Posao i novac

Ja samo da potvrdim odgovor SRECNE DETELINE...:-) od kraja februara pomak u karijeri...tranzitni JU dotakao ic osu solarnog povratka i krenuo mi posao :-)...pa polako ...
HVALA jos jednom na objasnjenju..Ucim od iskusnijih..ljubac
 
Jupi u 2. moze da zezne, jer se ljudi previse opuste u vezi novca, ne umeju da stede, a on obicno dolazi u velikim sumama u naletima, ali postoje i periodi kad ga nemaju, jer ga brzo potrose.Meni bliska osoba ima Jupitera u 2 i zna da potrosi veliku kolicinu novca, bas veliku za 3 dana, a da ne ume da objasni zasto. Imaju sklonost ka lagodnom zivotu i razbacivanju novca ne razmisljajuci mnogo. Velikodusni su pa ga "dele" okolo drugima, izvode sve prijatelje "u zivot", "placaju pitje celoj kafani" i sve tako u tom stilu:)).Moraju nasilno da nauce sami sebe da novac stede, da ne jedu stalno po restoranima, da ne idu stalno na godisnje odmore vise puta godisnje sa skupim aranzmanima itd.
Kazu da mnogi siromasni ljudi i cak beskucnici imaju bas Jupitera u 2. kuci, zbog svega ovoga, tako da se sa Jupiterom ne treba opustati, on donosi srecu i novac ali ne uvek, pa kad donese novac onda taj novac treba stedeti, za investicije ne znam...

Dali se sluchajno mi znamo?:eek::eek: jer si pogodila 100% shto se tiche moga odnosa prema parama i zhivotu u globalu:confused: imam jupiter u 2 , a da je feshta josh vecha tu mi je i uran:dash: i tacno je jupi u 2 - HEDONIZAM u pravom smislu te rechenice:bye:
 
Sto se Jupitera tice, on me buni, mozda osoba mora da da nekom drugom da stedi novac za nju/njega???Mislim da ljudi sa Jupiterom u 2. takodje nemaju osecaj vrednosti prema materijalnim stvarima koje poseduju pa se prema tome ponasaju bahato ali uglavnom ne znam ih puno, tako da samo nagadjam i na kraju ne moze ovako da se generalizuje, opet tu i ostatak karte igra ulogu a ona je kod svih nas razlicita.

-Tachno je,licno iskustvo NE ZNAM SA PARAMA, da o shtednji i ne pricham,jednostavno pare uvek ama uvek potroshim za bilokoje glupost...moj primer : radijo sam 4 godine (u studentske dane) u firmi i te 4 godine nikad mi nije plata mogla biti do kraja meseca, ni jedan jedini mesec( a plata bila 10 tog u mesecu):dash:,uvek otishle pare za odela,za odmore,devojke,savne,masazhe.restorane,da o klubovima i nepricham , itd., ...a kum shto je isto radijo samnom za to vreme je ushtedijo za nova kola:worth::dontunderstand:

, tako da ima smisla u rechenici da treba osoba sa yup u 2 da novac da nekoj drugoj osobi da shtedi umesto njega:think: jer smo jednostavno baksuzi za pare:lol: odnosno HEDONIZAM :mrgreen::mrgreen:
-
 
Poslednja izmena:
Ja imam Jupiter u 2. sa dobrim aspektima, istina da ne cenim materijalna dobra (ali nije mi nesto ni stalo :lol: A nisam ni hedonista :confused:), ali prema tudjem novcu se odnosim odgovorno... Svoj trosim ne razmisljajuci mnogo, i delim sa svima. :D
 
ma jesi hedonista samo nechesh da priznash:lol:

a yupi u 2 : "osoba ne sme da štedi jer novac mora da cirkuliše","Velikodušna je i ne brine koliko će potrošiti para","Neharmonični aspekti ukazuju na razbacivanje novca, preterani optimizam i špekulacije. Veliki gubitci, bankrotstvo, ali eto opet stare sreće! "
mada da imam i ya dobre aspekte ,dodushe od bitnijih samo jup konjukcija uran, ali eto svemir brine o nama i nashim parama :D

kako god okrenesh HEDONIZAM:D
 
Svaka chast, ja probao sam sebe da nauchim kako shtediti :lol: nikako nemozhem da nauchim:lol:

