Podrška za dijetu 3

Mada, ti brojevi ne znače ništa. Ako je neko metar i žilet i obuče broj 28, i dalje može delovati debelo. Dok ja sa 170 najčešće nailazim na negodovanje prodavaca kad tražim xl trenerku, i svi su ubeđeni da mogu da uđem u L. Valjda je do proporcije,držanja, stava...a meni često i xl bude malo.
 
Mada, ti brojevi ne znače ništa. Ako si metar i žilet i obučeš broj 28, i dalje neko može delovati debelo. Dok ja sa 170 najčešće nailazim na negodovanje prodavaca kad tražim xl trenerku, i svi su ubeđeni da mogu da uđem u L. Valjda je do proporcije,držanja, stava...a meni često i xl bude malo.
Ma jasno,ja se malo zezam,nosim 40 normalne stvari, farmerke su nešto drugo.
 
Mada, ti brojevi ne znače ništa. Ako je neko metar i žilet i obuče broj 28, i dalje može delovati debelo. Dok ja sa 170 najčešće nailazim na negodovanje prodavaca kad tražim xl trenerku, i svi su ubeđeni da mogu da uđem u L. Valjda je do proporcije,držanja, stava...a meni često i xl bude malo.
Висина те извлачи, као и мене, ту смо повлашћене...али кад ми кажу универзалан број, а ја ни ногу не могу да увучем :lol:
 

Back
Top