PMS mržnja

Pa ne trpite vi posledice PMSa, nego mi! Kroz vas samo prodje, kao struja, a naebe onaj ko je na drugom kraju - a to je obično ružnija polovina.

Ajd nek bude kako ti kažeš, meni je najbitnije da na vreme eskiviram udar PMSa, pa nek se to zove i emancipacija - nema veze dok je efikasno. (Ispade PMS ko neki cunami... :lol:)

pa i to je super strategija :D
 
ne znam sta da ti kazem ja nemam sta da verujem ili ne verujem s obzirom da sam u paklu svaki mesec od svoje 11 godine

I ja sam .. ! Imala sam strašne periode , kucam u drvo ..iz godine u godinu sve manje !
Ali žesti me cinjenica da je PMS : ŽIVCANOST U ZENA , e pa nije to tako lako rec ugrubo ! To se muškima obracam ! :mrgreen:
 
kod najizrazenijeg ide do teskih migrenoznih napada, histerije, agresije..
u nekim drzavama zlocini pocinjeni tokom menstruacije dobijaju blaze kazne kao i greske u saobracaju. cak i ako se ubije drugi ucesnik u saobracaju od strane zene vozaca koja ima pms, ima se olaksavajuca okolnost. u smislu, slabija koncetracija, smanjena uracunljivost itd..
U kojim se to drzavama uvazava smanjena uracunljivost tokom PMS-a?
 
Nikada u tom periodu nisam uradila nista narocito. Osecam nervozu i neraspolozena sam, i bas zato sto tada lako planem i postoji rizik da kazem nesto sto ne mislim, oprezna sam sa ulazenjem u konflikte i jedino sto mu kazem je da sam lose volje i da je bolje da razgovor odlozimo kada budem mirne glave... Ne zelim da on ispasta zbog mojih zenskih hormona, a ni nasa veza... :)
 
pa nece sigurno u pakistanu el azerbejdzanu, znas kolko njih zabole za zensku pshu el fiziku el za zene uopste:)
ps. a na balkanu se jos uvek misli da zene piske na vaginu, pa ondak ne verujem da ce taj zakon skoro da se uvede:lol:
Mislis da bi trebalo da se uvede?
u nekim drzavama zlocini pocinjeni tokom menstruacije dobijaju blaze kazne kao i greske u saobracaju. cak i ako se ubije drugi ucesnik u saobracaju od strane zene vozaca koja ima pms, ima se olaksavajuca okolnost. u smislu, slabija koncetracija, smanjena uracunljivost itd..
 
Poslednja izmena:
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)

sva ova feministicka sranja okolo su samo borba zena za svoje pravo da mogu da ti stoje na glavi i *****ju po njoj nedelju dana mesecno :p
 
moje psihicko stanje je vise nego stabilno u danima pms,il sam ja izuzetak koji ne pati od toga il su ostlai izmislili da to u opste postoji :neutral:

inace mislim da zene zloupotrebljavaju to stanje za izlive besa.
 
da se razumemo, ovo je planeta majmuna, tj, njome vladaju muskarci. i da ta vladajuca vrsta ima slicne tegobe, odma` bi napravili da se tri dana od pocetka mece ne ide na poso i to da bude placeno i uloske bi bile besplatne.
ovako, dok zene vade oci jedna drugoj jer ne mogu da se sloze sta su simptomi (a variraju od zene do zene) vladajuca vrsta sve to baca pod tepih uz ironicne i bezvezne komentare, uz svu zelju vecine da taj hormonalni disbalans razumeju. a nauka i medicina ga razumeju. jos da ga razumeju zene, da izboksuju povlastice i prava i premije u tim danima i da svima bude lepo. ali ne, zene ko zene.
 
da se razumemo, ovo je planeta majmuna, tj, njome vladaju muskarci. i da ta vladajuca vrsta ima slicne tegobe, odma` bi napravili da se tri dana od pocetka mece ne ide na poso i to da bude placeno i uloske bi bile besplatne.
ovako, dok zene vade oci jedna drugoj jer ne mogu da se sloze sta su simptomi (a variraju od zene do zene) vladajuca vrsta sve to baca pod tepih uz ironicne i bezvezne komentare, uz svu zelju vecine da taj hormonalni disbalans razumeju. a nauka i medicina ga razumeju. jos da ga razumeju zene, da izboksuju povlastice i prava i premije u tim danima i da svima bude lepo. ali ne, zene ko zene.

Mudro zboriš, majmunice moja :)
 
da se razumemo, ovo je planeta majmuna, tj, njome vladaju muskarci. i da ta vladajuca vrsta ima slicne tegobe, odma` bi napravili da se tri dana od pocetka mece ne ide na poso i to da bude placeno i uloske bi bile besplatne.
ovako, dok zene vade oci jedna drugoj jer ne mogu da se sloze sta su simptomi (a variraju od zene do zene) vladajuca vrsta sve to baca pod tepih uz ironicne i bezvezne komentare, uz svu zelju vecine da taj hormonalni disbalans razumeju. a nauka i medicina ga razumeju. jos da ga razumeju zene, da izboksuju povlastice i prava i premije u tim danima i da svima bude lepo. ali ne, zene ko zene.
:neutral:

edit
Sta mislis da bi konkretno trebalo uraditi po tom pitanju?
 
... Novalsta ; ma ne vadimo oci jedne drugima ! Zdravo se raspravlja ! :)
Što se tice privilegija : malo se nešto slažem s tobom :ok:, ali brate mili .. nismo invalidi ! Rađe bi se boksala za prava trudnica i samohranih majki!
Al necu sad spamat!
 
:neutral:

edit
Sta mislis da bi konkretno trebalo uraditi po tom pitanju?

... Novalsta ; ma ne vadimo oci jedne drugima ! Zdravo se raspravlja ! :)
Što se tice privilegija : malo se nešto slažem s tobom :ok:, ali brate mili .. nismo invalidi ! Rađe bi se boksala za prava trudnica i samohranih majki!
Al necu sad spamat!

1.nedelju dana placenog odsustva sa posla
2.nedelju dana ne radjenja nicega ni kuci ni nigde, sem onoga sto povlascena strana zeli
3. nedelju dana kafa u krevet, cokoladne torte, sladoled...
4. nedelju dana placena masaza svaki dan i da dolazi kuci:mrgreen:
5. nedelju dana placen licni sofer jer smo neuracunljive pa da ne napravimo udes:mrgreen:
cu se setim jo:P
 

Back
Top