Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
predo sam papire jos davno,negde oko 1 februara su me zvali i rekli da cekam papire i da se ide na sest meseci u samaru,pa ako neko nesta zna o tome i da li je neko otiso,i da rekli su da bi trebalo krajem meseca da se ide mozda :D

Ja sam isto predao papire davno, i isto su me zvali pocetkom februara sa istom pricom da se putuje krajem meseca :) Ne znam da li je neko otisao, a ne znam nista ni o tom gradilištu, na forumu do sada niko nije pisao o njemu. To gradilište verovatno i nije u Samari nego se čekaju priglasenia iz Samare...
 
Ja sam isto predao papire davno, i isto su me zvali pocetkom februara sa istom pricom da se putuje krajem meseca :) Ne znam da li je neko otisao, a ne znam nista ni o tom gradilištu, na forumu do sada niko nije pisao o njemu. To gradilište verovatno i nije u Samari nego se čekaju priglasenia iz Samare...

Nijedno gradiliste nije u gradu.najbliza su 20tak km od najblizeg grada.ali ako ti kazu da cekaju priglasenje od tog grada,makar mizes da znas na kiju stranu rusije ides.samara je medju prvih pet najnaj gradilista.sabeta,jedinica,11,15,magadan....o njima ne bih!!!
 
Ja sam od početka na NPS1 izgradio celo naselje (nas 10) i došao sada 3 marta i sve što znam je da je naselje sređeno ima kupatila,kuhinje,ofis,ženski deo na spratu kao i naš muški i još ali interneta nema. Pričalo se da će sredinom marta postaviti za mobilni i samo dobrom voljom rusa da ti stelitski telefon da se javiš kući. Ja sam se samo jednom javio,
 
Druze,reci mi nesto vise o Kujumbi...sutra idem tamooo..unaapred hvala

- - - - - - - - - -

Ja sam od početka na NPS1 izgradio celo naselje (nas 10) i došao sada 3 marta i sve što znam je da je naselje sređeno ima kupatila,kuhinje,ofis,ženski deo na spratu kao i naš muški i još ali interneta nema. Pričalo se da će sredinom marta postaviti za mobilni i samo dobrom voljom rusa da ti stelitski telefon da se javiš kući. Ja sam se samo jednom javio,

Druze,kazi mi nesto vise o Kuumbi....sutra idem tamooooooo
 
Ja sam od početka na NPS1 izgradio celo naselje (nas 10) i došao sada 3 marta i sve što znam je da je naselje sređeno ima kupatila,kuhinje,ofis,ženski deo na spratu kao i naš muški i još ali interneta nema. Pričalo se da će sredinom marta postaviti za mobilni i samo dobrom voljom rusa da ti stelitski telefon da se javiš kući. Ja sam se samo jednom javio,

mozes nesto detaljnije da napises..?
 
Druze,reci mi nesto vise o Kujumbi...sutra idem tamooo..unaapred hvala

- - - - - - - - - -



Druze,kazi mi nesto vise o Kuumbi....sutra idem tamooooooo
Šta da ti kažem... putuješ 2,5h do moskve pa 4,5h krasnodar pa vozom oko15h i još do NPS1 18h u vahti. Kada stigneš ima soba,kupatila,wc.Kuhinja i sve su naši ljudi.Sada neznam šta si po zanimanju?Ja sam bravar monter.I kao prvi bilo je mnogo teško i rad 50dana bez odmora i ne manje od 12h a više puta i preko 17h.Tako da smo ubili dobre sate. :) Ali spremi se na sve i svašta da radiš.Sada idu topliji dani jer su najgori prošli. Interneta nije bilo dok sam ja bio do 3.3. I nadam se da ću se vratiti tamo.Gradilište je novo u izgradnji podigli smo i jednu montažnu halu.Mnogo smo odradili nas 10-tak. na oruk i bez alata.Bilo je čupavo ali i zanimljivo.Pitaj ako te nešto još interesuje.
 
