Posao za devojku ali sa sto manje interakcije sa ljudima

ja mislim da ti baš treba posao sa puno interakcije sa ljudima da bi pobedila iracionalni strah koji imaš od komunikacije.... to što ti srce lupa brže kad si u interakciji sa drugima to meni govori da se plašiš da će ishod interakcije biti umanjivanje tvoje vrednosti...međutim manja i viša vrednost ne postoji...to je apstrakcija...koncept..to ne postoji stvarno...viša i manja vrednost može postojati samo u nekom kontekstu poređenja...generalno kao ljudska bića svi vredimo jednako...nismo se svi razvili jednako u svim oblastima života ali svi vredimo jednako kao ljudska bića... ako ne možeš da se oslobodiš koncepta vrednosti zamisli da je na rođenju svako dobio jednu istu količinu vrednosti i da se to ne menja do smrti...ma šta uradila ili ne uradila u životu tvoja vrednost je ista... radiš stvari ne zbog vrednosti nego da što bolje iskoristiš vreme koje ti je dato na Zemlji
 
pravac psiholog!
Kakve veze to ima? Da li uopste shvatas sta znaci introvertna osoba a sta ekstrovertna? Ja npr. ne mogu bas sa svima, s nekm se sporazumem odmah a snekim ni za sto godina. Volim da pricam ali opet-ne "legne"mi svako. A devojka je ocito samo malo povucenija nema tu(verovatno)potrebe za psihologom...
 
Kakve veze to ima? Da li uopste shvatas sta znaci introvertna osoba a sta ekstrovertna? Ja npr. ne mogu bas sa svima, s nekm se sporazumem odmah a snekim ni za sto godina. Volim da pricam ali opet-ne "legne"mi svako. A devojka je ocito samo malo povucenija nema tu(verovatno)potrebe za psihologom...
kad se nekom poveca puls zbog prisustva druge osobe... to nije neko ko je samo zatvorena osoba! rekao bih da je problem dosta dublji!
 
kad se nekom poveca puls zbog prisustva druge osobe... to nije neko ko je samo zatvorena osoba! rekao bih da je problem dosta dublji!
Moj problem se i stvorio zato sto sam se izolovala iz drustva ,iz nekih drugih razloga...
Oduvek sam bila stidljiva i tiha, bar sa osobama koje ne znam ali kad bih se upoznala sa nekim i kliknula, onda sam glasna i opustena
 
Ne znam da li si sarkastican/na , ali ako nisi , jel ovo uopste moze zensko da radi? I da li ima u Srbiji
Naslov teme je
"Posao za devojku ali sa sto manje interakcije sa ljudima"
E sad ispade i da mora da je srbija, posle ce da ispadne i da je u okolina bloka 45....
Cuvar svetionika je udaljen desetke a mozda i stotine kilometara od najblizih naselja. Koja je poenta u kojoj drzavi je??
 
Naslov teme je
"Posao za devojku ali sa sto manje interakcije sa ljudima"
E sad ispade i da mora da je srbija, posle ce da ispadne i da je u okolina bloka 45....
Cuvar svetionika je udaljen desetke a mozda i stotine kilometara od najblizih naselja. Koja je poenta u kojoj drzavi je??

Немој да си буквалиста. Ваљда се у таквом питању подразумева:
Posao za devojku ali sa sto manje interakcije sa ljudima na tom poslu.
 

Back
Top