pitanje

Neki klinja se zaljubio u vas a vi imate momka. Medjutim simpa vam da flertujete sa njim. Jel bzv njemu davati laznu nadu ili kao-sve je to zezanje, sta fali?

Neka se celici. Samo postoji problem sto se sve vraca i sve se placa, pa da ti se to ne obije o glavu...

Hocu da kazem - treba tvojoj/njenoj sujeti, ali ti to, svakako, ne treba/njoj...
 
ako je flert radi flerta onda je bedak
ako ti se djasvi i mislis da bi mogli da imate uspesnu vezu onda je ok valjda
najgore je kad ides na siguricu pa sedis na dve stolice
to je za ckepi :) i muska prica klasicna :)
 
Moje starije drugarice u poslednje vreme se kace za neke klince,kao neka epidemija,i to ohoho klince,mladje po 10 godina.
malo mi to bilo smesno,ali valjda je sad in :) A i simpaticne su,ponasaju se kao tinejdzerke.
Davanje lazne nade mi je uvek bilo seljacki,ne razumem poentu iskreno,ako ne zelis nista,bolje da se i ponasas tako.
Mada,ko sam ja da te savetujem,kako hoces,samo kazem sta bih ja. :)
 
Prvenstveno nije lepo prema tvom "regularnom" dečku.
Dalje, on je -3, ali to ne znači puno - nije isto ako si ti 18, a on 15 ili ako si ti 30 a on 27.
Na kraju - jel' tebi lepo s njim? Lepše nego sa sadašnjim? Ili ti izgleda kako bi moglo biti lepše...?
Na klizavom si terenu, ja bih bio vrlo oprezan da sam na tvom mestu. Mnogo toga ljudi počnu kao zezanje, a završi se sasvim ozbiljno...

Mmmm....da.....ovde si potpuno u pravu.......mislim Sali, da je najbolje da batališ:neutral:....e sad, kako hoćeš;)
 
Neki klinja se zaljubio u vas a vi imate momka. Medjutim simpa vam da flertujete sa njim. Jel bzv njemu davati laznu nadu ili kao-sve je to zezanje, sta fali?
pa, dakako da flertujem, ako je interesantan
ako sme da se zaljubljuje u velike devojcice, onda zna i da se brine o sebi
ja laznu nadu ne dajem nikada, oni je daju sami sebi, ako su dovoljno naivni za to
 
pa, dakako da flertujem, ako je interesantan
ako sme da se zaljubljuje u velike devojcice, onda zna i da se brine o sebi
ja laznu nadu ne dajem nikada, oni je daju sami sebi, ako su dovoljno naivni za to

aw

images


flyer1242891757.jpg


:mrgreen:
 
pa, dakako da flertujem, ako je interesantan
ako sme da se zaljubljuje u velike devojcice, onda zna i da se brine o sebi
ja laznu nadu ne dajem nikada, oni je daju sami sebi, ako su dovoljno naivni za to


Cini mi se da ti pre treba da brines, no on - jer je hipoteza pocela od toga... da zenska osoba ima partnera.
 
mada iskreno, klinci znaju da iznenade. kao, slatki i sve a znaju da budu robusni i bez mere i bez takta. neko im reko ne jebbe lep nego uporan....
mislim inace, nebitno od godina, ne volim ta neka zajebbavanja za koja znam da unapred ne vode nicemu a nekoga mogu da povrede, i najcesce povrede. to mi je besmisleno. povredjivanje kao cilj samom sebi.
 

Back
Top