Policija prebija lojalne gradjane ove drzave mesto da ide na Kosovo da brani Srbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pandurska kaciga moze da odbije metak tj kaciga zandarmerca barem mi tako prica jedan rodjak koji je u zandarmeriji.

ako spalimo ambasade neprijateljskih drzava pokazujemo im sta stvarno mislimo o njima i nanosimo im stetu jer i oni nanose nama stetu vec 20 godina.

a oni ce da bankrotiraju zbog par razbijenih prozora...uzas!
 
Samo je u ovoj jadnoj, tuznoj i ponizenoj Srbiji moguce da drzavni organi od gneva naroda stite imovinu onih drzava koje Srbiji otimaju 15% teritorije.
Ovo sizofreno, nenormalno ponasanje "srpske drzave" ce uci u istorijske udzbenike kao primer jedne od najvecih sramota koje je jedan evropski narod mogao da priredi sam sebi.

Verovatno su i žardinjere, trolejbusi, semafori, saobraćajni znakovi, prozori na prodavnicama i kiosci imovina nekih izdajničkih država...
 
ah muzika.to mi je hobi:D
ono je cisto zezanje.ne secam se dal' sam ikada nesto ozbiljno prokomentarisao.jedino ako cirke dodjem kuci:D

i da se razumemo:ja jesam za nasilje,za ocuvanje bele rase.jer samo extremnim merama mozemo sacuvati izumirajucu rasu.naravno da ni moji metodi nisu dovoljni da se nesto promeni.ali ako bi svako imao slican pristup imali bi sanse.
ali naravno ima previse slepih ljudi koji se najeze cim i cuju za "one zle rasiste" i sta ja znam sta.
 
Samo je u ovoj jadnoj, tuznoj i ponizenoj Srbiji moguce da drzavni organi od gneva naroda stite imovinu onih drzava koje Srbiji otimaju 15% teritorije.
Ovo sizofreno, nenormalno ponasanje "srpske drzave" ce uci u istorijske udzbenike kao primer jedne od najvecih sramota koje je jedan evropski narod mogao da priredi sam sebi.
To nije u Vašingotonu, Tirani i Ljubljani već u CENTRU BG! Tako da sve što uništavaju, naša će vlada morati da plati... pa umesto da se ove godine obnovi 100 starih fasada, te pare će otići na renoviranje Američke i Aljbanske ambasade!
 
na ulici je mozda bilo 10% patriota a ostalo je bagra kome je bilo sve jedno sta ce da lomi i da pali

A oni koji su palili drzavne zgrade 5. oktobra su savesni gradjan i uzorne demokrate.

Nije vama ni do zgrada ni do saobracjanih znakova, vas nervira strah koji osecate da se slucajno demonstracije ne otrgnu kontroli, da narod ne pobaca izdajnike u Savu i tako unisti projekat ponizne i ponizene Srbije.
 
У Сомбору полиција није интервенисала, јер смо мирно демонстрирали. Још мало, па ћу све набацити на ЈуТубе.

За оне који нису видели :P:
GalleryImageThumbnail.aspx


GalleryImageThumbnail.aspx
 
Verovatno su i žardinjere, trolejbusi, semafori, saobraćajni znakovi, prozori na prodavnicama i kiosci imovina nekih izdajničkih država...

Mirne demonstrante divljacki su napale besne zardinjere, prozori i kiosci praceni podivljalim trolebusima, a sve uz pozadinsko dejstvo saobracajnih znakova.

Ukoro su se agresorima pridruzili zlokobni crni mercedesi.

Demonstranti su adekvatno uzvratili i naneli teške gubitke pomenutim agresorima :mrgreen:
 
У Сомбору полиција није интервенисала, јер смо мирно демонстрирали. Још мало, па ћу све набацити на ЈуТубе.

За оне који нису видели :P:
GalleryImageThumbnail.aspx


GalleryImageThumbnail.aspx

dobri ste.barem niste unistili nekog stojadina ili jugica kog vozi neki radnik.barem ste na burzuje udarili:mrgreen:
 
A oni koji su palili drzavne zgrade 5. oktobra su savesni gradjan i uzorne demokrate.

Nije vama ni do zgrada ni do saobracjanih znakova, vas nervira strah koji osecate da se slucajno demonstracije ne otrgnu kontroli, da narod ne pobaca izdajnike u Savu i tako unisti projekat ponizne i ponizene Srbije.

Za mene je to isti ološ koji čeka da se utopi u masu i napravi sra*e....
 
Ма то су фотографије из Београда, не Сомбора. Добићете после видео снимке из Сомбора :mrgreen:.

У Сомбору су демонстранти били студенти, запослени (али млади) и средњошколци. ;)

Isto kao i u Beogradu.
Samo sto u Somboru nema ambasada agresorskih drzava koje srpska policija sramotno brani, tako da nema ni reakcije mase.
 
nisam bio tamo 5.oktobra.da se to danas desava bio bih medju prvima.bio sam i medju prvima na razbijanju protesta povodom legalizacije droge.ali boriti se za kosovu u srcu beograda je apsurd.

svasta
pa ko kaze da je to borba za kosovo
to je izliv besa, koji je sam po sebi razuman, ako se uzmu u obzir okolnosti
 
To sto je polupano po gradu ucinjeno je u afektu koji je izazvao nerazuman postupak policije koja stiti imovinu drzava sa kojima smo u neobjavljenom ratu.

Znači "genije" po tebi huligani pošto ne mogu da polupaju SAD ambasadu sasvim komotno i bez problema treba da polupaju sve što stignu?!?!?O Bože još svašta ću čuti........

I još jedna stvar je a to je da će država Srbija platiti do poslednjeg dinara svu štetu koja je nanešena stranim ambasadama i to iz budžeta koji se finansira iz poreza koji plaćamo ti ili ja i sav srpski narod....Toliko..........
 
Znači "genije" po tebi huligani pošto ne mogu da polupaju SAD ambasadu sasvim komotno i bez problema treba da polupaju sve što stignu?!?!?

Ja to uopste ne opravdavam, ja samo kazem da razumem zasto se to desilo. Glavni krivac za sve sto se desavalo je policija koja je branila ambasade drzava koje su neprijateljski nastrojene prema Srbiji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top