Ponopvo o lopovu .....stvarno mu treba ***** kevu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шон:
e tu' si se zajebo chika tlipko... svi su potpisali sem voje i josh jednog... ne znam tachno ko je bio....:)
pa odluke koje se donose na vladi se ne potpisuju odakle ti takva ideja :confused: a Voji mozda nije bilo drago ali je znao za to i nije uradio nista da spreci niti se protivio tome nego je cekao da sve bude gotovo da bi krenuo da prdi po medijima .
 
svetolik trpkovic:
pa odluke koje se donose na vladi se ne potpisuju odakle ti takva ideja :confused: a Voji mozda nije bilo drago ali je znao za to i nije uradio nista da spreci niti se protivio tome nego je cekao da sve bude gotovo da bi krenuo da prdi po medijima .

svirash ti ko po obichaju u shuplje drvo.... :)





Lideri stranaka DOS-a su, ipak, parafirali

Branislav Kovačević, predsednik Koalicije Šumadija kaže da su lideri DOS, na jednom sastanku Predsedništva koji je održan u Palati Federacije, na dosta originalan način postigli većinsku saglasnost da se Slobodan Milošević isporuči Tribunalu u Hagu. "Sedeo sam do Nenada Čanka, predsednika LSV i rekao mu da imam ideju kako da isporučimo Miloševića. Kada me je saslušao Čanak je istrgao list iz rokovnika, pružio mi papir i počeo da diktira: Mi, dole potpisani članovi Predsedništva DOS-a saglasni smo sa isporukom Slobodana Miloševića Haškom tribunalu. Pošto smo to potpisali pustili smo list niz dugački astal na čijem kraju je sedeo Voja Koštunica.
"Posle nas dvojice potpisuju Mile Isakov (Reformisti Vojvodine) i Rasim Ljajić (Sandžačka demokratska partija), iza njih Momčilo Perišić, koji je, sećam se dobro, pošto je potpisao imao primedbe na "formu teksta". Vuk Obradović (Socijaldemokratija) pogleda šta piše u zaglavlju i gurnu papir dalje. Ne htede. Velimir Ilić je zakasnio na sastanak, a njegov zamenik Mihajlo Marković Mikica (nekad poznat kao poslanik SPO, sa leptir mašnom) propušta papir pošto mu se Ilić javio telefonom i očekuje se svakog trena. 'Potpiši ti, Mikice', kaže mu Ilić. 'Što da potpišem kad si ti stigao', uzvraća Marković. 'Ma, potpiši, prvi si došao', kazao je Ilić, pa, uverivši se da je Marković uporan, potpisa i on. Na drugoj strani stola potpisali su Žarko Korać (Socijaldemokratska unija), Dragoljub Mićunović (Demokratski centar), Vladan Batić (Demohrišćanska stranka Srbije), Zoran Đinđić...
"Obradović se utom predomislio i, pošto je Đinđić potpisao, traži da vidi "šta to beše" i - potpisa. Na listu je bilo već preko petnaest imena kada je stigao do Gorana Svilanovića iz Građanskog saveza Srbije. Svilanović je", kaže Kovačević, rekao nešto u stilu 'kakva je ovo zajebancija' i 'nemojte se sprdati, mi smo ozbiljna država'... 'Ne može se na papiriću ovako nešto...', na što smo mu govorili da ipak potpiše. Svilanović je rekao da neće, ali da je spreman da to saopšti pred televizijskim kamerama. Koštunica je odbio. Dokument uzima profesor Mićunović, kaže da je u pitanju "istorijski trenutak" i stavlja ga u džep.
Kada se sastanak "politbiroa" završio Čanak je uzeo papir od Mićunovića i odneo ga u Novi Sad. Original se čuva u jednom sefu, a kopija kod njegovog prijatelja.
 
