Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma snaso sam se za neku polovnu potkapu.Zlata vredi.Odavde ti je otisla tura od 70 ljudi u novembru.Mnoge znas.Osim bosketa niko se jos nije vratio.E sad u kontaktu smo.One informacije koje su preneli su.Da im je receno ako ne odu u sledecih par dana ici ce tek tamo posle nove godine.Ta prica se poklapa vecini.Eto cisto da znas.Mozda ti znaci mozda ne.Velika se tura sprema za rokadu polovinom januara.
Благодарим за информације. Јануар није далеко а верујем да ће ме звати тако да се не бринем за посао. Само здравља да буде све остало ћемо лако.. таман до Русије имам новаца биће сасвим довољно око 200.000 дин па опет Сибир.. Супер се уклапа дома са породицом за Божић..
 
Juce su me obavestili da mi je stigla viza koja vazi do 23 Februara, i da cu ici za Magadan 5-7 dana! Trebao sam da idem za Sabettu, ali ona jos nije spremna pa nas salju gde ima posla. Pozz svima

Znaci razbijaju Sabetance samo tako ! Nista mi vise nije jasno, ni kako rade papire i na koliko jer im je svaki put druga prica :dontunderstand: sve se menja iz dana u dan i ja vise ne znam ni da li nam se rade papiri od kad su rekli :confused::eek: U svakom slucaju, zelim ti srecan put i sve najbolje ! pozzz:zdm5:z:poz:z:poz:z:poz:
 
daj recepis za štekanje,meni to nikako ne polazi za rukom,ovo moje dete ima strašne prohteve uprkos besplatnom školstvu :zcepanje:

e slusajte ovo...15.decembra mladjem detetu rodjendan...19-og sv.Nikola (nasa slava) a 22 dec starijem detetu rodjendan...luuuudiloooo....ne moze nista da se steka

- - - - - - - - - -

placeno mora da se leti....ma odmacica ja ustekala ima kolko nesss....hahahahahah

i ja cu negde da odletim kad moj dragi vidi stanje na racunu :zcepanje:
 
ahahahah ludilo ,,,kad sam ja prezivela svi ce :zcepanje:,,,RECEPIS,,,imaju deca prohteve ,,,a ne idu u skolu ,,,ali sto ja imam prohteve :zper:,,,kupovati sto vise ,, sto bolje sve sto ti se svidi ,,,i vices skup zoivot ,,cccc,,,pa kad pocne da nice jedno po jedno ,,,bice veselo ,,jedne stikle , druge trece ,,,moj veceras vice vide neku novu jaknu u garderoberu ,,,a jakna jos sa etiketom ali kupljena pre godinu ipo,,,TOLIKO O TOME KOLIKO ZNAJU ,,,,
 
ahahahah ludilo ,,,kad sam ja prezivela svi ce :zcepanje:,,,RECEPIS,,,imaju deca prohteve ,,,a ne idu u skolu ,,,ali sto ja imam prohteve :zper:,,,kupovati sto vise ,, sto bolje sve sto ti se svidi ,,,i vices skup zoivot ,,cccc,,,pa kad pocne da nice jedno po jedno ,,,bice veselo ,,jedne stikle , druge trece ,,,moj veceras vice vide neku novu jaknu u garderoberu ,,,a jakna jos sa etiketom ali kupljena pre godinu ipo,,,TOLIKO O TOME KOLIKO ZNAJU ,,,,

Raspikućo jedna :rotf:
 
i salu na stranu firma pocela ozbiljno da zabusava ,,,tesko zaradjen novac radnika ,,,,okrece ceka kurs ,,,oce li biti sledeceg meseca 18 og plata ,,,pa onog tamo 28 og,,,,a kao nikada nisu kasnili do sada ,,,ali evo mesecima kasne ,,,,jednom su suprugu zakinuli 25 hiljada,,,pa jednom jedv a uplatili 10 dana kasnije ,,,zaboravili da upolate ,,,on jurio sefove po gradilistu ,,,i nista dok ne pozva ja finansije ,,,,ali ovo mi se ne svidja ,,
 
i salu na stranu firma pocela ozbiljno da zabusava ,,,tesko zaradjen novac radnika ,,,,okrece ceka kurs ,,,oce li biti sledeceg meseca 18 og plata ,,,pa onog tamo 28 og,,,,a kao nikada nisu kasnili do sada ,,,ali evo mesecima kasne ,,,,jednom su suprugu zakinuli 25 hiljada,,,pa jednom jedv a uplatili 10 dana kasnije ,,,zaboravili da upolate ,,,on jurio sefove po gradilistu ,,,i nista dok ne pozva ja finansije ,,,,ali ovo mi se ne svidja ,,
По ком курсу фирма исплаћује зараде? Знаш ли можда? Мало пре баш гледам у банци... Евро,45руб. Долар око 33руб.. Који је курс динар-долар у Србији?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top