Poruke bivsim ljubavima

i ja se uvek sazalim na svinju koju treba da ubijem ali me ne vuku emocije u tanjiru kada jedem przeni biftek i dzigericu sa belim lukom

a ko jos kupuje vrelo mleko u tetrapaku ??

znash...smisao ove teme je da mi nesto napishemo bivshim ljubavima a ne da citamo kako ti pokushavash da budesh vickast
ako si hteo da oraspolozish....hm onda hvala na pokushaju..nisi uspeo
 
Znam ja dobro kako ti je s njom
cak sam i tvoj novi broj pre nje znala
dugo jos bi ti nju lagao
da moju sliku tad nije nasla

Znam da si isti k'o pre
jos drhti ti ruka i srce ti lupa kad zoves me
priznaj to da ime sto pise
nije od bivse vec zivot tvoj
 
...A samo je trebalo imati poverenja.
...Ali dobro...Znam ja da to nije svima lako.
Neki ljudi su prosto osuđeni na to da ne veruju nikome, i to je njihovo prokletstvo s kojim će morati naučiti da žive.

Nepoverenje je crna rupa koja jede ljubav i pretvara je u ništavilo.
 
A, kako to objasniti "nekima"?

Pokusao sam...Nikada pre toga nisam, ali ovog puta jesam, zato sto mi je bilo stalo...Samo sam pogorsao situaciju, umesto razumevanja izazvao sam neprijateljstvo...
Znaci - nikako. Ako ih odmah ne prepoznas, sto nije lako jer ne ocekujes tako nesto od nekog za koga mislis da te voli, cim shvatis kakvi su bezi sto dalje i trudi se da ih zaboravis...
 
Pokusao sam...Nikada pre toga nisam, ali ovog puta jesam, zato sto mi je bilo stalo...Samo sam pogorsao situaciju, umesto razumevanja izazvao sam neprijateljstvo...
Znaci - nikako. Ako ih odmah ne prepoznas, sto nije lako jer ne ocekujes tako nesto od nekog za koga mislis da te voli, cim shvatis kakvi su bezi sto dalje i trudi se da ih zaboravis...

Ma, pokušao sam i ja, pa je taj moj pokušaj (ne jedan) shvaćen kao nova laž i stvorio je još veće nepoverenje. A, kad sam rekao da meni to ne treba, onda sam dobio da sam ja taj koji beži iz veze i ruši je. A, ja sam, u stvari, samo bio već jako umoran od neprestanog pravdanja i uzaludnog objašnjavanja.
Veoma, veoma umoran, i jednostavno sam stao. Nisam mogao dalje.
 
Ma, pokušao sam i ja, pa je taj moj pokušaj (ne jedan) shvaćen kao nova laž i stvorio je još veće nepoverenje. A, kad sam rekao da meni to ne treba, onda sam dobio da sam ja taj koji beži iz veze i ruši je. A, ja sam, u stvari, samo bio već jako umoran od neprestanog pravdanja i uzaludnog objašnjavanja.
Veoma, veoma umoran, i jednostavno sam stao. Nisam mogao dalje.

Meni nije ni data postena prilika da rascistim stvari. Trebao sam da cutim i da se pomirim sa svrsenim cinom, za koji nisam ni znao da ce uslediti...mogao sam samo da pretpostavim sta ce biti. Ostalo znas, pretvorilo se u neprijateljstvo kad sam pokusao da objasnim.
Pomiris se sa cinjenicom da te neko zbog neceg ne prihvata i gotovo, ne vredi dalje, ne vredi se pravdati bez razloga, ne vredi se objasnjavati s nekim ko je stvorio negativnu sliku o tebi. To zaista umara. Ne trebam ti, ne trebas mi.
Kamo lepe srece da sam odmah video da nismo jedno za drugo, ali yebi ga nije bilo lose, puklo je naglo, a pravi razlog...ko ce to znati...Ima raznih ljudi, ne mozemo se sloziti sa svakim.
Nepoverenje...Ima i gore, recimo nesposobnost da se prepozna ljubav, ona ne mora biti izazvana nepoverenjem...
 
kad je prava ljubav..nista je ne moze sj ebati
nista
kad ti je do nekog stalo onda se trudis da sve popravis..al kad si umoran i kad si pozeleo da stanes onda se postavlja pitanje da li si voleo
jer od umora boze moj covek ne moze da se bori
pa dobro...ja se nisam umorilila
a vi koji ste umorni nastavite da spavate
 

Back
Top