- neznachi da ako si hedonista da volish novac i materialne stvari,vech da volish uzivati u zivotu i da su zadovoljstva i uzivanja vrhunske vrednosti i da se moral zasniva na teznji da se izbegne patnja, kao i ka traganju za zadovoljstvima.:D:D
 
A šta po vama kaže moja karta,hoću li ga imati(novac)ili ne?
astro_w2gw_01_nena_hp.85611.26154.jpg
 
A šta po vama kaže moja karta,hoću li ga imati(novac)ili ne?

Bogami kod tebe ce celog zivota biti promenljivo po pitanju novca-imaces ali i neces, zavisi od perioda, nego da te pitam ima sseverni mesecev na ascedentu, jel se to nekako odrazilo na tvoj zivot jel se mozda bavis nekim cudnijim poslom, ili mozda imas neku specificnu filozogiju zivota-odnos prema zivotu...
 
:think:
Sad znam zasto, Jupiter mi je u Devici, a i Devica mi je medju najdominantnijim u karti. :)
devica je chudo od znaka zato mozhest da se kontrolishesh:cool: moj yupi je u strelcu, a ti znash kakvi ste strelci shto se tiche para :lol: i meni sreche puna kapa - strelac mi najdominatniji u karti te yup i uran u konjukciji i u 2 kuchi obadva strelca:evil::bye: go with the flow je kod mene, jer ako probam shta drugo je isto ko da bi pishao prema vetru :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima!evo jedan feed-back za zainteresovane. Izgleda da je tranzitni Jupiter u lepom aspektu sa Ve0Ma (kakav je u i u natalu) ipak urodio plodom (Ma vladar MC) te sam ipak sam dobila posao! Radi se o velikoj stranoj organizaciji, posao nije u struci, vezan je za komunikacije i veoma je (za nase uslove) dobro placen. Ni sama ne znam kako sam prosla selekciju, obzirom na broj prijavljenih a i nisam imala nikakve "veze"... Aplicirala oko 3. decembra, intervju sam imala 11. marta, pozitivan odgovor sam dobila 14. aprila, i napokon smestaj 17. aprila. Ugovor potpisala 30. aprila a pocinjem u ponedeljak. detelinaS4lista hvala u svakom slucaju, a nadam se da ce jupiter 2010 preko meseca napkon dovesti do braka ili kakve zajednice... Cmokic i srecno svima
 
Pozdrav svima! Da li bi mi neko odgovorio kakve su mi sanse da se ove godine zaposlim? Ocekujem da ce tranzit Jupitera uroditi plodom. Hvala!!
Pozdrav svima!evo jedan feed-back za zainteresovane. Izgleda da je tranzitni Jupiter u lepom aspektu sa Ve0Ma (kakav je u i u natalu)
Prvo hvala za feedback volim ih!
Iskreno.... malo je reci da me zbunio.
Demantovala si me... sto bi mi bilo jako drago s obzirom da je moja prognoza negativna ali ovo mi nije jasno.
Tranzitni jupiter je u lepom tranzitu:eek:
Ako gledam u tvoj natal mars i venera su ti na 11 ovna? Jupiter je trenutno na 24 vodolije i NIKAKAV aspekt izmedju njih ne postoji.
te sam ipak sam dobila posao!
Cestitam!!!
Zaista mi je drago da ces poceti da radis.
S druge strane sad je maj, moj odgovor je bio u januaru, ni medjuvreme nije kratko.

Dalje, gledala sam posao kroz novac... da li ce ili nece neko da radi je jedno... ali pare, narocito velike ove godine neces videti. Stoga, molim te pre nego se naljutis sacekaj 2-3 plate pa me demantuj...
Da bi imala dobro placen posao, narocito promenu sa nicega, to mi MORALO da se vidi kroz tranzite. Prosto.... sacekaj... nisi ni prvu platu dobila, tako da o netacnosti moje prognoze mozemo bar u drugoj polovini godine? Prati sama tranzite pa vidi do kad je saturn u kvadratu s tvojim natalnim neptunom, do tada velikih para nece biti.

