Postupak protiv Velimira Ilića

Po istom principu, kad dokažu za Velju, nek' ga hapse. No problem.
Ali neće od toga biti ništa. A znaš li zašto? Zato što i ti koji stoje iza tih optužbi imaju putera na glavi. Samim tim im se ne isplati, otvorili bi pandorinu kutiju.A ovako samo ljigavo i džukački bockaju. Eto, ako nastave s dokazivanjem njegove krivice, onda su svi ti koji ga optužuju u kompletu pošteni. Dokazivanjem njegove krivice bi potvrdili svoju nevinost. Ali ništa od toga. Prati medije i biće ti sve jasno kol'ko već za nedelju dana.
I još nešto, nemo' da brineš, sve se o svima zna. O tome sam već pisala, mrzi me da ponavljam, samo je trenutak vremena kad će Čeda i ekipa, ekipa zutih, a bezočnih, i ostalih stranački neopredeljenih biti zabravljeni. Samo da se svetska politička scena uredi onako kako je krenula i svi oni će ili iza rešetaka ili pod led, i to svojom krivicom.

da... sve se zna
samo shto ti ochigledno "ich ne odbirash ama b'sh nishta"

jer nije pitanje ni dana, nedelje, godine... milenijuma! kad ce iko od gore nabrojanih biti "zabravljen"
to ima samo u tvom svetu mashte ;)

jer voja nece josh dovoljno dugo da pluta da bi pobio bash sve politichke protivnike...

p.s. ne moj se ponavljash, onolika kolichina gluposti na jednom MySQL serveru je dosta. jel ocesh opet da rikne forum?
 
Dakle , ovaj forum definitivno postade, poligon za istresanje gluposti.........

Tema : Velja Shaban......

Prvi post nakon uvodnog teksta, lik se obrusi na Cedu....a Veljoshabani, kao i uvek , horski u glas.....
"Ceda je narkoman"......:):):):)

**** mi se za Cedu, ali kako vam ne dokurchi da budete toliki mentoli, pa da svaku temu , okrenete na pljuvanje po jednom coveku, koji , by the way, nije nikakva bitna faca u politici Srbije, bar za sada.....

Ajde, za promenu.......pokusajte jednom , da se ujutro umijete, operete zube, i obecate sebi da cete bar jedan dan biti manji bolidi nego inace.....:)

A sto se Velje tice, potpuno sam ubedjen da ga zasluzujete......i voleo bi da ima Srbija bar hiljadu Velja na svim nivoima vlasti, da vas kraducka, dzukela....a vama da bude lepo :)
 
Onog mrtvog Bogdanovića iskapaju i pokapaju zbog stana od 80 i kusur kvadrata, a ovaj pravi bolnicu i "pravog" Srbina boli **** jer "pravi" Srbin čuo da je Veljin autoput trn u oku Hrvatima, pa ga sad baš zbog toga mnogo vole
Smešno.
Što pre mu želim da nestane sa političke scene
mnogo je smešan...:lol:
neka....lepo uzme kola i kad se provoza autoputem Županja-Slavonski Brod - Zagreb - Karlovac - Split - Šestanovac koja je dugačka cca 550 kilometara, a imajući u vidu da je to tek polovica svi autocesta u Hrvatskoj (ukupno ima 1094 kilometara) pa onda sudi ko kome može biti zavidan, ako baš mora da bude:roll::roll::roll:

dodatno se može educirati ovdje priije no što lupi još ponešto:
http://www.hac.hr/?task=aut

isto vredi i za njegove obožavaoce:roll:
 
Ima Boga. Samo neka ga smeste gde mu je mesto pre uzbora. Ćir sam dobila kada sam čula da se kandiduje,a u ovoj zemlji nikad ne znaš koliko budala ima, koliko ih je još stasalo za glasanje i za koga.
A i eto prave mušterije za Specijalni sud.

dovoljno je ukucati na You Tube velimir ilic...pa da svakome bude jasno o kakvoj se dijaboli ravi

evo nekih njegovih "nastupa"


da ne nabrajam dalje...
 
