Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.06.2015 istekao je konkurs u Velestroju za bravare cevare sa znanjem izometrije.da li je neko od vas konkurisao za to radno mesto?sabeta je opet u pitanju,rad u radionici,mnogo bolja satnica i posao narednih 5 godina.ne salim se.molio bi da mi se jave oni koji su konkurisali.hvala
 
ja radim mesec i po za firmu sk-ju-h sa sedistem u sociju u telefonskom razgovoru sve je super treba radnika placaju put satnica 250 rubalja smestaj hrana obezbedjeni.To lepo zvuci preko fona a kad stignes prica se menja smestaj kao u kasarni preko deset kreveta u sobi(naravno na sprat)zajednicka kupatila sa zavesama obrok na gradilistu(rucak i vecera)koji se odbijaju od plate put takodje ako ne ostanes koliko oni misle da treba.A na gradilistu prica za sebe nema posla za majstore trenutno redi se sve a to sve je ciscenje smeca iznosenje suta skupljanje smeca po krugu i oko wc ponizavajuci poslovi i ponizavajuci odnos stalno te prate i kontrolisu da nadju nacin da ti skinu bar 10% ao nagradjivanju nema ni reci razocaran cekam jos mesec dva da mi manje odbiju od plate pa kuci.
 
Moj suprug je tamo. Za nase radnike u kuhinji ne znam, ali znam da se moj muz u globalu na gradiliste ne zali, nije navikao na takve uslove zivota, ali sta da se radi, a sto se hrane tice kaze da je odlicna. Jel vas jos nesto interesuje? Odakle ste?
Iz Jagodine sam,hvala na informacijama. I meni je suprug tamo i koliko sam shvatila iz prethodne Vaše poruke mislim da im je šef isti-Goran iz Užica.Javite mi da li se druže sa istim šefom, pozdrav.
 
Iz Jagodine sam,hvala na informacijama. I meni je suprug tamo i koliko sam shvatila iz prethodne Vaše poruke mislim da im je šef isti-Goran iz Užica.Javite mi da li se druže sa istim šefom, pozdrav.

Mi smo iz Nisa, a sto se sefa tice, ne znam stvarno da li se radi o isto coveku, to je taj neki Goran iz Uzica, a detalje stvarno ne znam, nisam ni pitala. Da li se Vas muz javlja?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top