Zaista.... ne zelim da ubedjujem bilo koga u bilo sta narocito ne negativno. U slucajevima kad su negativni odgovori volela bih da moje tumacenje nije dobro tj. da sam previdela pozitivan aspekat (u tom slucaju molim bilo koga samo da mi ukaze na bilo koji tranzit koji prosto ne vidim). Problem je sto hiper pozitivnih trenutno nema, a losi su tu i nisu zanemarljivi:

1. saturn je u retro hodu u kuci tudjeg novca
2. bice jos neko vreme u opoziciji sa tvojom kucom novca i mesecom koji je tu
3. mesec u drugoj - plima i oseka po pitanju imanja novca
4. tranzitni saturn je u trenutnom kvadratu sa vladarom tvoje druge kuce, u opoziciji sa mesecom i to ce da potraje jos jedno 3 meseca

:heart:
 
Pozdrav svima a ipak specijalan za @detelinaS4lista :bye:
Da li moze neko da mi kaze ima li nade da aktiviram svoju firmu (zatvorena je do kraja 7-og meseca), i krenem sa radom na novoj adresi i nesto izmenjenom delatnoscu.....
Znaci ima li nade da pocnem uskoro da radim.:besna:...
Unapred Hvala...:worth:
Evo kartice
 
Prvo hvala za feedback volim ih!
Iskreno.... malo je reci da me zbunio.
Demantovala si me... sto bi mi bilo jako drago s obzirom da je moja prognoza negativna ali ovo mi nije jasno.
Tranzitni jupiter je u lepom tranzitu:eek:
Ako gledam u tvoj natal mars i venera su ti na 11 ovna? Jupiter je trenutno na 24 vodolije i NIKAKAV aspekt izmedju njih ne postoji.

Cestitam!!!
Zaista mi je drago da ces poceti da radis.
S druge strane sad je maj, moj odgovor je bio u januaru, ni medjuvreme nije kratko.

Dalje, gledala sam posao kroz novac... da li ce ili nece neko da radi je jedno... ali pare, narocito velike ove godine neces videti. Stoga, molim te pre nego se naljutis sacekaj 2-3 plate pa me demantuj...
Da bi imala dobro placen posao, narocito promenu sa nicega, to mi MORALO da se vidi kroz tranzite. Prosto.... sacekaj... nisi ni prvu platu dobila, tako da o netacnosti moje prognoze mozemo bar u drugoj polovini godine? Prati sama tranzite pa vidi do kad je saturn u kvadratu s tvojim natalnim neptunom, do tada velikih para nece biti.

Zaista.... ne zelim da ubedjujem bilo koga u bilo sta narocito ne negativno. U slucajevima kad su negativni odgovori volela bih da moje tumacenje nije dobro tj. da sam previdela pozitivan aspekat (u tom slucaju molim bilo koga samo da mi ukaze na bilo koji tranzit koji prosto ne vidim). Problem je sto hiper pozitivnih trenutno nema, a losi su tu i nisu zanemarljivi:

1. saturn je u retro hodu u kuci tudjeg novca
2. bice jos neko vreme u opoziciji sa tvojom kucom novca i mesecom koji je tu
3. mesec u drugoj - plima i oseka po pitanju imanja novca
4. tranzitni saturn je u trenutnom kvadratu sa vladarom tvoje druge kuce, u opoziciji sa mesecom i to ce da potraje jos jedno 3 meseca

:heart:

