PLAVUSE!!!!!!!!!

Joj! U plavo se ne bih ofarbala ni luda... Sada je svaka druga devojka plava i to ona nijansa BELO-PLAVE! :x Bljak! Prirodne plavuse su zaista retke, danas se pola zenske populacije farba u tu odvratnu plavu boju. RaZUMEM ranije, kad je sve to pocelo, bilo moderno, bla, bla, ali sada je stvarno "isfurano"... Nekom to stvarno lepo stoji, ali meni se vise svidja (ako bas mora da bude plavo) nesto izmedju plave i smedje, ili sitni pramenovi... Ali ono ,sada bukvalno, GLUPAVO PLAVO je FUUUJ!!!! :roll: :evil:
 
Meni je mnogo gore kada se devojka farbala u plavo odnosno kada je izvlacila samo neke pramenove pa prestala...a oni mali plavi ostaci kao da ih je ptica :roll: ma zaista su retka vrstya prirodne plavushe a i ne izgleda to isto!Plava u koju se farbaju 0.5 posto je ili bela ili zuta a prirodne su nekako providno plavo....ili smedjaksto!Ma to mi je skroz simpa :wink:
 
LPhoklica:
Oooh koliko me samo nerviraju ofarbane plavuše, to ne možete zamisliti :roll:
Kad vidim da im raste prirodna tamna kosa, a one ofarbane...nekako mi grozno izgleda.
Prirodne plavuše su sasvim OK :wink:


Problem je u tome sto ne shvatam kako neki slucajevi pokusavaju npr da se ofarbaju iz tamno smedje u plavo.....pa ispadnu zhute :P
 
wild_child:
LPhoklica:
Oooh koliko me samo nerviraju ofarbane plavuše, to ne možete zamisliti :roll:
Kad vidim da im raste prirodna tamna kosa, a one ofarbane...nekako mi grozno izgleda.
Prirodne plavuše su sasvim OK :wink:


Problem je u tome sto ne shvatam kako neki slucajevi pokusavaju npr da se ofarbaju iz tamno smedje u plavo.....pa ispadnu zhute :P

tajna zelja...a sto,mislish da je neizvodljivo?jedna majka moje drugarice se godinu dana(ej!!!)farbala iz CRNOG u plavo...na kraju joj je uspelo :wink: :wink: :wink:
 
Moon Child:
LPhoklica:
Oooh koliko me samo nerviraju ofarbane plavuše, to ne možete zamisliti :roll:
Kad vidim da im raste prirodna tamna kosa, a one ofarbane...nekako mi grozno izgleda.
Prirodne plavuše su sasvim OK :wink:
slazem se...


Plavuse koje se redovno farbaju ili rade pramenove su ok.Treba samo mene da vidite :roll: ...salim se.Doduse,sad sam uradila tamnije pramenove,al to deluje kulturno i ok.Ne farbam se u domacoj radinosti sa farbom sa pijace i nestrucno,pa dodjem zuta,vec se prepustim strucnjaku.
Priznajem da nema nista gore od zute sprzene kose sa crnim izrastkom do pola glave...fuj!
 
Meni su prirodne plavushe super, bash zato shto ih malo ima :wink: Recimo, u chitavoj mojoj smeni postoje valjda dve devojke koje su plavushe, i to jedna u drugom a jedna u chetvrtom razredu. Ova iz drugog, Sonja, ima diiivnu kosu :D
Ja lichno ne bih se nikad ofarbala. Ni u plavu, niti bilo koju drugu boju 8)
 
ja -prirodna plavusa :cry: farbah se u zift crno...sad u crveno...tako da sam crveno-crna :)i imam zelene okice :twisted: o plavusama? ako nisu one neke sponzorusice,ugljenisane u solarijumu i sl....onda ok...best ortakinja mi je metalka i farba se u plavo i do jaja izgleda....
btw corey,da je metal mesto punka mogo bi da me zenis a? :)
 

Back
Top