Pitao sam vestacku inteligenciju "Da li je bolji Vucic ili Djilas?"

nisam je ja stavio kao najpopularniju nego softver.
a sta da radim kad jeste popularna.. ti je nisi skapirao..ali drugi jesu.

umesto da glumis ugursuza bolje se opusti i naucicemo te da uzivas ovde pa ces i ti razumeti temu i napraviti jos popularniju..
Popularna je i ti si ,,popularan" kako da ne. Popularna na klik ljudi se zalete zbog naslova pa kao ispadne popularna. Dok ne smisliš nešto bolje vrati kako je bilo pre, da naslovna strana bude kako je bila, a ,,Popularno" da bude na mestu ,,Forumi". Savet mali jer ovo glupo po meni, izbacuju se dobre nove teme i propuštaju se zbog tvojeg ,,popularnog" principa.
 
osim tebe i mozda jos par njih nismo dobili zalbe, cak smo dobili pohvale za nov izgled naslovne strane.
znas kako kazu
100 ljudi, 100 cudi, 100 zena 200 sisa :D
uvek je postojao otpor prema novim stvarima, navike su cudo ali pusti malo da prodje vreme da se naviknes na ovo i videces koliko je bolje i funkcionalnije jer sad mozes videti zanimljive price i na drugim forumima a ne samo na onim koje posecujes.
 
osim tebe i mozda jos par njih nismo dobili zalbe, cak smo dobili pohvale za nov izgled naslovne strane.
znas kako kazu
100 ljudi, 100 cudi, 100 zena 200 sisa :D
uvek je postojao otpor prema novim stvarima, navike su cudo ali pusti malo da prodje vreme da se naviknes na ovo i videces koliko je bolje i funkcionalnije jer sad mozes videti zanimljive price i na drugim forumima a ne samo na onim koje posecujes.
Tvoja firma tvoja pravila. Mene smara jer je naslovna strana ,,Popularno" a ne ,,Forumi" kako je bilo. Ja na staroj naslovnoj sam ulazio zbog novih tema a ne da idem na neki specijalan forum. Uvek se nešto novo i zanimljivo izbaci a ove ove ,,popularne" teme smaraju.
 
Tvoja firma tvoja pravila. Mene smara jer je naslovna strana ,,Popularno" a ne ,,Forumi" kako je bilo. Ja na staroj naslovnoj sam ulazio zbog novih tema a ne da idem na neki specijalan forum. Uvek se nešto novo i zanimljivo izbaci a ove ove ,,popularne" teme smaraju.
imas dugme za staru naslovnu.
ona nije nestala
https://forum.krstarica.com/forums/
 
pa jesu popularne.. mesec dana smo pravili formulu da bi bila najkorektnija i najoblje prikazivala cak i od foruma koji nisu toliko popularni jer i tamo nekad ima zanimljivih tema a imaju daleko manje pregleda nego neke teme na popularniim forumima jer prosto na popularnim forumima ima vise ljudi.
gledali smo da se ne ogresimo o manje posecene forume.
 
pa jesu popularne.. mesec dana smo pravili formulu da bi bila najkorektnija i najoblje prikazivala cak i od foruma koji nisu toliko popularni jer i tamo nekad ima zanimljivih tema a imaju daleko manje pregleda nego neke teme na popularniim forumima jer prosto na popularnim forumima ima vise ljudi.
gledali smo da se ne ogresimo o manje posecene forume.
Ova tema je na primer glupa pa nema gde više. AI ti je skroz objektivno odgovorio da se ne može reći ko je bolji od Vučića i Đilasa a ti si pokušao da napraviš foru od toga. Ljudi se zalete zbog naslova pa ima mnogo klikova ali tema je totalno bezveze. Pa vidiš i sam o čemu se na njoj raspravlja. Toliko je zanimljiva da pišemo o sajtu a ne ne o temi.
 
pa jesu popularne.. mesec dana smo pravili formulu da bi bila najkorektnija i najoblje prikazivala cak i od foruma koji nisu toliko popularni jer i tamo nekad ima zanimljivih tema a imaju daleko manje pregleda nego neke teme na popularniim forumima jer prosto na popularnim forumima ima vise ljudi.
gledali smo da se ne ogresimo o manje posecene forume.
Само врни на лого дугме - форум и мирна бачака... наравно ако може...

Ови на андроиду тако срфују, а десктопаши су ионако спораћи па воле да кликћу у празно
 
nece biti opasna jer mi vec imamo izlaz na internet
Онда, мора прво да нас све одлогују са интернета продавци АИја, да бисмо након тога ''схватили'' одвикнути од својих алатки за подсећање колико је паметна тренутна ретардирана АИ, која може само за дечије природне науке и студентарију да се користи, а не за друштвене и религијске које требају одрасли људи
 
Онда, мора прво да нас све одлогују са интернета продавци АИја, да бисмо након тога ''схватили'' одвикнути од својих алатки за подсећање колико је паметна тренутна ретардирана АИ, која може само за дечије природне науке и студентарију да се користи, а не за друштвене и религијске које требају одрасли људи
Ne sumnjam da će jednog dana vestacka inteligencija moci da detaljnije, podrobnije, inteligentnije obradi podatke
 
Screenshot_20240205_203006.jpg

😅
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.

Bas profi odgovor, svak je zadovoljan 👏
 
Ja sam nasao bag AI chata..

Bilo koje pitanje o podacima o vlasti donosi odgovor nemam dovoljno informacija o tome..

Npr spisak svih predsednika opstina u Srbiji , sto je naravno moguc podatak..
Dobijam odgovor , nemoguce je dobiti takav podatak, morate preformulisati pitanje..

Ili ne mogu dati koliko je tacan broj predsednika opstina u Srbiji jer taj podatak nije utvrdjen...

Nedaj boze da pitam AI koliko zena su predsednici opstina u Srbiji....to bi odmah bilo , vi ste sovinista cim postavljate takva pitanja...to je poverljivo...

Izvinjavam se na nesporazumu. Trenutno nemam pristup tačnom spisku predsednika opština u Srbiji za 2024. godinu. Kako se političke funkcije često menjaju, preporučujem da posetite veb stranice relevantnih institucija kao što su Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave ili Skupština opština Srbije kako biste pronašli najnovije informacije o predsednicima opština u Srbiji.
Ziveli.

Jedan od prvih linkova koji mi je dao google je

1707908658574.png
 

Back
Top