Шон:
ima sve bata markic... sve polako...bilo ovde na krsti. pise lepo vako... :)



Mi dolepotpisani funkcioneri Savezne Republike Jugoslavije i Republike Srbije, jasno opredeljeni da sprovodimo zakon i uspostavimo pravnu državu a u želji da sprečimo dalje nepotrebne žrtve izjavljujemo:
Krivični postupak pokrenut pred Okružnim sudom u Beogradu protiv Slobodana Miloševića, bivšeg predsednika Republike Srbije, Savezne Republike Jugoslavije i predsednika Socijalističke partije Srbije, nije pokrenut na zahtev Međunarodnog krivičnog suda za ratne zločine u bivšoj Jugoslaviji, već zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo iz čl. 26 Krivičnog zakona SRJ i stoga će biti rešavan pred pravosudnim organima SRJ.
Mi garantujemo gospodinu Slobodanu Miloševiću da će tokom sudskog postupka imati neometanu komunikaciju sa svojom porodicom.
Porodici gospodina Miloševića se garantuje lična i imovinska sigurnost kao i mogućnost korišćenja rezidencijalnog objekta u Užičkoj 11-15 u Beogradu.
Na poleđini ove izjave, Milošević je na svojoj mašini (latinica) dokucao tekst izjave koji glasi:
Aneks 1
Slobodan Milošević neće biti izručeni nijednoj pravosudnoj niti drugoj instituciji izvan zemlje.
Aneks 2
Slobodanu Miloševiću se garantuje svakodnevna poseta porodice.
Za Aneks 1 i Aneks 2 po ovlašćenju predsednika Vlade Republike Srbije dr Zorana Đinđića, u potpisu Čedomir Jovanović, Beograd 31. mart 2001. godine.


Ma nemoj da se zamaras, izmisljajuci kako bi to izgledalo , da je bilo........

Postavi link.......ili imas kod sebe original dokumenta?? :shock:
Skeniraj, onda , majstore.......
 
Шон:
hahahaha... shta kazhesh sta su prodali za marku... pazi marku ne marku i po.. to je mnogo :) idi u privrednu komoru pa gledaj velike privatizacije.... secerane, cementare...vecina ih je u vojvodini :)

vish, kaka god da je koncesija mi imamo put... sa ovima smo imali samo go ****** jer nish nije nashe.... kad istekne koncesija put ostaje, ne mogu da ga urolaju i odnesu kuci :)

Mrzi me da idem u privrednu komoru.......pa zasto imamo tebe, na forumu....ajde ti nama pomozi , pa napisi sta je prodato za marku i po????
 
za majmune.... :)


izdaja01ti7.jpg
 
Derer:
Znachi ako se potpishu Koshtunica,Djindjic chak i Korac..to je mozda i original,ali chim je i Cheda potpisnik,odma falsifikat.
Je l tako,rudigudidudi?

Pa, budalo naivna........da li moze jedan takav ugovor, biti ovako nepismeno napisan???
"nemoze"????????.......je li tebi normalno , da nema niko pismeniji od Marlona, da napise tako bitan drzavni ugovor???

Aneks 1 i Aneks 2 su tako stupidno i neprecizno sastavljeni , da svaki seljak koji valja livadu zna pismenije i preciznije da napise ugovor

Ali, Marlon i racuna na mentole kao sto si ti, da veruju u ove gluposti
 
Ja samo lepo rekonstruishem kako si ti odreagovao na prvi papir a kako na drugi.:)
Nema veze da li je falsifikat ili ne.Na prvom si rekao da to nishta ne znachi ALI chim se na 2.pojavio potpis dragog ti shefa sa tvoje tastature iz rupe u kojoj pishesh je samoinicijativno,mahinalno zavapilo"FALSIFIKAT!,ZAVERA!,NEPRAVDA!"
To dosta govori o mentalnom sklopu,znash.:)
 
inagadadavida:
:D :D :D :D :D

" Ni jednoj " se ne pise skupa , kao na ovom jadnom falsifikatu.... :D :D

To samo budaletina kao ti , moze da postavi.... :D :D :D

samo budaletina kao ti ne chita i ne zna kako je tekao sled dogadjaja u tolstojevoj te vecheri... to je dokucao sloba... a za pravopis kako se pishe..:) ovde se neki tipovi valjaju od smeha......:):):)

Na poleđini ove izjave, Milošević je na svojoj mašini (latinica) dokucao tekst izjave koji glasi:
Aneks 1
Slobodan Milošević neće biti izručeni nijednoj pravosudnoj niti drugoj instituciji izvan zemlje.
Aneks 2
Slobodanu Miloševiću se garantuje svakodnevna poseta porodice.
Za Aneks 1 i Aneks 2 po ovlašćenju predsednika Vlade Republike Srbije dr Zorana Đinđića, u potpisu Čedomir Jovanović, Beograd 31. mart 2001. godine.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top