Razumem da pravi u centru Beograda kliniku ,pa sukob interesa zemljiste ali ljudi on pravi kliniku u nekoj vukojebini bogu iza ledja na svom imanju ,a uz to ima i sve dozvole to je njegova stvar ali ne pravi fabriku droge vec bolnicu ,a ti sto se najvise bune treba da znaju koliko samo srcanih bolesnika u srbiji umre jer nemoze da ode na lecenje u strane centre .A tek sto ce narod da se zaposli to je druga prica .Kad bi svaki ministar uradio upola onog sto je on dosad mi bi bili bolji od Svajcarske.
Ali koliko vidim ovde je problem zasto velja nije iz Beograda i ne vuce za Beograd ko svi ostali.
Pa pogledajte koliko samo kosovara prave svakojake zgradetine i to uz magistralne puteve a oni kao imaju dozvolu,cito sumljam.
 
Osim toga, pogotovu vi koji ste iz Beograda, idite malo juznije kroz Srbiju da vidite kakva je to beda i jad, pa ce vam sve postati jasno.Nije neko kriv sto nije rodjen i ne zivi u BG-u, pa da se zlopati kroz ceo zivot.Nije neko kriv sto voli svoju rodnu grudu i citavu zemlju,ali dosta je vise Beogradu i bilo! Da li je u redu da se samo BG razvija?Ajde, ko ima obraza, neka kaze!
 
ZAPALIĆU KLINIKU
Ministar za infrastrukturu poručuje da će uništiti bolnicu koju gradi u Kačulicama, ali da ga boli što niko ne govori o sumnjivim poslovima perjanica Mire Marković

BEOGRAD - Taman pošto je odlukom Vlade Srbije o učešću austrijskog preduzeća PORR u izgradnji autoputa Horgoš-Požega stavljena tačka na višemesečni skandal, ministar za infrastrukturu Velimir Ilić suočava se sa drugim problemom. Naime, republički Odbor za rešavanje o sukobu interesa juče je protiv njega pokrenuo postupak zbog sumnje da je prekršio Zakon o sprečavanju sukoba interesa gradeći privatnu kliniku u selu Kačulicama kod Čačka. Ministar Ilić u razgovoru za Kurir poručuje da ga je baš briga i da ga to uopšte ne interesuje!

- Ma, više mi je od toga muka! Uopšte me ne interesuje, neka odlučuju šta hoće! Ja na svom imanju imam pravo da pravim šta god hoću, bre! Ova država je meni dala sve dozvole koje postoje i ja sam silne pare platio, podigao sam kredit.

U kojoj ste banci podigli kredit?
- Euro banci.

Koliko para?
- Ma, nije bitno. Bitno je da sam sve o obaveze izmirio i sve dozvole dobio.

U tome i jeste problem. Vi ste ministar, niste privatnik.
- Ma, ja nisam hteo da radim, nego da napravim nešto i da dam državi besplatno na korišćenje. Kad gradim put, ne valja, kad gradim crkvu, ne valja, šta god da se gradi, ne valja. Pa to je strašno! Evo, neće biti klinike, obećavam, nikad! Evo, zapalićemo je ako je to najveći problem Srbije! Navalili ste na moju kliniku, a po Vojvodini se prave neke vrlo sumnjive fabrike duvana, neke biznis akcije, otkupljuju se hiljade hektara zemlje. Svi posmatraju tu moju bolnicu, a neki ljudi koji su bili perjanice Mire Marković svašta rade!

Koji ljudi?
- Znate vi dobro koji. O kojima nikad ne smete da pišete. Kao što ni radikali u parlamentu nikada ne smeju da kažu jednu reč o njima. B92 ne sme da ih pomene!

Pa isprsite se vi pa kažite kad ste već hrabri?
- Pa ne moram ja uvek, pa da me posle u njihovom listu Press opale.

Miroslav Mišković vam je trn u oku?
- Pa ne znam ja, vi bolje znate. Te ljude niko ne dira. Mesecima se pričalo o koncesiji, a za to vreme su se mnoge firme pokrale.

