posesivnost

ovo sto je muvalo navela ne bih ni ja preskocila,nije mi se desilo ali kad bi doslo do toga bilo bi haosa...nije to sto ga muva,veliki je pa nek se snadje sam,nego jbt to je nedostatak postovanja prema meni,kao da sam joj pruzila ruku da se pozdravimo a ona prodje pored mene i zaleti se da poljubi mog muza
nego brnjica na kitu,amovi na oci,ma nije mutava ova doors :lol:
 
pa nisam baš ekstremno posesivna, ali kada se jednom dogodio napad na moju lovinu...
bilo je neprijatno.
ja sam jednostavno pokupila decu i krenula kući.
ta neka je rekla da sam malograđanka. a muž mi je ostao bez reči šta mu je mala uradila.
na žalost nije ostalo na toj večeri pa je morao i fizički da joj objasni da je njeno ponašanje u najmanju ruku nenormalno.
mene je povredilo što je naš prijatelj, na čijem se rođendanu sve događa,
rekao da sam ja preterala, jer se ona samo zezala...
i tako.
što reče hani, veliki je dečko, valjda je naučio do sada šta su dozvoljene stvari:?
 
_Saint:
Moram da se umesham. Kao prvo, normalan mushkarac nece dozvoliti da zensko koje je u njegovom prisustvu primeti da on bulji ili uopshte obraca paznju na dekolte, noge i tome sl. nego ce da bude namazan i da gleda u potpuno petu stranu kao da to ni ne postoji.. a krajichkom oka ce sve da snimi. Kao drugo ukoliko neka cica krene u otvoren flert pred ribom sa kojom sam , oduvacu je kao kobilu (sa amom oko vrata ;) ) jer ili nema mozga ili je extremno bezobrazna. Ukoliko i zeli nesto samnom iako vidi da sam sa nekim ili ce se iskulirati kad je ta osoba tu ili ce 'nevidljivo' ostaviti svoj broj telefona i to samo ako je videla da ima povratan pogled ili bilo sta drugo od mene. Sve ostalo gde vi kao zene 'stitite teritoriju' i to se vidi , vi spadate guske i verovatno ste sa totalno glupim likovima koji ne umeju da vladaju situacijom.

Smaras neverovatno. Nadam se da imas devojku kakvu zasluzujes.
 
[/QUOTE]...nije to sto ga muva,veliki je pa nek se snadje sam,nego jbt to je nedostatak postovanja prema meni,kao da sam joj pruzila ruku da se pozdravimo a ona prodje pored mene i zaleti se da poljubi mog muza :lol:[/QUOTE]

E, o tome pričam. A ova što je pajamaci rekla da je malograđanka je tipičan primer. Takve stvari rade seljančure i malograđanke koje tripuju da je muvanje tuđeg muža - pred njegovom ženom - dokaz da to nisu...

Mogu da zamislim da postoji žena ili dve koje su stvarno lujke i koje bi to mogle da urade a da se ne naljutim jer bi mi bilo jasno da su ludače i da nije zlonamerno... ali ja sam do sada naletela samo na seljački tip...
 
hahahahha, koja tema. jesam posesivna, ali su mi ovi primeri sa reakcijom na otvoreno nabacivanje neke druge zene u mom prisustvu strani.

ne da mi se nije desavalo (proganjala me bivsa riba mog nekadasnjeg decka, moja drugarica otvoreno flertovala - sa sve hvatanjem za ruku - sa tipom sa kojima sam se tek muvala, itd), nego je moja reakcija usmerena na to kako se moj covek u toj situaciji ponasa.

ako ne ume da se ponasa, ako ne odbije bahatu i bezobraznu ribu koja sebi dozvoljava da se tako ponasa - to bi bilo samo dovidjenja njemu. :)

sto se mene tice, nijedan muskarac nije predmet takmicenja. gnusam se sukobljavanja sa nekim tamo zenama oko bilo kakvog tipa.
jer covek nije stvar, i nije posao. a kada vec podjem od toga, onda smatram da taj muskarac mora da zna da hoce mene i da to jasno pokazuje. postovanje i samopostovanje se podrazumeva.
 
