Pitao sam vestacku inteligenciju "Da li je bolji Vucic ili Djilas?"

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.442
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.


Pitanje o tome ko je "bolji" političar, Aleksandar Vučić ili Dragan Đilas, zavisi od mnogo faktora, uključujući lične političke stavove, vrednosti i prioritete pojedinca. Ocenjivanje političara često je subjektivno i zavisi od različitih perspektiva.

Vučić i Đilas su političari u Srbiji sa različitim političkim pozicijama i ideologijama. Vučić je lider Srpske napredne stranke (SNS) i trenutni predsednik Srbije, dok je Dragan Đilas lider Stranke slobode i pravde (SSP) i bivši gradonačelnik Beograda. Njihove političke odluke i delovanja često su predmet debata i kritika.

Da biste doneli informisano mišljenje o njihovoj efikasnosti ili političkom doprinosu, preporučujem da pratite vesti, analizirate njihove politike i promišljate o tome kako se te politike odnose prema vašim ličnim vrednostima i prioritetima. Takođe, u demokratskim društvima, građani imaju priliku da izraze svoje stavove putem izbora.
 
meni je hit tih 5..6 sekundi zadrske za razmisljajnje :rotf:
Добио си дипломатски одговор, то ко да је нека воук платформа, која нит смрди нит мирише...

Шта би тек за тотално пуцање апликације реко да си теже питање пито, сам би себи диго споменик:rotf:
 
trazio sam ja da on to konkretizuje ali ne da se mali..sve se vata da kao ai nema licno osecanje i msiljenje :D

znaci ai je govance zivo.
Кажу Амери који истражују да је Геббова ЏПТија апликација најбоља за конкретизацију и да има своју недоследност одговора да препозна...

Мада и она је оверрејтована и већ изломљена људским опасним поставкама питања

А то воук ђубре батали
 
Da biste doneli informisano mišljenje o njihovoj efikasnosti ili političkom doprinosu, preporučujem da pratite vesti, analizirate njihove politike i promišljate o tome kako se te politike odnose prema vašim ličnim vrednostima i prioritetima. Takođe, u demokratskim društvima, građani imaju priliku da izraze svoje stavove putem izbora.
Odgovor uopće nije loš, ali je nepotpun.
Preporučuje se praćenje, ali objektivnih medija, a ne Đilasove satanističke N1 i drugih, sličnih TV kuća i portala.
 
Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.
Bzvz. Nije rečeno ništa što već pre nismo znali.
 
Odyebao te eto čemu služi veštačka inteligencija. U suštini jevvučić bolji političar jer je na vlasti u odnosu na đilasa. U suštini kakav narod takva vlast. Zamislite vučića u francuskoj kao predsednika? Francuzi bi brzo izvukli giljotinu :mrgreen:
Makron je vrlo slab i los politicar, mislim da su ga baba i gej lobi doveli na vlast.
Mozda i nedostatak konkurencije.
 
Da, lagano ima argumenata da kaze da je Vucic bolji politicar, ipak vlada Srbijom 12 god.
Procenio bih da je AL djilasov placenik .
e dao si mi ideju pa sam mu postavio potpitanje :D

ako je vucic duze na vlasti od djilasa da li to znaci po demokratiji da ga narod vise voli?

odgovor


Trajanje na vlasti ne nužno ukazuje na to da ga narod više voli u smislu podrške demokratskom sustavu. Demokracija ne ovisi samo o tome koliko dugo je neki političar na vlasti, već o mnogim drugim faktorima, uključujući poštovanje pravne vladavine, zaštitu ljudskih prava, slobodu medija, otvoreni politički dijalog i participaciju građana.

Demokratski procesi također uključuju redovite izbore na kojima građani izražavaju svoje stavove i biraju svoje predstavnike. Važno je proučiti dinamiku izbornih procesa, uključujući fer i slobodne izbore, kako biste dobili bolji uvid u stvarnu podršku političarima.

Vrijedi napomenuti da trajanje na vlasti može biti rezultat različitih čimbenika, uključujući političku stabilnost, unutarstranačku podršku, strukturu političkog sustava i druge faktore koji nisu nužno povezani s percepcijom demokratskih vrijednosti.

Ukratko, ocjena demokratskog sustava zahtijeva dublju analizu mnogih aspekata i konteksta, a samo trajanje na vlasti nije dovoljan pokazatelj za zaključivanje o podršci demokraciji.

p.s.
ai je hrvat :rotf:
 
pitao sam chatgpt3.5 .

"na koje sve načine je predsednik Vučić izdao Srbe na Kosovu?"

posle napomene da nema skorije podatke odgovor je bio

"Kada je reč o predsedniku Vučiću i pitanju Kosova, to je kompleksno pitanje koje deli različite stavove. Neki kritičari tvrde da je predsednik Vučić previše kompromitovan u procesu normalizacije odnosa sa Kosovom, dok drugi tvrde da je radio u interesu stabilnosti regiona. Da biste stekli potpunu sliku, preporučujem praćenje različitih izvora informacija i analiza."

mislim..ovo ti je analiza iz ugla zapadnog kolonizatora...možda je previše kompromitovan pa neće uspeti da odradi do kraja..treba da radi tako u interesu stabilnosti regiona...
 
onda sma jelte presao i na druge :rotf:

a ona milica zavetnica jel ona neki bitan faktor na politickoj sceni?

i odgovor

U siječnju 2022., nemam informacija o osobi po imenu "Milica Zavetnica" koja bi bila značajna na političkoj sceni. Moguće je da se radi o osobi koja nije poznata široj javnosti ili koja nije bila značajna na političkom planu do datuma mojeg zadnjeg ažuriranja informacija.

Ako je ova osoba postala značajna nakon siječnja 2022., preporučujem provjeru najnovijih vijesti i izvora kako biste dobili ažurirane informacije o političkom djelovanju i ulozi "Milice Zavetnice" na političkoj sceni. Važno je uzeti u obzir da se političke situacije i akteri mogu brzo mijenjati.
 
Što su građani na kraju krajeva i napravili, prepoznali kvalitet i na demokratskim izborima potukli Zlo do nogu.
Jedino Beograd još vrda.
Ти можеш да машини поставиш питање да ли је флоудовање Босанаца у БГ демократско или инострано изабрање, да га докусуриш до краја да трепће у тачкици:D
 

Back
Top