Pocinje "Sinalco SUPERLIGA"

@shalle87
Budi ubeđen da FMP ne može da dobije ni Partizan ni Zvezdu tri pre nego što izgube isto toliko utakmica.

@68Charger440
Ako se onako kako se sudilo na toj utakmici sudi onda neće proći bez optužbi sigurno. U to budi ubeđen. A dokle će tako? Verovatno dok neko ne nokautira sudiju još u prvoj četvrtini. Pošto su oni mali Bogovi to je izgleda jedino rešenje.
 
68Charger440:
Osim poraza protiv Buducnosti kada smo prokockali +9 oko 2 minuta pre kraja i izgubili, sve ostale utakmice dobili smo dosta lako i bez ikakvih problema.


U pravu si, ali eto npr sinoc je Zvezda lagano pobedila buducnost, al opet je nesto skripalo, tj. nikako konstantno da odigraju celu utakmicu, uvek dozvole neku vecu seriju od strane protivnika, slicno je bilo i protiv okk. Treba im igra na konstantno visokom nivou, Zvezda ima potencijala za to. Zivi bili pa videli...
 
Zvezdo ne daj se!!!Sad cemo da vidimo ko je Delija a ko nije,mnogo njih se razocaralo posle prvog meca iako nista nije gotovo???Alo bre DELIJE idemo dalje,bodrimo klub koji volimo do finala!!!Budjavi glodari nam nece dati niti jednu kartu za finale kada su oni domacini(formalno),to je dokaz koliko su nesportski i koliko nas se plase!To je razlog da ih ugazimo!Zvezdo zgazi ih sve...
 
FLUID:
Evo Partizan pregazio u prve dve utakmice Budućnost.
Prva 79-63, druga 96-74. Izgleda da je Partizan ušao u formu baš kad treba.
Perović je sve bolji, Miloje standardan. Dominacija u skoku maksimalna.

Svako ko prati Partizan poslednjih godina zna da Partizan jedini tempira formu za Jun i to nije nikakvo iznenađenje. Najbolji kad je najpotrebnije, samo se pitam kad će početi kuknjava na suđenje?
 
shalle87:
Zvezdo ne daj se!!!Sad cemo da vidimo ko je Delija a ko nije,mnogo njih se razocaralo posle prvog meca iako nista nije gotovo???Alo bre DELIJE idemo dalje,bodrimo klub koji volimo do finala!!!Budjavi glodari nam nece dati niti jednu kartu za finale kada su oni domacini(formalno),to je dokaz koliko su nesportski i koliko nas se plase!To je razlog da ih ugazimo!Zvezdo zgazi ih sve...
je li shefe jel si cuo da menjate ime u kk "sledeca sezona"
 
Muad'Dib:
Svako ko prati Partizan poslednjih godina zna da Partizan jedini tempira formu za Jun i to nije nikakvo iznenađenje. Najbolji kad je najpotrebnije, samo se pitam kad će početi kuknjava na suđenje?
cekaj
jos je rano
kuknjava pocinje kad povedemo 2:0 u finalu
i to najvishe kukaju ganferi
mada oni nisu finale igrali vec duze vreme tako da ne znam zasto se bune
 
shalle87:
Zvezdo ne daj se!!!Sad cemo da vidimo ko je Delija a ko nije,mnogo njih se razocaralo posle prvog meca iako nista nije gotovo???Alo bre DELIJE idemo dalje,bodrimo klub koji volimo do finala!!! Budjavi glodari nam nece dati niti jednu kartu za finale kada su oni domacini(formalno),to je dokaz koliko su nesportski i koliko nas se plase!To je razlog da ih ugazimo!Zvezdo zgazi ih sve...
Nepopravljivi shalle87 ponovo pokušava da bude u centru pažnje. Izmišlja nešto što pouzdano znam da je radila baš Zvezdina uprava. Imam negde u arhivi (ako pronađem poslaću ti, neke fajlove sam izgubio) kako je Zvezda vršila mahinacije sa kartama kada je bila domaćin Partizanu, ne sećam se tačno godine ali skorije je. Opet se ona stara potvrđuje: "Ko o čemu ***** o poštenju!".
 
Evo sad sam baš tražio na hardu gde mi je to bilo. Ne mogu da nađem, ali moguće da imam negde jer mi je stari hard dotrajao i neke fajlove ne mogu da nađem. Kao da ih je negde izgubio. A lepo sam sve rezao na CD, a neke stvari nisam. I sad eto mi lekcija za drugi put. Bio je to iz nekih dnevnih novina koliko se sećam, ali... ***** ti glupi hard.
 
Upravo sam se vratio sa utakmice,skoro pun pionir,super navijanje i ubedljiva pobeda protiv Zeleznika.Naravno,sudjenje je bilo katastrofa,sudjeno nam je pregrst nepostojecih licnih gresaka,dok sa druge strane nisu sankcionisane grubosti od strane protivnickog tima.Ilija Belosevic je pokazao da je GROBAR srpske kosarke,a kao takav ce verovatno suditi sve utakmice finalne serije,pogotovo ako Crvena Zvezda udje u finale,sto je katastrofa!
P.S.Pre pocetka meca je svirana himna "Boze pravde" sto je pravi potez Crvene Zvezde,ne secam se da sam se ikad najezio prilikom intoniranja neke himne,a ovoga puta je to bio slucaj.Ovom prilikom hteo bih da cestitam svim Srbima nezavisnu Srbiju:)
 
