PMS mržnja

sta je najgore sto sam uradila muskarcu u punom jeku pms-a?

pao mi mrak na oci od njegovog silnog vesa po podu i polila sam ga kafom (ohladjenom, naravno).
posto obican razgovor nije pokazao rezultate. :neutral:

ispala sam monstrum, ali on je naucio lekciju :mrgreen:
 
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)

Kada doživim hormonsko pomračenje za vreme PMS, radim svakakve gluposti.
Bolesno sam ljubomorna i posesivna, sve je sumnjivo, i svadjam se za svaku sitnicu.... Verbalno sam agresivna, pravi sadista...
Ako mi ne odgovori na sms u roku od 5 minuta - HAOS...:D I kada me prodje, kao da ništa nije ni bilo....:D Ne znam šta je najgore što sam uradila, jer sve što uradim za vreme PMS je katastrofalno.:dash:
 
mene ovaj drma sad i to bas bas, s tim da sam obicno svesna da sam istripovala, ali sada cak ni to :))))
videcu za koji dan ko je tu lud
sta je najgore, pa verbalna agresija ali se izvinim posle :)))
 
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)

Zar ima gore od spremnosti (kontinuirane... par dana prije, za vrijeme i poslije...) na svadju, zanovijetanje, izazicanje, danonocne rasprave (a da nakon 5 min ne znam ponoviti ni jednu recenicu izrecenu u tih 5 min, a kamoli da se sjetim "razloga" rasprave)......????
Zivio PMS (to nam je kao stanje pijanstva, samo sto nam je sve oprosteno unaprijed :mrgreen:)!
 
pa posto mi je par puta prebaci kada sam nervozna, i rekao u PMS-u si zato se tako ponasas, to me je jos vise razljutilo. Kada bi muskarci osetili samo cetvrtinu bola koje zene mogu da osecaju prvog dana menstuacije umrli bi! mi smo jos i civilizovane tako da to sto mi svi smetaju sto se svadjam i sto me tada niko ne voli a decko mi ne pruza dovoljno paznje u opste ne iskazuje ni 10 deo onoga sto ja zaiste zelim da ispoljim tako da se super kontrolisem:P
 
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)

onaj dan,kad sam pizdela,pa si otvorio temu o meni..

Bio si u pravu.

dobila sam kasnije tog dana :(
 
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)

Brajene, obožavam te mucica .. al meni neš poznata ova tema ..
I samo da primjetim: jopet muški o PMS-u
 

Back
Top