Počela gradnja Delta parka u Kragujevcu

ma miskovic je samo reprezent delte - vecinski vlasnici te kompanije su celni ljudi DS-a to sam 100% siguran.

Jer oni na vlasti odlucuju koja je kompanija uspesna a koja nije ,ko moze nesto da kupi a ko ne moze i slicno. Miskovic je samo njihov reprezent sobzirom da isti ne mogu da se pojave kao vlasnici, a cela vlasnicka struktura je zamaskirana preko kiparskih kompanija . Tek kada bi Kipar otvorio knjige da moze da se javno vidi vlasnicka struktura kiparskih offshore firmi tek onda bi saznali ko je pravi vlasnik delte. Sigurno da Miskovic ima prilican procenat ali ne vise od 50%
 
ma miskovic je samo reprezent delte - vecinski vlasnici te kompanije su celni ljudi DS-a to sam 100% siguran.

Jer oni na vlasti odlucuju koja je kompanija uspesna a koja nije ,ko moze nesto da kupi a ko ne moze i slicno. Miskovic je samo njihov reprezent sobzirom da isti ne mogu da se pojave kao vlasnici, a cela vlasnicka struktura je zamaskirana preko kiparskih kompanija . Tek kada bi Kipar otvorio knjige da moze da se javno vidi vlasnicka struktura kiparskih offshore firmi tek onda bi saznali ko je pravi vlasnik delte. Sigurno da Miskovic ima prilican procenat ali ne vise od 50%

Mišković, Drakulić...sve je to DB, bez obzira ko je na vlasti.
 
Ja ne vidim nista lose u tome.



Koliko god vi kukali,u Srbiji jos jedino Misko zaposljava radnike.
A da ne pricam o samoj gradnji objekata,gde ce takodje biti angazovano nekoliko hiljada radnika.
Malo li je...



Ево ја ћу да запослим најмање 10.000 радника ако ми држава да зајам (кризни а неповратни) од 750 милиона евра то је тек половина онога сто је Мишко добио....
 
Poslednja izmena:
Ево ја ћу да запослим најмање 10.000 радника ако ми држава да зајам (кризни а неповратни) од 750 милиона долара а то је тек половина онога сто је Мишко добио....
Pa super za tebe :D

Salu na stranu,takav lik je neophodan i da nije Misko bio bi neko drugi :ok:
 
А тооооооооо.....
А да то није ....фактор Мишковићевог успеха?;)

Pa ona je '92-e dosla iz Londona sa studija i zaposlila se u Delti...Od tad pocinje munjeviti uspeh Deltre kod nas...Ja sam ubedjen da je bas ona "carobna formula" zbog koje je Delta to sto jeste...e sad,saberimo dva i dva pa cemo videti ciji smo....jel nacin poslovanja Delte nije bas "naski"...;)
 
Poslednja izmena:
Ako se usvoji moj predlog da Kragujevac bude glavni grad Srbije trebace mu trgovina!

Ako bude glavni grad dobice trgovine vise nego sto mu treba....al posto nista ne proizvodimo opet cemo da uvozimo pa da to prodajemo...a posto necemo imati pare da kupimo posto nista nismo proizveli i prodali -uzimacemo kredite da bi kupovali...i vremenom cemo uci u duznicko ropstvo a da i ne znamo...jer pozajmljujemo pare da bi ih trosili kod onih istih od kojih smo ih pozajmili...cekaj bre...pa to imamo i sad...pa sta nam onda donosi ta promena glavnog grada?....a Kragujevac ce mozda i biti glavni grad...ali Sumadije kad nas zuti budu skroz rasparcali...:(
 
Pa ona je 92 dosla iz Londona sa studija i zaposlila se u Delti...Od tad pocinje munjeviti uspeh Deltre kod nas...Ja sam ubedjen da je bas ona "carobna formula" zbog koje je Delta to sto jeste...e sad,saberimo dva i dva pa cemo videti ciji smo....jel nacin poslovanja Delte nije bas "naski"...;)

Како није.......нашки.....'
Знаш кад су питали Мишковића....
КОЈИ ЈЕ ВАШ ФАКТОР УСПЕХА?.....он одговорио....
СВАКИ МОЈ РАДНИК ИМА ПЛАТУ 12000 ДИНАРА...
А СВАКИ ДРУГИ ЈЕ ПРИЈАВЊЕН.....:dash:
Човек је искрен....открио нам рецепт......;)
 
To stoji,privreda je u qurcu totalnom.
Nije lose,mozda nije zidov ( mozda,ne znam ) ali je mason.
Izvinjavam se za Sorosa,brzo sam pisao post pa zaboravih :rumenko:

znaci ovo je sve velika zavera protiv nas, citao sam ja o tome, a masoni su potcinjeni Komitetu 300... ima tema, gde su masonska obelezja (Svevidece Oko npr) po celom beogradu, i to na nekim drzavnim ustanovama :sad2:
 

Back
Top