Podmladjivanje vagine?!!

.......bog te mazo a ja pomislio da je zadnji krik restauracije poboljshana verzija fice ,a sad videh da se i pi.chich restaurishe ,poboljshana verzija jedan ,dva i tri ,kad nabasam na slichno javicu da opishem kakav je uzitak ,mada mislim da takve traze genetichki modifikovane penise za njihove nove mace ........:lol:
 
- standardno lasersko podmladjivanje vagine - uchvrshcuje vaginalne zidove i "pojachava sexualni uzitak"

- dizajnerska laserska vaginoplastika - sluzi oblikovanju tzv. dizajnerske vagine, smanjuje stidne usne, preoblikuje izgled polnog organa, popravlja opushteni perineum i po potrebi ukljuchuje oblikovanje novog himena (himenoplastika)

dizajnersku vagina 2 000 – 2 8000 evra.
smanjenje i oblikovanje malih stidnih usana - ista cena.
uchvrshcivanje koze i tkiva perineuma od 1 600 – 2 700 evra.
povecanje velikih stidnih usana uz pomoc masnog tkiva izvadjenog iz bokova: 2 300 evra.
uklanjanje masnog tkiva s Venerinog brega i gornjih delova velikih stidnih usana: samo 500 evra.
standardno lasersko podmladjivanje vagine koje
uchvrshcuje vaginalne mishice: 2 300 - 3 700 evra.

novi himen samo 1 150 evra!! :lol:.

podmladjivanje vagine u Americi koshta od 2.500 do 10.000 dolara, a ova operacija postala je toliki hit da vec ima zena koje iza sebe imaju i po pet operativnih ulepshavanja vagine.:neutral:

i na kraju da se podsetimo o chemu prichamo:
vaginamf6.gif


komentari?
mozda iskustva? :lol:

zashto zene, zashto?
da li je zenski rod postao toliko yebeno malouman, pa zbog onih sa chachkalicom od qrca pribegavamo ovakvim drastichnim metodama? ili je u pitanju neshto drugo..trece? :|
znate da je ovo samo jedan u moru zahvata na koje se zene odluchuju..

To je sve,bacanje para?!
Nema tu bez qurca,nista?! :mrgreen:
Redovna upotreba,dva-tri puta dnevno pa da vidis,Pickica ko nova!!!!!!:P
 
Druži se sa Kučketinom i naučićeš još puno toga:p
Treba da se j... ali tako nešto da se uradi. kaže se
Videla žaba da se konj potkiva pa digla noge, samo da joj p.... sredi:D
kao npr?
ja se sine ne ye.bem, mene moj chovek yebe, ako hocesh yebace i tebe :-)
btw. ja nisam protiv bilo kakvih zahvata i imam razumevanja za sve na ovom svetu, pa mi ne bi bio problem ni da 'vratim himen', ali moja ichka je i njegova ichka, a on je protiv toga :lol: :P
 
Danas zene svasta rade zbog ideala lepote i da bi udovoljile svojim muskarcima, tako i sebi... Ili zbog samopouzdanja. Skoro sam u L&Z procitala clanak o jako nezdravom estetskom poduhvatu i pomalo preterano - izbeljivanje anusa?!? Tome pribegavaju zene cesto u Americi, skoro kao izbeljivanje zuba... Meni je to neshvatljivo, ali mislim da svako ima pravo da radi sa svojim telo sta hoce, sve dok estetska hirurgija te vrste i takvi zahtevi nisu standard i prihvaceni kao uobicajni tretmani...
 
Danas zene svasta rade zbog ideala lepote i da bi udovoljile svojim muskarcima, tako i sebi... Ili zbog samopouzdanja. Skoro sam u L&Z procitala clanak o jako nezdravom estetskom poduhvatu i pomalo preterano - izbeljivanje anusa?!? Tome pribegavaju zene cesto u Americi, skoro kao izbeljivanje zuba... Meni je to neshvatljivo, ali mislim da svako ima pravo da radi sa svojim telo sta hoce, sve dok estetska hirurgija te vrste i takvi zahtevi nisu standard i prihvaceni kao uobicajni tretmani...

Izbeljivanje anusa...da ti ****** sija kad kakis...
 

Back
Top