Koje firme? Vi ste vlast, što ne sprečite to, šta radite vi uopšte?
- Jesam, ali to rade neki drugi ljudi, pod drugim imenima. Evo, na primer, Čume je ladno kupio putarsku firmu PZP „Valjevo“ i o tome niko ne sme da piše. Kupio čovek pod imenom drugog dečka i on je formalno vlasnik, a svi znaju da Čume tamo dolazi i obilazi firmu. Ima i onih koji se sada nalaze na velikim državnim funkcijama, a kupovali su firme sa šefovima duvanske mafije. I misle da mi to ne znamo. Znamo sve!

Kad znate, što ne kažete zašto država ne preduzme nešto?
- Ja znam. Ali, vi to treba da istražujete. Nego, vas više interesuje moja mala klinika. Mene ste našli kao pogodnog jer sam ja jedini ministar iz unutrašnjosti. Iz mog dvorišta novinari ne izlaze! Ja imam veliku porodicu, mi više nemamo mira! B92 nam je u dvorištu svaki dan, samo nešto snimaju, presnimavaju. Namerno prave skandale. B92 je antisrpska opcija, soroševska. Zna se da su kuća raznih obaveštajnih službi spolja. I oni ne napadaju mene, nego narodnu srpsku opciju.

A vi ste taj?
- Da. Mi Srbijanci najveći ceh plaćamo. Ovde smo kao neki podstanari. Evo, tražio sam na RTS sat vremena da objasnim ljudima šta je to koncesija. Nikad nisam dobio. Urednici mi kažu: „Naloženo nam je da to ne može.“

Ko vam je to rekao, ko im je naložio?
- Ne znam ja. Samo kažu: „Žao nam je, ali dobili smo nalog da to ne može.“

Izgleda da ni Koridor 10 nećete u miru graditi. DS traži da se osnuje posebno preduzeće koje će kontrolisati posao. Nemate ništa protiv?
- Ma, to ne dolazi u obzir i na tu temu uopšte nisam hteo da razgovaram.

A ako se DSS dogovori sa DS kako bi se trampio za Telekom i ako lično premijer to od vas bude tražio?
- Ma, mene to uopšte ne interesuje. Završeno! Niko ne može da me ubedi. To razbija Zakon o putevima, ceo sistem putne privrede Srbije. Ne dolazi u obzir!

PREDSEDNIK SRBIJANAC

Najavili ste svoju predsedničku kandidaturu. Je li to konačno?
- Zašto da ne? Nova Srbija želi da vidi koliko vredi i da vidimo gde nam je mesto. Prosto nam više idu na živce ove agencije koje unapred proglašavaju pobednike.

Jeste li o tome razgovarali sa premijerom?
- Ne, kad se raspišu izbori, razgovaraćemo.

Obično se razgovora pre.
- Pa, slušajte, izbori još nisu ni na pomolu.

A kada će, kakve su vaše informacije?
- Mislim da će biti iduće godine, posle razrešenja Kosova.

Smete li da se opkladite da ćete ući u drugi krug?
- Pa dobro, to je sad diskutabilno. Ali, nećemo mi loše proći.

VOZIM DŽIP OD 80.000 EVRA

Da li je tačno da ste nedavno nabavili najnoviji džip“mercedes GL“?
- Tačno i vozim ga svaki dan!

Odakle vam?
- Kupio ga. Nisam ga ukrao.

Gde ste ga kupili?
- U salonu „Auto Čačak“.

Niste ga kupili u Beču?
- Ne. Uvoznik je „Auto Čačak“.

Da li su ga uvezli iz Beča, iz firme koja je u sastavu PORR?
- Ne znam ja gde su ga oni kupili. Nikada nikog nisam video u životu niti znam bilo koga iz PORR. U Beču nikada nisam bio zbog kupovine auta. Kupio sam ga u salonu u Čačku i imam papire. Ako vas interesuje, pokazaću vam. I na kredit na 48 meseci.

Koliko košta?
- Pa ne znam, oko 80.000 evra.

NOVINAR SILUJE OVCE?!

Jeste li otkrili ko vam je silovao ovce?
- Nisam ja to rekao. To je MUP otkrio. U zapisniku piše da je neko silovao moje ovce, i ne samo moje nego i koze na imanju do mog! A jedan od tih liči, isti novinar Večernjih novosti, moj prezimenjak. Evo, pročitajte te zapisnike. Seljaci iz komšiluka rekli su da su ga više puta videli da se parkira automobilom sa crnogorskim tablicama i u večernjim satima odlazi na farmu.

