Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro svima...Nadam se da je lepse onima koji su napokon dobili datum,kako se to u Srbiji cesto ponavlja zadnjih dana.))))Salu na stranu,drago mi je da se kod vecine ovde resava polako dilema oko odlaska...Sad je na vama da se lepo spremite,izpozdravljate sa lepsim polovinama,decu razmazite koliko god mozete.....

Dobro jutro,u zadnjh par godina sve manje verujem u pomenute datume.Samo se nadam da će ovaj ispoštovati.Da ne čekamo i mi Godoa :(
 
do sada 2 kafe. A za datum jos nista. Verovatno tek krajem meseca. Mada koliko vidim imaju obicaj da jave i 3 dana pre...

Mene su pre mesec zvali u subotu u 4,da pitaju mogu li da idem u utorak ujutru...Tako da budite spremni,mada,za pakovanje ti treba sat-dva.Sad u sezoni praznika nikad se ne zna kad moze da iskoci slobodno mesto,i tako se i kupuju karte,pa ko moze za dan-dva da ode,super...
 
Зар теби нису рекли као многима "од 7 до 15 маја будите доступни на телефон"?

nsita nije sigurno, ali ako me vec nisu zvali preptostavljam da idem nesto kasnije. Rekli su ili oko 7-og 8-og, ako ne, onda na radnu vizu krajem meseca. Uglavnom bice vam javljeno na vreme...
Mada kao sto kazete mogu nazvati i reci mozete li ici za 3 dana.
 
Sve više, a neznam zašto, mislim da od 08. ili 09. neće biti ništa, jer ako su Majstor Boži rekli da putuje na tačan datum sa već kupljenom kartom i to par dana unapred, po toj logici smo i mi trebali biti obavešteni, a nismo.
 
Mene je Mikica pitao da li sam spreman da idem osmog ili devetog maja. Još uvek ništa... ako su ti datumi u pitanju uveliko bi već trebao znati konkretne detalje. Zovem ujutro da vidim da li rade uopšte, pošto evo već ceo dan danas se niko ne javlja. Na Velesstroj-eve telefone zauzeto non-stop.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top