Pomozite mi oko instaliranja programa

Jel cita iko sta sam napisao.
Na pomenutom kompjuteru Admin kompa je stavio ogranicenja i sto se zamarate da date objasnjenja koja mogu biti vezana iz samog Wina, kad je iz Wina nemoguce odraditi nesto jer Adminove zabrane to ne dozvoljavaju.. Dakle, Red_Zmaja pomenu programce koje moze da pomogne, a to se koliko sam shvatio iz Wina ne radi..

Te s toga ubuduce necu da pisem vise nista sto je vezano za provaljivanje u zasticenu zonu, a ako je Admin nekog racunara zabranio nesto za mene to ostaje tako..

Prema tome... Molim lijepo..
 
GZ:
Te s toga ubuduce necu da pisem vise nista sto je vezano za provaljivanje u zasticenu zonu, a ako je Admin nekog racunara zabranio nesto za mene to ostaje tako..

Prema tome... Molim lijepo..
Nisi u pravu sto se toga tice. Ne ulazim u razloge zasto je posavljeno pitanje ali cu ti reci slucaj koji sam ja resavao (zato i sam i pisao odgovor jer sam resavao slican problem)
Bio sam u jednoj firmi da ocistim racunare koji su bili puni virusa. Sekretarica je imala samo sifru korisnika (u pitanju je bio win2k) i nisam mogao da instaliram antivirus. Covek koji je odrzavo kompjutere se posvadjao sa ovima iz firme i otisao je iz nje ne ostavivsi administratorsku sifru cak i direktoru (inace radilo se o velikoj firmi ne nekoj sitnoj privatnoj)
Sustina je da nekad ne radis lose stvari kad razbijas sifre nego radis jedino moguce sta ti ostaje.
 
Da vecina ne stavlja, evo sad sam probao sa ovim sto je Dekii napisao i to ne moze tako, takodje ne moze ni ono sto je Red_Zmaja napisao na prvioj strani ono run as administrator jel ta opcija nema nigde a i zvuci previse naivno.
Znao sam da se ne ulazi u OS Win XP pro bas tako lako kao sto vi pisete :D
Pa da je to tako, oni ne bi ni stavljali sifre.
Jedino nisam probao ovo sa vadjenjem baterije to bi mozda i radilo :roll:
 
neverovatno ali ovaj link sad ne radi, da nije neko sacuvao stranicu
icon_question.gif
 
loop:
neverovatno ali ovaj link sad ne radi, da nije neko sacuvao stranicu
icon_question.gif

Evo ja cu da ti kazem.Ti si onaj link koji sam ja ostavio samo kopirao onakvog kakav se vidi i pastovo u svoj post.Ali link nije ceo fali mu onaj deo koji se zbog duzine linka ne vidi vec bude zamenjen sa tri tackice (...).Dakle ti si past-ovo tri tackice umesto jednog dela linka.
I s obzirom na ovo stvarno nemoj da petljas nista sa siframa.Zeznuces komp. :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top