Posle koliko vremena?

Kada se meni neko svidi, uzivam u suptilnoj igri zavodjenja, flertu, u tome je char... I to traje koliko traje, obigravanje, njusenje, osmesi...prosto zavodjenje. To je ono sto ide pre prvog dejta, cim izadjemo zajedno prvi put normalno mi je da se kresnemo, pre toga smo dovoljno obigravali jedno oko drugog. I da, pre sexa najbitniji momenat je prvi poljubac. Ako to ne shtima, bolje bataliti celu pricu. E sad ako neko voli odmah da predje na stvar, i to je valjda ok, meni bi to teze islo ne zbog nekog laznog morala nego prosto volim da malo onjusim coveka, na kraju krajeva nema intimnijeg cina od seksa, nije to da se radi sa svakim koga pokupis negde usput, bar za mene.
 
Nevolim da se delim i ako mi je s nekim dobro nemenjam ga iz ciste razonode...Kad sam solo, ako mi se neko svidi, trudim se da ga upoznam ali oko kalkulisanja kad ce da padne sex nema price...To su decije igre i nedonose nikakav kvalitet u nekom odnosu...Ali, priznajem da mi sve lakse ide sa godinama...Pretpostavljam da to ima veze sa iskustvom :D...
 
Она која не жели да спавамо првог дана, тешко да ће то икад пожелети...
Ако ме већ жели, зашто би мислила да ћу је више ценити ако се будемо натезали неко време?
Нисмо више клинци од 17 година...
 
zavisi od osobe sa kojom si kao i sa tvojim licnim dozivljavanjem svega toga......meni je uvek lakse bilo da budem sa nekim u kracem vremenskom roku do koga mi bas i nije bilo stalo(samo me fizicki privlacio) dok mi je sa onim bitnijim(koji me svakako privlacio) trebalo vise vremena da se odlucim na taj korak:-)

vidis,imamo slicno misljenje...do tebe mi i nije toliko stalo jer me privlacis pomalo fizicki ali mislim da bi to bio jednokratno extra sex....:D:D:D...;)
 
Она која не жели да спавамо првог дана, тешко да ће то икад пожелети...
Ако ме већ жели, зашто би мислила да ћу је више ценити ако се будемо натезали неко време?
Нисмо више клинци од 17 година...

:shock::shock::shock:
 
A pitanje za muski deo je..koliko taj prvi sex ima veze sa misljenjem o toj devojci.

Zavisi.. ako jos nije bilo vreme, verovatno ce se zavrsiti brzo.

na to mislim da nema zalbe ako je i sam cilj jedno prazno zadovoljstvo
ali ako planirate na ozbiljno vredi razmotriti donju recenicu:

To je znak da je veza super. Kad se razvlacis, hocu necu, to znaci da je moguce da sutra upoznas

Uglavnom, misljenje mi je da treba proci najmanje 3 izlaska,

mada to ne znaci da bi imao neko lose misljenje o devoljkama sa kojima sam bio za just 4 fun:twisted:
 
Uglavnom, misljenje mi je da treba proci najmanje 3 izlaska,

mada to ne znaci da bi imao neko lose misljenje o devoljkama sa kojima sam bio za just 4 fun:twisted:
e, a šta ti znači ovaj twisted smajli?
sad si ti kao đavolčić zato što si imao seks radi seksa? nemoj da brineš, sve si nas fascinirao.
ali si ipak okrenut tradicionalnim vrednostima jer smatraš da treba da izađete najmanje 3 puta pre seksa. to je kao neka samopromocija, ako neka forumašica odluči da na krstarici pronađe srodnu dušu, a ne samo neku mušku svinju kojoj je samo do toga.
 
pa zavisi od nacin upoznavanja.al cim si sa nekim izasla znaci a ti se svidja.meni obicno treba malo duze vremena da se neko svidja da bi mi bio boyfriend.a sa boyfriendom spavam odmah.zato sto...ne mogu da cekam.
 

Back
Top