Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poklanja se Amidor...Star je 14 meseci,bio udomljen sa dva meseca i sad vracen,sto je dobro,ocigledno mu nije bilo dobro tamo :(
Jako je drag,i uzasno vezan za ljude,u stanu je savrsen,voli da se popne u krilo,jos uvek misli da je mali :),i voli druge pse i macke (u stanu),ali ne voli druge pse (nepoznate) u setnji :roll:
Imali bi gde da ga udomimo ali na placu gde nece bas stalno imati kontakte sa ljudima,a njemu je to neophodno...tako da smo odlucili da mu potrazimo nekog novog vlasnika koji zeli da bude sto vise sa njim,za uzvrat ce dobiti zaista sjajnog i vernog prijatelja.



dobro i niko bas niko ne zeli Amija?? uzasno je dobar pas,kad udjem u kucu on skoci i zagrli me,zar niko ne zeli jednog pametnog psa za grljenje ;):D???



www.arc.org.yu
 
Ovoliko uvreda na jednom mestu,sokirana sam zaista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

femallefreakozza
a zasto tvoja seja sa ulice nije pokupila nekog mesanca nego bas bobtejla? Da li bi isto tako sa ulice uzela i klempavog psica bez noge ili se posebno sazalila zato sto je to jadni rasni pas?

Moja seja? - Bi, zato što ona nije uzela sebi nego meni. Ona je posle mesec dana pobegla u inostranstvo i uopšte je boli uvo za to kuče. Rođena sestra mi je po tom pitanju pokvarena, jer se uvek napravi humana na tuđ račun. A, ja u to vreme kada mi ga je donela (pre 7 godina) nisam ni imala pojma da je to bobtail. Meni je to bio čupavi medo smrdić i reko gde toliko kuče u stan. Ali, eto, mislila da mi seja stalno uvali neku motku, pošto mi je ovo već drugi pas, zahvaljujući njoj i to rasan. Prvu dobermanku sam poklonila, jer nisam mogla s njom zato što je bila agresivna. I verujte da bi meni tad značilo da je neko tražio rasno kuče na poklon, jer sam ja ovako jedva našla ljude kojima sam je dala, s obzirom da sam htela da ide kod ljudi koji imaju kuću s dvorištem i koji bi bili dobri gazde za nju.
Izgleda da ja imam tu sreću koju vi nemate. Da mi rasni psi dolaze na vrata. Pa, nemam potrebe da ih pazarim. Ali zato nisam imala tu sreću, nikada da vidim štene. Moraću da odem, da ovu moju starudiju zamenim, verovatno je svi hoće. p.s. Da li ti misliš da bi neko ostavio bobtaila mladog i zdravog na ulici, kada su pre 7 godina, bili velika retkost? Kao što sam rekla tada čak nisam ni znala za njih. Verujem da bi sad imala mnogo manje problema da mi je dovela nekog mešanca, jer bar nisu toliko kilavi ko ovi naši "rasni".

I neću više ništa da pišem, jer ko je razumeo šta sam htela da kažem prethodnim postovima razumeo je, ko nije nikad neće. Ako to gledate kao gomilu uvreda, jer vi štitite i tražite opravdanja za pse ili za sebe? Čini mi se da ovde ima više onih koji prodaju pse, nego što ih stvarno vole, zato sad odlazim odavde, jer kapiram da sam ne poželjna.
 
Radnja ove price odigrava se u Pancevu.
Dragi sunarodnici!
Vracajuci se dana, 02.05.08, sa posla u ulici Vojvode Radomira Putnika (bivsa JNA) naleteo sam na crno-belo mache od 100 grama tj.ono je naletelo na mene!
Naravno, nisam mogao da ga ostavim na milost i nemilost ulici pa, sam ga poneo sa sobom!
Posto sam to vec nekoliko puta uradio do sada,dovukao kuci par sadasnjih ljubimaca- malo sam prebukiran:-|!
Iz tih razloga , zamolio bi osobu koja ima uslova za odgajanje buduce machketine,da mi se javi!
Slike saljem na e-mail!
Napomena: mache malo troshi, a puno daje!;)
Prevoz obezbedjen do Beograda! smile.gif
 
Pa.. Nije da su bezveze samo su jako ruzhni ;\ tj, kratkodlaki su a ja sam kupila persijsko mache s`namerom da dobijem male chupave mace i jedva sam ih chekala ali sam se totalno razocharala ;\ i nemam kome da ih dam, a ne mogu da chuvam machitje.. Mislim ove tju dati drugaricama ali za sledetje.. stvarno sam jedva i za ove macee naterala da uzmu.. Nee mogu da ih ostavim tek tako a ne mogu ni da ih chuvam:( dovoljna mi je jedna..
 
da evo starvin marvin ima chupavo machence....
ali ja mislim da ti treba da NE parish svoju machku....ali kako hoces....
machica na ulici koliko hoces a ti ces da paris svoju persisku macu sa nekom NEpersijskom machkom i pravish mesance a dovoljno ih je vec na ulici....i vise nego dovoljno...
 
Cao ja sam novi na forumu.Da li neko poklanja plave ruske mace OBOZAVAM ih i voleo bih da uzmem neko mace ako poklanja nek ostavi e-mail ili vec sta.Hvala

Ako nisu bitni papiri, imamo mi dva maceta koja lice na ruse. Stari su dva meseca i bice ocisceni od parazita 063/7733965

picture024ar7.jpg


picture031qw0.jpg
 
Nemacki Lovni Terijer

hitno,najhitnije se poklanaj nlt.mesanac je mozda,ne znamo tacno,kinoloski sudija je rekao da na oko izgleda kao cistokrvan star godinu i po.muzjak.za dvoriste.sutra ujutru ce biti pusten na milost i nemilost ulice jer nemamo vise para za pansion.ako je neko voljan da ga pricuva jedan dan,pa da posle jurimo nekog za drugi dan dok ga ne udomimo.molim vas hitno je..ako znate nekoga zovite odmah!063 85 41 248
 
mesanci labradora na poklon!!
zuti je stene staro 3 meseca izuzetno razigrano i veselo,pa bi mu bolje bilo da zivi u dvoristu
a drugi crni ,laki,star 10 meseci,najvaspitaniji i najmirniji pas!njega mozete i u stan ne biste imali problema koliko je on nenametljiv,dobar i vaspitan.izuzetan pas!










 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top