciti kao simpatican nacin i kao ono tipa- puna sam sebe. a ne volim dvosmislenost u ovim situacijama jer ne znas u startu na cemu si.
da se ja nadjem u situaciji na primim ovakvu poruke, mislim da ne bi naisla na pozitivan prolaz kod mene.
ja sam vise za nesto suptilnije, zavodljivije.

Ајд, пошто си допунила, морам и ја да допуним (мада сам то већ испричала, али поновићу):
Тај момак и ја смо се гледали више од пола године, ти погледи су били више него речити и више него упадљиви...;) Али, сретали смо се увек у пролазу, или би неко од нас двоје био у друштву...тако да није било никакве прилике за спонтано упознавање...
После много времена случајно сам га једног дана срела са једним мојим познаником (пријатељем мог пријатеља), тако да сам коначно сазнала где могу да се распитам о њему, да сазнам ко је и како могу да ступим у контакт са њим.
Тако сам добила његов број и имала га неко време у телефону...
Онда смо се једном опет срели на неком месту, и све време се гледали....
Сутрадан сам се одважила да му пошаљем поруку.
Није знао моје име, али је јако добро знао ко сам. ;)
Јер, било је више него јасно и мени и њему шта ти погледи значе - само што он није имао начин да сазна ко сам ја и како да дође до мене...а ја сам случајно нашла начин да му дам свој број...
Даље је он преузео иницијативу....;)
 
Ајд, пошто си допунила, морам и ја да допуним (мада сам то већ испричала, али поновићу):
Тај момак и ја смо се гледали више од пола године, ти погледи су били више него речити и више него упадљиви...;) Али, сретали смо се увек у пролазу, или би неко од нас двоје био у друштву...тако да није било никакве прилике за спонтано упознавање...
После много времена случајно сам га једног дана срела са једним мојим познаником (пријатељем мог пријатеља), тако да сам коначно сазнала где могу да се распитам о њему, да сазнам ко је и како могу да ступим у контакт са њим.
Тако сам добила његов број и имала га неко време у телефону...
Онда смо се једном опет срели на неком месту, и све време се гледали....
Сутрадан сам се одважила да му пошаљем поруку.
Није знао моје име, али је јако добро знао ко сам. ;)
Јер, било је више него јасно и мени и њему шта ти погледи значе - само што он није имао начин да сазна ко сам ја и како да дође до мене...а ја сам случајно нашла начин да му дам свој број...
Даље је он преузео иницијативу....;)

o pa ti si isla na sigurno! :)
 
Ајд, пошто си допунила, морам и ја да допуним (мада сам то већ испричала, али поновићу):
Тај момак и ја смо се гледали више од пола године, ти погледи су били више него речити и више него упадљиви...;) Али, сретали смо се увек у пролазу, или би неко од нас двоје био у друштву...тако да није било никакве прилике за спонтано упознавање...
После много времена случајно сам га једног дана срела са једним мојим познаником (пријатељем мог пријатеља), тако да сам коначно сазнала где могу да се распитам о њему, да сазнам ко је и како могу да ступим у контакт са њим.
Тако сам добила његов број и имала га неко време у телефону...
Онда смо се једном опет срели на неком месту, и све време се гледали....
Сутрадан сам се одважила да му пошаљем поруку.
Није знао моје име, али је јако добро знао ко сам. ;)
Јер, било је више него јасно и мени и њему шта ти погледи значе - само што он није имао начин да сазна ко сам ја и како да дође до мене...а ја сам случајно нашла начин да му дам свој број...
Даље је он преузео иницијативу....;)

Gledali se po godine... rečito... Al nije bilo načina da saznaju kuj je onaj drugi... Posle slučajno našli načina da razmene telefonske brojeve da bi mogli da se porukišu...

Joj, što je komplikovan život gluvonemog sveta. :sad2:
 
Gledali se po godine... rečito... Al nije bilo načina da saznaju kuj je onaj drugi... Posle slučajno našli načina da razmene telefonske brojeve da bi mogli da se porukišu...

Joj, što je komplikovan život gluvonemog sveta. :sad2:

Да знаш! :mrgreen:

(Ја сам, бре, дама у годинама која углавном време проводи са својом децом, не зазјавам по дискотекама па да обожаватељи имају где да ме стартују! :mrgreen:)
 
Ne kapiram cemu te igrice, slanje poruke i sl...ako frajeru jasno stavis do znanja kad je u blizini da ti se svidja sigurno shvata poruku i prilazi....
Nacina ima bezbroj...od pogleda, osmeha, slucajnog dodira, sa drustvom sednete blize njemu za sto, sank...cesto se nesto nepredvidljivo desi kad si u kaficu, diskoteci i uvek ima sanse da se na lep nacin stavi do znanja da ti se neko svidja...

zasto komplikujete stvari toliko, kad su skroz jednostavne....

Nekako se uvek ispostavi ( iskustvo bliznjih drugarica i ono sto sam mogla da zakljucim posmatranjem drugih ) da ako je decko kao sramezljiv i to, na kraju sve puca...jer u sustini nije bio stidan vec nije bio u toj meri zainteresovan....
 
Ne kapiram cemu te igrice, slanje poruke i sl...ako frajeru jasno stavis do znanja kad je u blizini da ti se svidja sigurno shvata poruku i prilazi....
Nacina ima bezbroj...od pogleda, osmeha, slucajnog dodira, sa drustvom sednete blize njemu za sto, sank...cesto se nesto nepredvidljivo desi kad si u kaficu, diskoteci i uvek ima sanse da se na lep nacin stavi do znanja da ti se neko svidja...

zasto komplikujete stvari toliko, kad su skroz jednostavne....

Nekako se uvek ispostavi ( iskustvo bliznjih drugarica i ono sto sam mogla da zakljucim posmatranjem drugih ) da ako je decko kao sramezljiv i to, na kraju sve puca...jer u sustini nije bio stidan vec nije bio u toj meri zainteresovan....

Стварно, што се људи муче па пошаљу смс кад је много једноставније и конкретније случајно неког додирнути у пролазу, погледати га, или сести са друштвом ближе њему у кафићу...:mrgreen:
Мислим, то је толико једноставно и јасно да јасније не мож' бити! :lol:
 
Стварно, што се људи муче па пошаљу смс кад је много једноставније и конкретније случајно неког додирнути у пролазу, погледати га, или сести са друштвом ближе њему у кафићу...:mrgreen:
Мислим, то је толико једноставно и јасно да јасније не мож' бити! :lol:

A jes...bolje je 6 meseci gledati jedno drugo i muciti se, pa slati sms i sl..:lol:. sve dobre radnje se odvijaju u 4 oka..
A ako su vec pogledi, osmesi i dodiri u Rl problem...ne mogu ni da zamislim kakve su te osobe u krevetu...:mrgreen:
 

Back
Top