Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima na forumu. Juce sam dosao iz Tjumena, tamo su mi rekli da ce plata biti sutra ili prekosutra. I jos su rekli da cemo primiti aprilsku i martovsku odjednom ( onaj ko je ustrojen ) na ruski racun a na srpski nisam siguran da ce biti tako. Moze li mi neko reci nesto o sabeti, tj koju mobilnu mrezu da koristim posto predpostavljam da nema interneta mada su mi rekli da su napravili tamo internet.
 
Pozdrav svima na forumu. Juce sam dosao iz Tjumena, tamo su mi rekli da ce plata biti sutra ili prekosutra. I jos su rekli da cemo primiti aprilsku i martovsku odjednom ( onaj ko je ustrojen ) na ruski racun a na srpski nisam siguran da ce biti tako. Moze li mi neko reci nesto o sabeti, tj koju mobilnu mrezu da koristim posto predpostavljam da nema interneta mada su mi rekli da su napravili tamo internet.

Dosao sam sa Sabette krajem oktobra .Predpostavljam da si zavarivac .tamo imas tri mesta za spavanje udaljena su po nekoliko kilometara jedna od drugog Sabetta .Gorodok i Etap ja sam spavao u sva tri i mislim da je Sabeta hotel A kategorije za sva ostala mesta treba imati dosta srece da gde spavas tu i radis i hranis se ali posto je to bingo vahta ti ne gine.Od Urengoja do sabete se putuje helikopterom 4 sata mada mozda je sad i avion proradio. Imas svuda prodavnicu.Interneta nema samo vacap u stvari mozes na gorodoku u jedoj kancelariji od sedam do ponoci da se nakacis na internet. posao ko posao malo se razlikuje sve se radi napolju.pozdrav...
 
Pozdrav svima na forumu. Juce sam dosao iz Tjumena, tamo su mi rekli da ce plata biti sutra ili prekosutra. I jos su rekli da cemo primiti aprilsku i martovsku odjednom ( onaj ko je ustrojen ) na ruski racun a na srpski nisam siguran da ce biti tako. Moze li mi neko reci nesto o sabeti, tj koju mobilnu mrezu da koristim posto predpostavljam da nema interneta mada su mi rekli da su napravili tamo internet.

Moj suprug je na Sabetii i ima net preko mts kartice wats app radi i facebook nesto je bila u kvaru par dana al od prekljuce opet super radi preko rostelkom kartice mozes samo wats app,cetvrtokom samo ima direktan let moskva- sabeta
 
Poslednja izmena:
Moj suprug je na Sabetii i ima net preko mts kartice wats app radi i facebook nesto je bila u kvaru par dana al od prekljuce opet super radi preko rostelkom kartice mozes samo wats app,cetvrtokom samo ima direktan let moskva- sabeta

Znaci net preko mts kartice radi. Hvala ti na unformacijama. Ima opcija superbit za 300 rublji. 2 Gb neta po brzom i onda neograniceno sporog.Meni se rade papiri za Sabetu.
 
Zeljko_NS i Sandra8333 Hvala puno na informacijama. Nisam zavarivac, bravar monter sam. receno mi je da cemo montirati halu za koju smo pravili delove u Tjumenu. Trenutno cekamo papire nas 20 iz Tjumena, rekli su nam da ce biti od prilike do kraja maja gotovi. I ja sam cuo da je otvoren aerodrom i da sad ima let Moskva - Sabeta. Hvala jos jednom puno na informacijama i ako neko ima jos nesto da doda neki savet nebih mu zamerio :D
 
Zeljko_NS i Sandra8333 Hvala puno na informacijama. Nisam zavarivac, bravar monter sam. receno mi je da cemo montirati halu za koju smo pravili delove u Tjumenu. Trenutno cekamo papire nas 20 iz Tjumena, rekli su nam da ce biti od prilike do kraja maja gotovi. I ja sam cuo da je otvoren aerodrom i da sad ima let Moskva - Sabeta. Hvala jos jednom puno na informacijama i ako neko ima jos nesto da doda neki savet nebih mu zamerio :D

I ja sam bravar i cekam papire do kraja maja za Sabettu. Bar mi je tako receno
 
Mog koleguy su poslali na neki Pur Pej (prvi put cujem ) a cuo sam da ce sad slati ljude u Magadam i to obilno posto se tamo otvara neko novo gradiliste. Dali ima neko informacije o plati? Cuo sam se sa kolegom danas i razocarao me je posto je rekao da nece biti pre 15-og maja :( Cisto pitam da me neko obraduje sa drugacijim vestima :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top