hm, pa jesam posesivna mada se trudim da se kontrolisem. ne pravim scene mada umem da se iznerviram i kad ne treba. tada prvo cutim i cekam da se smirim jer negde u malom mozgu znam da nije nista strasno. iskreno to je zbog moje nesigurnosti. mada sa druge strane ovaj moj je toliko fin i pazljiv da mi je ponekad ok da pogleda neku drugu da znam da nije vanzemaljac nego muskarac.
 
sve je vec zauzeto:
hm, pa jesam posesivna mada se trudim da se kontrolisem. ne pravim scene mada umem da se iznerviram i kad ne treba. tada prvo cutim i cekam da se smirim jer negde u malom mozgu znam da nije nista strasno. iskreno to je zbog moje nesigurnosti. mada sa druge strane ovaj moj je toliko fin i pazljiv da mi je ponekad ok da pogleda neku drugu da znam da nije vanzemaljac nego muskarac.

Slicno mislim i za mog...........


Posesivna nisam mada....
imam u zadnje vreme neke ljubomorne momente koje za sad uspesno kontrolisem..........
analiziram situaciju pre nego sto bilo sta kazem.......
jer je moj muz nadasve vest tako da nista nije ocito.....ni pogled a kamo li gest.....
.....znam da je u redu da pogleda i nije smak sveta.....ali............hmmmmm
ponekad je previse fin,previse dzentlmen i previse frajer......
i vise me nervira sto ga druge zene kao takvog primecuju i komerntarisu nego njegovi postupci..........
 
_Saint:
Moram da se umesham. Kao prvo, normalan mushkarac nece dozvoliti da zensko koje je u njegovom prisustvu primeti da on bulji ili uopshte obraca paznju na dekolte, noge i tome sl. nego ce da bude namazan i da gleda u potpuno petu stranu kao da to ni ne postoji.. a krajichkom oka ce sve da snimi. Kao drugo ukoliko neka cica krene u otvoren flert pred ribom sa kojom sam , oduvacu je kao kobilu (sa amom oko vrata ;) ) jer ili nema mozga ili je extremno bezobrazna. Ukoliko i zeli nesto samnom iako vidi da sam sa nekim ili ce se iskulirati kad je ta osoba tu ili ce 'nevidljivo' ostaviti svoj broj telefona i to samo ako je videla da ima povratan pogled ili bilo sta drugo od mene. Sve ostalo gde vi kao zene 'stitite teritoriju' i to se vidi , vi spadate guske i verovatno ste sa totalno glupim likovima koji ne umeju da vladaju situacijom.

Upravo tako! Ne volim da pisem nesto tipa...slazem se..i ja tako mislim itd, ali ovaj put tako jeste... gotovo od reci do reci kako je Saint napisao.

Nisam posesivan. Par puta kad sam bio mladji desavalo se tako nesto.
Moja zena sasvim lepo sama oduva svakog konja koji nema toliko mozga da shvati da je zauzeta i da razgovarati pa ako hocete malo i flertovati nije zabranjeno, do izvesne granice...posebno ako sam ja tu negde u blizini.
 
Iako sam zena , mislim da se donekle slazem sa Saint-om, ali sve je to ok dok se zabavljate , dok u braku ne bih se slozila da mu neka "nevidljivo" ostavi br. telefona. :) Sto se posesivnosti tice , mislim da kod svake zene postoji doza posesivnosti, a meni ponekad i prija ta mala doza iste kod mog muza. Za sve drugo sto predje granice kao javno muvanje u mom ili njegovom prisustvu , razgovaramo kasnije, pa veliki smo ljudi i kao sto neko rece , "moja zena sasvim lepo odduva svakog konja koji nema toliko mozga da" .................................................................. i obrnuto .
 
Nekako, cini mi se da nisam. A silinu svoje posesivnosti shvatim tek kad moja teritorija bude ugrozena. E sad, naravno na njemu je da bude na nivou i ponese se u toj situaciji kao pravi baja jer u protivnom pocinjem da sevam ocima i bljujem svasta!
 