Šta da ti kažem... putuješ 2,5h do moskve pa 4,5h krasnodar pa vozom oko15h i još do NPS1 18h u vahti. Kada stigneš ima soba,kupatila,wc.Kuhinja i sve su naši ljudi.Sada neznam šta si po zanimanju?Ja sam bravar monter.I kao prvi bilo je mnogo teško i rad 50dana bez odmora i ne manje od 12h a više puta i preko 17h.Tako da smo ubili dobre sate. :) Ali spremi se na sve i svašta da radiš.Sada idu topliji dani jer su najgori prošli. Interneta nije bilo dok sam ja bio do 3.3. I nadam se da ću se vratiti tamo.Gradilište je novo u izgradnji podigli smo i jednu montažnu halu.Mnogo smo odradili nas 10-tak. na oruk i bez alata.Bilo je čupavo ali i zanimljivo.Pitaj ako te nešto još interesuje.

Ja sam u Tjumenu,pa odavde idem u Kujumbu.Hvla ti na info...to je bitnoo da se radi,da ima sati...kakve su poslovodje..?znam da je dug put,ali jbg..drugog izbora nema...pozz
 
Šta da ti kažem... putuješ 2,5h do moskve pa 4,5h krasnodar pa vozom oko15h i još do NPS1 18h u vahti. Kada stigneš ima soba,kupatila,wc.Kuhinja i sve su naši ljudi.Sada neznam šta si po zanimanju?Ja sam bravar monter.I kao prvi bilo je mnogo teško i rad 50dana bez odmora i ne manje od 12h a više puta i preko 17h.Tako da smo ubili dobre sate. :) Ali spremi se na sve i svašta da radiš.Sada idu topliji dani jer su najgori prošli. Interneta nije bilo dok sam ja bio do 3.3. I nadam se da ću se vratiti tamo.Gradilište je novo u izgradnji podigli smo i jednu montažnu halu.Mnogo smo odradili nas 10-tak. na oruk i bez alata.Bilo je čupavo ali i zanimljivo.Pitaj ako te nešto još interesuje.

a koji KRASNODAR nije mi jasno valjda URENGOJ
 
Citat Original postavio Subabus Pogledaj poruku
Šta da ti kažem... putuješ 2,5h do moskve pa 4,5h krasnodar pa vozom oko15h i još do NPS1 18h u vahti. Kada stigneš ima soba,kupatila,wc.Kuhinja i sve su naši ljudi.Sada neznam šta si po zanimanju?Ja sam bravar monter.I kao prvi bilo je mnogo teško i rad 50dana bez odmora i ne manje od 12h a više puta i preko 17h.Tako da smo ubili dobre sate. Ali spremi se na sve i svašta da radiš.Sada idu topliji dani jer su najgori prošli. Interneta nije bilo dok sam ja bio do 3.3. I nadam se da ću se vratiti tamo.Gradilište je novo u izgradnji podigli smo i jednu montažnu halu.Mnogo smo odradili nas 10-tak. na oruk i bez alata.Bilo je čupavo ali i zanimljivo.Pitaj ako te nešto još interesuje.


a koji KRASNODAR nije mi jasno valjda URENGOJ


mislio je na Krasnojarsk... buni te NPS1 koji ima isto u Urengoi ali ovaj NPS1 je na trasi Kujumba-Taiset i ima ih 4 ukupno... i nema veze sa trasom koja ide iz Taiseta za Vladivostok (istocni sibir-pacifik) koja se spominje ovde... NPS11 kod Lenska, NPS15.... na toj trasi postoji 42 NPS-a....
 
aha, ok

obično kad pozoveš ti kažu datum kad da dodjes na razgovor/proveru, tad popuniš prijavu tj naprave dosije...
ako ideš za bravara taj dan radiš proveru i odmah ti odrede početnu satnicu, daju ti spisak potrebnih dokumenata koje treba da nosiš/pošalješ u firmu na Bežanijskoj kosi...


Tako nekako neznam kada odradim taj deo posla napisaću ovde sve kako je šta proteklo....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top