@shalle87
A ja kad sam se u jednom od prethodnih postova žalio na suđenje protiv FMP-a svi od reda rekoše da mi Grobari samo to i radimo. Bilo je očigledno da su sudije bile naklonjene Železniku u toj utakmici. Tvrdim da celo prvenstvo FMP uživa naklonost sudija. Izgleda da tuđe postove i ne čitaš pa predlažem ljudima iz Krstarice da uvedu glasovne poruke da bi oni koje mrzi da čitaju samo kliknu na play. E, a sudio je isti sudija Ilija Belošević. Objasni mi ovako sa tvog aspekta sveznanja, kako se to desilo da sudija, za koga pouzdano tvrdiš da je Grobar (rekla ti sigurno nečija tetka), ošteti Partizan u toj utakmici. Ne prihvatam odgovor da je pomešao boje dresova. Sve drugo dolazi u obzir.

A, evo ja ću da ti dam odgovor, sa moje tačke gledišta, zašto sve sudije počinješ da svrstavaš u Grobare kako se bliži kraj prvenstva. Odgovor je strah od Partizana!!! Ovim postovima praviš alibi i ostavljaš sebi prostora da kažeš u slučaju da ne osvojite prvenstvo kako je Partizan imao naklonost sudija. U protivnom ako se pak desi da osvojite reći ćeš da ste dobili Partizan sa sve sudijama čime ćeš podići cenu eventualne titule. Čudan je taj strah. Zaista čudan.
Ali pošto si sad raskrinkan nema potrebe da se foliraš do kraja prvenstva. Sad svi znaju da si jeftino pokušao da budeš pametan i da ćeš ubuduće džabe da prebiraš po toj tastaturi. Pročitan si i pre toga.
 
Nemoj da misliš da će odustati od vađenja na sudije, pogotovu što im i uprava već godinama koristi iste izgovore "nismo pobedili jer nam nisu dali".

Pa čime su pravdali klasičnu izdaju kada su otišli u Jadransku mimo svih pravila i normi? "Ovde nema Partizanovih sudija, tu ćemo dokazati koliko vredimo". I šta je bilo? Igraju 4 godine, niti su je osvojili niti su jednom bili najbolji u ligaškom delu. Partizan je bolje plasiran svaki put

A sa druge strane i ako ima (kao što nema) malog navlačenja za Partizan, u boksu važi pravilo: Šampiona moraš da nokautiraš, titula se ne osvaja na poene. Ko razume shvatiće
 
FLUID:
@shalle87
A ja kad sam se u jednom od prethodnih postova žalio na suđenje protiv FMP-a svi od reda rekoše da mi Grobari samo to i radimo. Bilo je očigledno da su sudije bile naklonjene Železniku u toj utakmici. Tvrdim da celo prvenstvo FMP uživa naklonost sudija. Izgleda da tuđe postove i ne čitaš pa predlažem ljudima iz Krstarice da uvedu glasovne poruke da bi oni koje mrzi da čitaju samo kliknu na play. E, a sudio je isti sudija Ilija Belošević. Objasni mi ovako sa tvog aspekta sveznanja, kako se to desilo da sudija, za koga pouzdano tvrdiš da je Grobar (rekla ti sigurno nečija tetka), ošteti Partizan u toj utakmici. Ne prihvatam odgovor da je pomešao boje dresova. Sve drugo dolazi u obzir.

A, evo ja ću da ti dam odgovor, sa moje tačke gledišta, zašto sve sudije počinješ da svrstavaš u Grobare kako se bliži kraj prvenstva. Odgovor je strah od Partizana!!! Ovim postovima praviš alibi i ostavljaš sebi prostora da kažeš u slučaju da ne osvojite prvenstvo kako je Partizan imao naklonost sudija. U protivnom ako se pak desi da osvojite reći ćeš da ste dobili Partizan sa sve sudijama čime ćeš podići cenu eventualne titule. Čudan je taj strah. Zaista čudan.
Ali pošto si sad raskrinkan nema potrebe da se foliraš do kraja prvenstva. Sad svi znaju da si jeftino pokušao da budeš pametan i da ćeš ubuduće džabe da prebiraš po toj tastaturi. Pročitan si i pre toga.
I onda se ponovo vracamo na pocetak i na cinjenicu da je Partizan taj koji ovde ima obilatu pomoc sudija i iako nijedan tim do ove sezone nije po rezultatima bio priblizan Partizanu(sto ne osporavam),ljudi u crnom se i dalje trude da demonstriraju svoju nadmocnost pomaganjem velikog Partizana.A ove sezone ce se videti(posto ce u finalnoj seriji verovatno biti tesno jer su Zvezda i Partizan po meni po snazi potpuno izjednaceni) kome ce sudije pomagati u trenucima kad se mec bude lomio...i sad da ne bude samo da ja osporavam Partizan...jako cenim njihov tim,pogotovo Miloja(skidam mu kapu),ali mislim da bi ovo trebalo da bude finale u kom ce da pobedi KOSARKA,sto bi znacilo da sudije ne smeju da pokvare ni jednu lepu kosarkasku predstavu,pa ko bude bio bolji nek pobedi.
P.S.FLUID,iako ne mislis tako,izuzetno te cenim,jer si pokazao koliko si laf kad si bez trunke ironje cestitao zvezdinim navijacima titulu u fudbalu...i ja cu isto uciniti ukoliko Partizan osvoji titulu u kosarci.Nadam se da ces na tu cestitku pricekati:lol::lol::lol:
 

Back
Top