Jao pa izgleda da se radi o nesporazumu. Nikako nisam mislila na sadasnji tranzit Jupitera, vec od pre par meseci, (a nakon sto sam postavila pitanje na forumu) u periodu kada sam imala intervju, dakle, kada se nesto odlucivalo... Naravno, sada je stanje drugacije i sem Marsa koji pravi 0 sa natalnim,kao i 60 sa Ju i 120 Sa, nista se narocito ne desava... Evo prikaza tranzita za period kada sam ili dobila poziv za intervju, ili je intervju odrzan. Ne secam se, znam samo da sam tranzite za taj neki famozni dan sacuvala. Dakle,

Symbol Orb Transit
r 1° 17' Saturn Trine your Sun

0° 15' Uranus Sextile your Sun

0° 33' a Mercury Square your Mercury

1° 13' a Venus Conjunction your Venus

1° 12' a Mars Sextile your Venus

1° 39' a Jupiter Sextile your Venus

0° 14' a Venus Conjunction your Mars

0° 13' a Mars Sextile your Mars

0° 40' a Jupiter Sextile your Mars

0° 3' a Venus Trine your Saturn

0° 2' Mars Opposition your Saturn

0° 29' a Jupiter Opposition your Saturn

1° 28' Mars Square your Uranus

1° 1' Jupiter Square your Uranus

1° 6' a Venus Opposition your Pluto

1° 4' a Mars Trine your Pluto

1° 31' a Jupiter Trine your Pluto

r 0° 26' a Saturn Sextile your Medium Coeli

1° 59' Uranus Trine your Medium Coeli

0° 2' Neptune Trine True Node

:zag:
 
Za zainteresovane... sto se tice mog Meseca u drugoj kuci, finansije zaista fluktuiraju ali se stanje DRASTICNO popravilo poslednjih 10 godina. Inace tokom citavog zivota pre se desavalo da imam nego da nemam a i kad se nadnjem na ivici krize uvek se namesti da se nekako izvucem, u pravi cas, i to sa onoliko koliko mi treba. Desi se nekada da imam i osetno vise, ali verovatno zbog Mo 90 Ne a i Ma u 2. sirokih sam prstiju i volim da trosim na najblize i bliske prijatenje. Srecom, zadnjih godina sam se malo opametila i uspela nesto da ustekam, mada trosnja (nesto umerenija) stoji... To je to sa mojim Mo u drugoj... I da dodam, ovaj posao mi nece doneti nege OGROMNE pare (sto je stvar individualne procene), mada za nase uslove i ogromnu vecinu plata je i vise nego odlicna. Meni je bar dovljna. Ono sto mi je ovde najbitnije jeste da ne sedim kuci, sticem novo iskustvo, i sto mi je trenutno jako vazno - imacu sta da napisem u CV-u. Pozdrav svima...
PS. Sasvim je moguce da ja ovde lupam i krivo povezujem jer astrologija me zanima tek od prosle godine, a znanje prilocno oskudno... Anyway, pozdrav svima!
 
Pozdrav svima a ipak specijalan za @detelinaS4lista :bye:
Da li moze neko da mi kaze ima li nade da aktiviram svoju firmu (zatvorena je do kraja 7-og meseca), i krenem sa radom na novoj adresi i nesto izmenjenom delatnoscu.....
Znaci ima li nade da pocnem uskoro da radim.:besna:...
Unapred Hvala...:worth:
Evo kartice
Evo da se ponovim i opet zamolim za odgovor :worth:
 
sevilja kako vam se cini polje novca u mom natalu, neki mi rekose preko mog buduceg(ha ha ha a vec cetiri godine nema ni b od buduceg) mada bi ja vise volela svojim radom, za ono za sta se skolujem a posto sam se upetljala u ove aspekte nikako da sve odmrsim i sklopim kockice.saturn je tu, ocigledno da ce me na tom polju malo iscrpeti(inace bas se smestio tamo gde treba da me nauci da se malo vise borim u zivotu za neke stvari i postanem samostalna i sigurnija u sebe), a cini mi se da je jako deseto polje e sad sve nekako ide preko tog marsa koji je vladar sedmog pa ne znam kako ce se sve zavrsiti?

[img=http://img192.imageshack.us/img192/823/astro245gw11was2ws2s220.gif]
 
Poslednja izmena:

Back
Top