Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobar dan devojke.
Ovde spala knjiga na dva slova. Samo soffy i shushu.... vežbaju vode računa šta jedu, u stvari prijavljuju.
Ja sam se previše opustila. Nemam nikakav program šta i kad jedem, a sa vežbanjem sam od 30 trbušnjaka stigla na 16 :rumenko: a i vaga sad već pokazuje neke alarmantne podatke. Nije strašno, ali ako dozvolim 1 kg, dozvoliću posle još 1 i šta sma onda uradila. Ne mogu na bazen, ali ću da odem do grada na pijacu iako pada kiša!!!
 
Mislim da je jednostavno došao takav period, vratićemo se mi :)
Meni je sad veliki problem da idem na zumbu, zbog ovog terena koji radim...
Utorkom propuštam sigurno, četvtkom idem, subotom zavisi od rasporeda. Zumba mi u 19h, a ja se vraćam sa terena oko 20:30
Sad gledam da se prebacim na nešto što je fleksibilno, ali mi se ne ide u teretanu.
Možda bazen. Obožavam bazen. Ili akvarobik, on je kasnije.
A krivo mi, super mi na zumzumzuuumbi
 
Ne smem ni da zavirim ovde.

trebala sam da pocnem od ponedeljka, ali sam se razbolelaa i odustala.

I nije mi jasno...zasto kad god sam bolesna organizam mi trazi samo belancevine.

Sir, mlecne proizvode, meso , jaja.

Samo to mi prija i samo od toga mi nije muka
 
Uf, ja kad sam bolesna samo jedem supu, i hranu tipa krompir pire sa punjenim paprikama, sarmom, dinstana junetina.
Sve to što je u saftu. Verovatno jer mi je prvi simptom bolesti oteklo grlo pa mi je teško da gutam i žvaćem.

A prvi znak da sam ozdravila je kad naručim iz sarajevkog deset ćevapa sa lukom i kajmakom :mrgreen:
 
Kad nam dolaziš?
Baš bih da te vidim.
Ja malo pre dorućkovala. Danas dolaze moji u Novi Sad pa će biti dooosta šetnje, ali i neki fin ručak :mrgreen:

Trenutno sam u malo zeshcem finansijskom shkripcu, nema se za teretanu, aaaaaaali za BG uvijek ima para :heart:
Sajam je valjda zadnje sedmice oktobra, jel?
Onda sam petak, 29. okt tu.
Jedva cekaaaaaam, bas sam vas se pozelila.
A i Nesho ide sa mnom (dobro, i sa drugom), pa cu vas upoznati. :D
 
dobar dan devojke.
Ovde spala knjiga na dva slova. Samo soffy i shushu.... vežbaju vode računa šta jedu, u stvari prijavljuju.

E, a kad smo kod toga, sinoc sam popila 4 piva i pojela griz pizze :(

Danas ruckala malo mesa i krompira (mama vikendom napravi ruchak oko paaaa... hm... 10 sati ujutro :lol: ), prije nekih sat vremena.
Maloprije mandarinicu.
Kasnije idem u neku duzu setnjicu, pa na neki porodicni skup :P
 
...devojke samo da vas pozdravim....:)
...nisam ni stizala da jedem nešto mnogo, deca primetila opet da mi malo pozadi vise farmeke, danas
ne kuvam ništa, preguraću sa nekim crnim hlebom i još nečim, preumorna sam za bilo šta vezano za kuvanje,
a od sutra nastavljamo dalje:)))
 
...devojke samo da vas pozdravim....:)
...nisam ni stizala da jedem nešto mnogo, deca primetila opet da mi malo pozadi vise farmeke, danas
ne kuvam ništa, preguraću sa nekim crnim hlebom i još nečim, preumorna sam za bilo šta vezano za kuvanje,
a od sutra nastavljamo dalje:)))

ćao, Afro, dobro nam se vratila... ovde nisi ništa naročito propustila, neki su nastavili tvojim stopama, pa vredno vežbaju, a neki (kao ja), zabušavaju
 
Čim sam videla ovu temu pao mi mrak na oči :roll:
Letos sam imala jaku želju da smršam i uspela sam u tome, za nekih mesec dana nestalo je 7kg. To sam postigla tako što sam radila svaki drugi dan vežbe kod kuće, dosta sam pešačila (skroz sam zaboravila da postoji autobus :) ), izbacila sam iz pića gazirane sokove, jela sam samo toliko da utolim glad, kad su u pitanju slatkiši njih se nisam odrekla jer ih prosto obožavam :kolac: ali sam ih jela samo po malo da se zasladim.
Sad uopšte nemam želju da se kontrolišem oko ishrane i da vežbam i šetam kao pre, postala sam lenja kao neka baba :strika:
Možda mi je pre bila motivacija moj dečko, kad smo počeli da izlazimo želela sam da izgledam super :flert: , a sad od kako nismo zajedno kao da nemam volju iako znam da bi mi valjalo da vratim staru dobru liniju :(
 
