vlada_susa
Primećen član
- Poruka
- 737
Utakmicom izmedju KK Partizan-KK Mornar Bascet 14.aprila (18h) pocinje takmicenje u Sinalco SUPERLIGI.
Superliga je podeljena u 2 grupe (igra se dvokruzni sistem, znaci ekipe ce igrati samo sa timovima iz svoje grupe, s' tim sto ce svi igrati sa rivalima i na svom i na gostujucem parketu) iz kojih po prve 2 ekipe igraju play-off. Play-off igra se po sistemu A1-B2, odnosno A1-A2 do 3 pobede u prvom krugu, a u finalu koje se igra takodje na 3 dobijena meca, prednost domaceg terena imace ekipa koja bude imala bolji skor u takmicenju po grupama!
GRUPE:
Grupa "A":---------------------------------------------------------- Grupa "B"
KK Masinac Kraljevo----------------------------------------KK Hemofarm Vrsac
FMP Zeleznik-----------------------------------------------------OKK Beograd
KK Partizan Beograd----------------------------------------KK Buducnost Podgorica
KK Mornar Bascet Bar----------------------------------------KK Zdravlje Leskovac
KK Vojvodina Srbijagas Novi Sad--------------------KK Atlas Beograd
KK Borac Cacak-------------------------------------------------KK Crvena Zvezda Beograd
U 1. kolu sataju se:
Grupa "A" - 14.4. Partizan-Mornar (18h,TV 3-KANAL)
15.4. FMP-Vojvodina (18h)
15.4. Masinac-Borac (19:30h);
Grupa "B" - 15.4. Hemofarm-Crvena Zvezda (20h, TV RTS2)
15.4. Buducnost-Zdravlje (20:30h)
17.4. OKK Beograd-Atlas (17h)
Za vise informacija evo sajta Sinalco SUPERLIGE www.yuba.org.yu.
Superliga je podeljena u 2 grupe (igra se dvokruzni sistem, znaci ekipe ce igrati samo sa timovima iz svoje grupe, s' tim sto ce svi igrati sa rivalima i na svom i na gostujucem parketu) iz kojih po prve 2 ekipe igraju play-off. Play-off igra se po sistemu A1-B2, odnosno A1-A2 do 3 pobede u prvom krugu, a u finalu koje se igra takodje na 3 dobijena meca, prednost domaceg terena imace ekipa koja bude imala bolji skor u takmicenju po grupama!
GRUPE:
Grupa "A":---------------------------------------------------------- Grupa "B"
KK Masinac Kraljevo----------------------------------------KK Hemofarm Vrsac
FMP Zeleznik-----------------------------------------------------OKK Beograd
KK Partizan Beograd----------------------------------------KK Buducnost Podgorica
KK Mornar Bascet Bar----------------------------------------KK Zdravlje Leskovac
KK Vojvodina Srbijagas Novi Sad--------------------KK Atlas Beograd
KK Borac Cacak-------------------------------------------------KK Crvena Zvezda Beograd
U 1. kolu sataju se:
Grupa "A" - 14.4. Partizan-Mornar (18h,TV 3-KANAL)
15.4. FMP-Vojvodina (18h)
15.4. Masinac-Borac (19:30h);
Grupa "B" - 15.4. Hemofarm-Crvena Zvezda (20h, TV RTS2)
15.4. Buducnost-Zdravlje (20:30h)
17.4. OKK Beograd-Atlas (17h)
Za vise informacija evo sajta Sinalco SUPERLIGE www.yuba.org.yu.