Poseksala sam se sa 200 frajera sa interneta

ovako je problem samo u cifri.
mislim da sa takvom cifrom ima mnogo zena oko nas ali se ne izjasnjavaju javno. i sta ondak? njeno pravo.
problem je i u cifri i u periodu u kom je ta cifra dostignuta
svakih 5 dana novi muškarac
o kako je to slatko
ostavljena verenica leči svoje frustracije
i baš joj je lepo
čega se pametan stidi time se budala ponosi

ne bih baš rekla da sa tolikom cifrom ima mnogo žena
200 muškaraca bokte
ne znam da l mi je smešno ili mi je tužno
Dobro :)
Ja sam izvagala da ona MENI nije normalna.
nije ni meni
ne da mi nije normalna, nego mi je baš onako, jadna

joj bre čime se mi bavimo :lol:
 
NAPALJENA Britanka Louis Grant u prosjeku svakih pet dana upozna novog muškarca na internetu s kojim se vrlo brzo nađe i poševi. "Ne mogu vam opisati osjećaj kada nekoga upoznam i kada znam da ćemo žestoko trgati odjeću jedno drugome samo nekoliko sati kasnije", priznala je Britanka.

"Zločesta sam"

25-godišnja Louise do sada je spavala sa 200 muškaraca, a jednom joj se čak "zalomilo" da se u jednom danu poševila s trojicom, koje je također upoznala na internetu. Usamljena i ostavljena zaručnica, prije tri godine je svoj očaj pokušala prikriti neobaveznim seksom, a kako je internet najjednostavniji način za pronalazak muškaraca spremnih na avanture, Britanka je pronalazak partnera vrlo brzo pretvorila u hobi.

Na svom profilu na nekoliko različitih stranica za traženje partnera Louise je napisala da je "zločesta" što je bio još veći mamac za još zločestije muškarce koji su je odmah obasuli perverznim porukama. Osim dogovaranja seksa preko interneta, 25-godišnjakinja za sebe kaže kako je rođena pod sretnom zvijezdom, da ne voli hrkanje, kućanske poslove i laži.

hmmmm :o

meni je to bolesno
:roll:

Jos zlocestije/bolesnije je kad se zenske priceste i ko misevi plase se svega i svacega a glume mocne rave i sta ti ja znam neko i nesto sve lude u krevetu drze pravo veta, kuva im se kafa svako jutro i tome slicno a kad dodje do realizacije mukice..

Ili kad krenu da moralishu licemerke o tome kako je out upoznati nekog na netu ali zato rolaju sa nekim grand moronima pajserima i primitivcima ili ko zna kime

umerenost je zakon
Laie_19.gif
 
NAPALJENA Britanka Louis Grant u prosjeku svakih pet dana upozna novog muškarca na internetu s kojim se vrlo brzo nađe i poševi. "Ne mogu vam opisati osjećaj kada nekoga upoznam i kada znam da ćemo žestoko trgati odjeću jedno drugome samo nekoliko sati kasnije", priznala je Britanka.

"Zločesta sam"

25-godišnja Louise do sada je spavala sa 200 muškaraca, a jednom joj se čak "zalomilo" da se u jednom danu poševila s trojicom, koje je također upoznala na internetu. Usamljena i ostavljena zaručnica, prije tri godine je svoj očaj pokušala prikriti neobaveznim seksom, a kako je internet najjednostavniji način za pronalazak muškaraca spremnih na avanture, Britanka je pronalazak partnera vrlo brzo pretvorila u hobi.

Na svom profilu na nekoliko različitih stranica za traženje partnera Louise je napisala da je "zločesta" što je bio još veći mamac za još zločestije muškarce koji su je odmah obasuli perverznim porukama. Osim dogovaranja seksa preko interneta, 25-godišnjakinja za sebe kaže kako je rođena pod sretnom zvijezdom, da ne voli hrkanje, kućanske poslove i laži.

hmmmm :o

meni je to bolesno
:roll:


Ijao,bleskica mala,kako se toga setila...moram odma da probam...taman vako na foumu.Kad navatam 200 forumasha javim,pa vodim na kafu. :heart::lol: :heart:
 
NAPALJENA Britanka Louis Grant u prosjeku svakih pet dana upozna novog muškarca na internetu s kojim se vrlo brzo nađe i poševi. "Ne mogu vam opisati osjećaj kada nekoga upoznam i kada znam da ćemo žestoko trgati odjeću jedno drugome samo nekoliko sati kasnije", priznala je Britanka.

"Zločesta sam"

25-godišnja Louise do sada je spavala sa 200 muškaraca, a jednom joj se čak "zalomilo" da se u jednom danu poševila s trojicom, koje je također upoznala na internetu. Usamljena i ostavljena zaručnica, prije tri godine je svoj očaj pokušala prikriti neobaveznim seksom, a kako je internet najjednostavniji način za pronalazak muškaraca spremnih na avanture, Britanka je pronalazak partnera vrlo brzo pretvorila u hobi.

Na svom profilu na nekoliko različitih stranica za traženje partnera Louise je napisala da je "zločesta" što je bio još veći mamac za još zločestije muškarce koji su je odmah obasuli perverznim porukama. Osim dogovaranja seksa preko interneta, 25-godišnjakinja za sebe kaže kako je rođena pod sretnom zvijezdom, da ne voli hrkanje, kućanske poslove i laži.

hmmmm :o

meni je to bolesno
:roll:


Шта рећи....девојка је очигедно очајна, остављена и треба је разумети :worth:
Мислим да ни код нас није много бољи случај, већина људи које знам а који су сад у вези су се упознали преко интернета, фејсбука конкретно...а знам и доста оних којима је то прави извор секса.Није ни чудо , видиш му слике, процениш какав је овако и шта ту онда има да се чека;)
 

Back
Top