ćao, Afro, dobro nam se vratila... ovde nisi ništa naročito propustila, neki su nastavili tvojim stopama, pa vredno vežbaju, a neki (kao ja), zabušavaju


...hvala draga, ja nisam stizala da vežbam ovih dana, imala sam preča i lepša posla, ali se nisam ni ugojila što je ipak značajno, trebalo je odoleti svim
đakonijama...mogu ti reći da je to samo po sebi uspeh:)))
...ma neka nisi vežbala, radi šta ti prija, i kad ti prija...a zima je dugačka, pa ćemo se lepo srediti do proleća....
 
Jooooj što sam se ja danas fino najela...al to nije za ovu temu :lol:
Šalim se, celo prepodne sam šetala sa mojima po sajmu automobila,
pa smo otišli u restoran da sumiramo utiske...
Mama i ja smo uzele jednu porciju nekog pilećeg belog, pa podelile po pola,
jer mi puno cela porcija...
Ali smo i čokoladni kolač podelile po pola :rumenka:
Popodne sam odspavala, vreme dušu dalo da se "ubije oko".

Afro, dobrodošla nazad :) oće biti nekih lepih sličica?
Soff, ja nemam pojma da li ću tada biti u BGu.
Ja zapravo nemam pojma kada ću biti u BGu na duže od jedno poslepodne
 
Ma nije do mene, ponedeljkom, četvrtkom i petkom imam fax,
utorkom i sredom sam na terenu od 9h-21h, petkom još imam snimanje od 17h-22h
subotom učim i radim za fax, a nedeljom imam sastanak i malo odmaram.
Hm.
Hmmmm.
Stvarno ne mogu da garantujem.

Tema: večerala sam kokice. i pijem vodu. tonu vode.
 
Jooooj što sam se ja danas fino najela...al to nije za ovu temu :lol:
Šalim se, celo prepodne sam šetala sa mojima po sajmu automobila,
pa smo otišli u restoran da sumiramo utiske...
Mama i ja smo uzele jednu porciju nekog pilećeg belog, pa podelile po pola,
jer mi puno cela porcija...
Ali smo i čokoladni kolač podelile po pola :rumenka:
Popodne sam odspavala, vreme dušu dalo da se "ubije oko".

Afro, dobrodošla nazad :) oće biti nekih lepih sličica?
Soff, ja nemam pojma da li ću tada biti u BGu.
Ja zapravo nemam pojma kada ću biti u BGu na duže od jedno poslepodne

...hvala draga, ima sličica ali ne ovde:)
 
hello dijetalke moje!kako ste?ne stižem sve da isčitam,ali se nadam da ste istrajne i snažne...ne dajte se samo zato što je stiglo loše vreme,sivilo i depresivno stanje...i ja mrzim jesen upravo zbog toga,jer se odjednom skine osmeh sa lica ljudi,i svi postanemo nešto tmurni...ne dajte da se to desi,pa će vam sa pozitivnim vibracijama biti i lakše da gurate dalje svoje dijete...mislim na vas..kiss...
 
...eh Mici kad bi to moglo tako...a možda i može samo treba jaka volja:heart:

...ja sam se jutros probudila da popijem lek pa zaspala...onda se opet probudila
pojela 2 mandarine, malo gledala jutarnji program nemam pojma na kom kanalu
i opet zaspala....definitivno me stigao sav umor...i tek sam malopre ustala:rumenko:
...pijem nes doručkovaću musli i mleko, a šta ću da raučam tek ću da vidim
verovatno nešto sa pečurkama juče sam kupila mnogo lepe...e na njima bi mogla
da živim..kad ih imam ne razmišljam o mesu uopšte, a poznati sam mesaroš...
...treba opet da počnem da vežbam..i opet mi treba jak motiv:think:
 
ja samo da se prijavim kao tuzna sova:(
imam upalu pluca, i ne ne smem da vezbam, vec moram strogo da mirujem:sad2:
sto, iskreno, i ne pada tesko jer se katastrofalno osecam.
naravno, apetit mi je fenomemenalan, i dok ovo prodje, imacu sto kila..:(:dash:
i need a hug:rida:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top