Rekli su i da su ga videli da je svukao pantalone kod ovaca, i on je to predstavio kao napad na nezavisnog novinara. U neposrednoj blizini mog objekta jedan narkoman je silovao koze. On se iživljavao i seksualno zlostavljao koze čoveku, a čak je hteo i neke perverzne radnje s kozom i koza ga je povredila, jedva su mu život spasli! I tako se to otkrio ceo slučaj. E ja sad pitam, kakve veze ima nezavisno novinarstvo sa mojim ovcama?
SELJA "POSTENJACINA"!!!
 
Velimir Ilić = Vladimir Šeks

mi Srbi i Hrvati uvek smo težili da kopiramo jedni druge, e sad ko je koga više kopirao u ovoj priči kao i svakoj drugoj nije ni toliko bitno...važno je primjetiti da za sve što postoji u vas postoji i unas...
eto pijandura i @luperda i jedan i drugi a nikako da ih se iz politike ne otarasimo više...
čak su im majke dale slična imena:lol:
primjera je zaista mnogo trebao bi mi cijeli jedan forum da ih iznesem...
eto još jedan primjer:
koncert Tupsona i nacisti na njegovom koncertu, a s druge strane nacistički stroj u Novom Sadu (za koji sam držao da je grad tolerancije i multietični i definitivno jedino mjesto gdje bi živio da me životni put nanese u Srbiju - sad više ni u to nisam siguran)
itd...itd...
 
Upravo tako.
Hoće da napravi kliniku i zaposli ljude...nema dozvolu, možeš misliti, ko je ima u Srbiji...hajmo, zaredjajom po centru grada od zgrade do zgrade, novogradnja, starogradnja, nije bitno, ko ima dozvoliu...niko...sukob interesa, oprostla bih mu, jer bi, kao što rekoh, zaposlio ljude...a Čedice i slični se bogate na heroinu i nikom ništa, druže se sa glovnoosumnjičenim za ubistvo premiera i nikom ništa...ne mogu shvatiti ozbiljno one koji optužuju...ebiga, gadni su u kompletu, ali mi je Velja ipak manje gadan u odnosu na neke, posebno spomenutog.

"...nema dozvolu,mozes misliti......"-da te citiram-odusevila si me!
 
Kakav je da je, Velja je pravi Srbin i nije izdajica.Iza njega ostace deca, dela, i crkve, a time malo ko moze da se pohvali, sve i da je opasno pogresio nekad u zivotu. Bolje svako neka gleda sebe i sta je on uradio u zivotu kad je mogao?

Picocoleone, samo mi se javi, da znam da si posle ovog posta koji si tresnuo, ipak ostao živ. To će, doduše, poreći istinitost stare izreke, ali će me kao čoveka sa velikim srcem umiriti... Gledam, brate, šta sam uradila i vidim da niti sam niti ću niti bih krala. Da nisam niti bih psovala vređala bilo kga putem medija jer je osnovno poznavanje medijske komunikacije kroz koje prolazi svaki političar da je tv prozor kroz koji ulaziš u svaki dom. A to se poštuje. Čovek je seljačina. Bez premca na našoj političkoj sceni. Šiša ga samo Šešelj, koji je i nenormalan.
I kakvi su vam, bre, to aršini? Jočić je malčicko obijao trafikice, ali.. pa šta... to je kad je bio mali... neka ga, neka bude ministar, mi smo Srbi nebeski narod, mi praštamo... I pa šta ako je Veljica seljačina i prostak, on hoće da izida svoj Čačak i to je toplo, ljudski... i tolike je crkve sagradio... vidite kako je bogougodan... To je smešno! Tj. bilo bi smešno da nije mnooogo žalosno. A kad neko drugi, ko nije iz udvaračko-političkog miljea podigne crkvu, onda HOP! - odmah osvanu naslovi u novnama, Neki Srbi podižu crkve da bi oprali nepošteno stečeni novac i sl. Što bi se reklo: Alo bre, osvestite se!
 

Back
Top