Posesivnost u smislu da ne sme oka da skloni od mene, da mi smeta ako odmeri neku devojku - ne. Mislim, blejim i ja ko nenormalna kad vidim dobru ribu a kamoli on koji je muško.
E sad, flert u mom prisustvu bi mi, naravno, smetao ali mislim da to nije stvar posesivnosti već samopoštovanja.
Flert od strane druge osobe ka njemu ... hmmm. tu bih se slozila sa osobom koja je pre mene postovala (zaboravih ko je) ... sve zavisi kakva bi njegova reakcija bila, ukoliko bi znao elegantno da izbegne takve zene, mislim da me nista ne bi tangiralo.

Aaa mi se tako slabo vidjamo u poslednje vreme, još redje zajedno izlazimo tako da vise nemam pojma i jesam li ili nisam ljubomorna haha.
 
hanibal77:
hihi juce sam obukla majicu sa vrtoglavim dekolteom.u vozu sedam nasuprot porodice sa dvoje dece.deca se igraju,crtaju.roditelji caskaju.u jednom momentu mi se susretne pogled sa gospodjom.e ja to ne umem da opisem kojom brzinom su njene oci isle od mog dekoltea do ociju muza pa nazad meni pa opet ka muzu, gleda da l on gleda:? ma kao loto kuglice.bilo mi je smesno,nadam se da ja nisam takva :D

ne kapiram je l se lozila na tebe, na muza ili je voajerisala kako se vi lozite
a je l on reagovao
 
Emily_Bg:
I te kako.Ne volim kada u mom prisustvu razgovara ili indiskretno posmatra druge ribe.Mogu da razumem da pogleda,ajde musko je,to je normalna stvar,ali da stane i da bulji u neku k'o tele u sarena vrata,a ja tu pored njega,odmah dobijem napad ludila.Mislim to je pre svega nepristojno.Mada trudim se da pred tim drugim ribama ne pravim scene,to mi je nekako jadno,nego sacekam da ostanem sama sa njim pa ga onda napadnem.

a je l mozhd anije dovoljno zaljubljen u tebe kad to radi
 
'tela sam da ti ocenim temu
Nisam posesivna, javno.
Ja sam kao cool orao (tj orlica), mirno, i BUDNO i kao mimohodom pratim situaciju.
Pa sad ako neke kokice tu i tamo malo ocijukaju sa orlom mi mojim, nista strasno. 'Ajde, neka nam svima bude veselo...
ALI, moras da pazis na bezobraznice i frustrirane. Ove prve
moras po kratkom postupku da kljucnes u glavu (zapravo, one se i ne udvaraju tvom partneru koliko bi da se nadmecu sa tobom.). A ove druge, frustrirane, lepo "preuzmes" u razgovoru, odvedes u ćoše pa ti se tamo, sirote, ispoveravaju sa kakvim kretenom su bile, sta im je radio, i zasto IH je ostavio. Saslusas, i na tome treba i da ostane. (Nikakva uzajamnost, bas ti potreban neko takav za druzenje!)

A o merkanju frajera... Isto kao ovo gore. Bezobraznici i frustrati otpadaju kao sagovornici a neki PEVAC moze malo i da kukurice, sta fali :)
 
hello_world:
da li primecujete kod sebe (zhene???) ono da shtitite svoju teritoriju tj vasheg mushkarca...tipa kad on caska s nekom zhenom veselo vi se priblizite i kazete mu da vam donese sok

to je bash glupo zar ne????

hm ovo mu dodje ko tema o ljubomori mozhe da se ugasi
..KO jel' ja... :shock:
...maa,nee... :D
 
A... pa, prirodno je da takvu dromfulju, koja ti flertuje sa muskarcem pored tebe napucas, bukvalno a ne figurativno. Da je njoj do muskaraca, startovala bi ih nasamo. A, kad to radi ocigledno, onda trazi da bude bivena, i to joj treba priustiti.
 

Back
Top