posesivnost

He, ja sam prikriveno posesivna, ona najgora vrsta. Kad smo negde zajedno, i on shmeka neku cicu, ja prokomentarishem neshto tipa - "Dobra riba...", ili ako mu se neka nabacuje ja je ljubazno pozovem kod nas na orgije, onda se ona prenerazi i pobegne, a nas dvoje ostanemo smejuci se. Dakle, sve okrecem na salu, tako da on misli da sam ja super tolerantna, ali zato "ispod mire..."
 
Ja jesam.(POSESIVNA) I uz to u paketu, ekstra senzorna sam sto se tice tih pogleda i pogledica. Sve vidim. I uopste mislim da zene uvek sve to vide, pa me onda nerviraju ona prebacivanja tipa nije bilo nista, ti to sve preuvelicavas...Aha, kako da ne.
I sto neko rece bikovi su posesivni. Ja sam isti u podznaku, pa je to valjda normalno. A muz mi Vodolija...cccc..
 
Jesam posesivna, a to i kazem odmah na pocetku, pa ko voli... :lol:

Sa napadacicama...pa ne trudim se vise da ih eliminisem u rukavicama, ako se zadese takve u kombinaciji... :smile:

A on...ako se primi na to...na te...pa takav mi zaista ne treba...u poslednje vreme sam tanka sa nervima...stres...posao...zivot...jos mi samo treba balavander koji ce da se okrece za svakom suknjom...ne...ne treba mi to... :twisted:
 
menna:
He, ja sam prikriveno posesivna, ona najgora vrsta. Kad smo negde zajedno, i on shmeka neku cicu, ja prokomentarishem neshto tipa - "Dobra riba...", ili ako mu se neka nabacuje ja je ljubazno pozovem kod nas na orgije, onda se ona prenerazi i pobegne, a nas dvoje ostanemo smejuci se. Dakle, sve okrecem na salu, tako da on misli da sam ja super tolerantna, ali zato "ispod mire..."

to! :)
 
menna:
He, ja sam prikriveno posesivna, ona najgora vrsta. Kad smo negde zajedno, i on shmeka neku cicu, ja prokomentarishem neshto tipa - "Dobra riba...", ili ako mu se neka nabacuje ja je ljubazno pozovem kod nas na orgije, onda se ona prenerazi i pobegne, a nas dvoje ostanemo smejuci se. Dakle, sve okrecem na salu, tako da on misli da sam ja super tolerantna, ali zato "ispod mire..."

e i ja bi tako..ali sam pocela da se gojim i tako smaracica sam nemam zivaca za musko da odrzavam to i tako...aj sad josh nesto da pojedem a kuca mi prazna nemam nista gotovo.......
 
posesivnost? zavisi sta ko misli pod tim
za mene je posesivnost kada hocu da svaki slobodan trenutak provodi samnom,
a ne to da li ce da pogleda ili sta vec drugu ...

mozda gdesim .....
 
posesivnost? zavisi sta ko misli pod tim
za mene je posesivnost kada hocu da svaki slobodan trenutak provodi samnom,
a ne to da li ce da pogleda ili sta vec drugu ...

mozda gresim .....
 
visnja77:
deluje mi kao da neki mesaju posesivnost sa licnom nesigurnoscu, ako znam da me voli moze da prica i sa Pamelom

:)

Eh, lep je taj stav, ali "prikriveno posesivne" devojke (kao ja ) su iskusnije, vise su videle...
"Prikrivene" su jer nece, valjda, da demonstriraju nekakvu nesigurnost, a posesivne su jer - sad podstapalica "opste je poznato" - ne izaziva se sudbina (moze i ona poslovica sa mečkom i prečkom)...

Dano, davno, gledala sam intervju sa Jarom Ribnikar... Pa kaze da je sa muzem Vladislavom (dosta stariji od nje, obrazovan, erudita, sarmantan, plemenitog porekla,svetski covek) stalno izlazila po nekim prijemima sa intelektualnom prestonickom elitom, I muz je, brinuci se da se da mu se supruga prijatno oseca, pita kako joj je bilo... A ona - da je to sve lepo, sjajno, ali dosadno, jer sve neki stariji ljudi, neki preozbiljni profesori itd...
I sledeci put muz pozove mladog saradnika na prijem. (sad opet svi oni lepi epiteti -obrazovan, kulturan, sarmantan...) Jara i mladi gospodin vrlo prijatno provedu vece u razgovoru, muz je posle pita kako je bilo, ona odusevljena hvali mladog saradnika... Muz kaze da mu je vrlo drago zbog nje...
I tu se Jara u intervjuu nasmejala: " I nikad ga vise nije pozvao!"
To je to! :)
 
muvalo:
Samo u takvim slučajevima te ribe ispreskačem da ne znaju šta ih je snašlo, sve fino, pa ne mogu da shvate kako sam napravila takve budale od njih kad ukapiraju... Ne smeta meni što one njega muvaju, nego što nemaju stila! Majke mi.
Ali inače nisam posesivna i mrzim posesivne drugarice, momke itd...

a sta on radi za to vreme, cuti i ceka da ga ti "branis"? mislim ako njemu ne smeta shto bi tebi smetalo.... mada i meni bi bilo slatko da tako reagujem ima neceg u tome ali opet zar nije njegov posao da reaguje, ako on ne reaguje nesto tu vec nije u redu... mada hvatala sam se u tome jednom iako sam se trudila da ne radim to hm.. nisam sigunra da sam to i uradila??? mozda i jesma ne znam
 
: O) he ovo smo utanachili nemoj pred svima bice im krivo oce i oni onda :evil:

naravoucenije: kad idesh na zabavu ili sl. s jachom polovinom : ) ponesi flashicu crnog vina za nju (za prosipanje po aljini) i oklagiju...
 
vesta:
Ja jesam.(POSESIVNA) I uz to u paketu, ekstra senzorna sam sto se tice tih pogleda i pogledica. Sve vidim. I uopste mislim da zene uvek sve to vide, pa me onda nerviraju ona prebacivanja tipa nije bilo nista, ti to sve preuvelicavas...Aha, kako da ne..

e to...mada mislim da mozhda oni nekad nisu ni svesni sta rade... :I
tako da im je glupo i pominjati ako vec ocesh neshto pitash nju e je l bi se ti opalila s njim ili tako nesto..josh ako osetis da ima neceg medju njima a kao sve fino..eh shto nisam :evil: bilo bi zanimljivije..mada najbolje sve pustiti bozjoj volji je l da
 
Ja uglavnom mogu da kontrolisem.Mada,mozda mi samo nije bilo dovoljno stalo.Ali valjda ako ti je svejedno,znaci i da ti je svejedno i za tu osobu...A definitivno nisam iz one price:pa ako si sigurna u sebe onda nema potrebe za ljubomorom.Sigurna sam ja u sebe ali je ta devojka jos sigurnija...cim napada zauzeto.Seko,skloni se sa mog terena da ja ne bih napala tvoj i sl...
 
Uhvatila sam sebe u nekim trenucima da sam strašno posesivna... I hvala Bogu, te su bili trenuci...
Inače bi bilo opasno za okolinu... :) I to sam je osetila potpuno bezrazložno i u potpuno besmislenoj stvari... A kad je imalo smisla da budem ljubomorna, tada sam govorila: ''Ok je''... I ok se osećala...
Ali ne volim ljubomoru ni posesivnost...
 

Back
Top